Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek kell gondoskodni arról, hogy legyen kísérője a koszorúslánynak? fórum

Kinek kell gondoskodni arról, hogy legyen kísérője a koszorúslánynak? (tudásbázis kérdés)

19. Cucicsillag (válaszként erre: 16. - F4e58693bd)
2013. dec. 29. 18:35

Ahhh, hat ez igy leirva is "kicsit" gaz, nemhgy atelni. Nekem ennel nagyobb a pofam, tuti szoltam volna, hgy vazzz, annyira inkabb nem annyira gyalogolnek...

Szval, a jelenben elj es ha legkozelebb kapsz ilyen felkerest, tisztazd a dolgok menetet.

Az, hgy mi volt, azon mar bazira nem tudsz valtoztatni, szval kar erte az energia :)

Terapia: lefekves elott , felalomban kepzeld el az egezs eskuvot, ahogy te szeretted volna, hgy tortenjen. Es mindezt annyi napon at csinald,amig elmulik benned a rossz erzes :)))

18. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. dec. 29. 18:32

told arrebb a biciklit...

minek ragni a regi csontot??

17. era06 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. dec. 29. 18:30

Most márt tudod, mi szokás. Amíg a tiedre kerül a sor, felkészülsz. :)

Furcsa, hogy senkinek nem jutott eszébe kíváncsiskodni, hogy kit hozol magaddal.

Nem kell emiatt szégyenkezned. Jó előre tudták, hogy 3 fiú van 4 lányra.

Fel a fejjel. Szilveszterkor iszol egy nagy pohár pezsgőt, aztán el kell felejteni. Az élet még hosszú, ez a probléma 30 év múlva, csak egy bolhacsípés lesz.

16. f4e58693bd (válaszként erre: 12. - Cucicsillag)
2013. dec. 29. 18:28

Nem is kaptam meghívót :)

Telefonon felhívtak 1 hónappal előtte hogy ekkor és ekkor, itt és itt. Az is egy érdekes eset volt hogy vidéken volt ez ugye, és vonattal kellett mennem. Na most abban a családban mindenkinek van autója meg jogsija. Még a 19 éves gyereknek is. De a vasútállomásra senki sem jött ki értem. Vagy 2 km-t gyalogoltam a koszorús ruhámmal a kezemben meg a csomagokkal a házukig.


Az ültetés meg: engem nem a családhoz ültettek, hanem a barátnőihez. A 35-40 év körüli nők közé. Én azt hittem majd a fiatalok közé fogok, de unokahúgomékhoz már nem fértem, mert ő vagy 10 haverját meg barátnőjét hívta, és hogy én ott közöttük nem éreztem volna jól magam. Ezért kerültem a barátnőkhöz. Ami nem volt baj, mert nagyon aranyos nőszemélyek voltak, befogadtak stb. Ezzel nem si volt bajom, de meglepődtem.

2013. dec. 29. 18:27

Vagy a menyasszonynak is szóltam volna esetleg, hogy tegyen be mellém egy rokont gyorsan.


De amúgy igazából mindegy. Szerintem legyen az a tanulság, hogy próbáld magad jobban feltalálni egy ilyen szituációban és ne szomorkodni meg kétsébeesni ha valami nem jól jön ki. :)

14. Adri111 (válaszként erre: 13. - F4e58693bd)
2013. dec. 29. 18:25

Én ha úgy éreztem volna, hogy kellemetlen biztos megkértem volna valakit, hogy bocsi, nekem nem szóltak hogy kellene pár, a menyasszony meg szeretné ha nem egyedül vonulnék mert az furán néz ki, nem állnál be addig mellém? :)


De amúgy szerintem semmi rossz nincs abban, hogy egyedül vonultál, ha a menyasszonyt se zavarta, akinek ez a nagy napja, aki amúgyis idegbeteg, hogy minden jól menjen, akkor te se foglalkozz vele. :)

13. f4e58693bd (válaszként erre: 9. - Adri111)
2013. dec. 29. 18:22

Kit? Nem ismertem senkit. Ilyen fiatalabb hapsikat meg csak nem fogok megszólítani akiket akkor láttam életemben először. + úgy emlékszem a többség már nős ember volt.

A menyasszonyéknak már 2 házasságuk, szóval 35+ -os volt a többség.

12. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - F4e58693bd)
2013. dec. 29. 18:21

Hmm, nekem is volt eskuvon "kinos" szitum, de pont levacarom:) Konkretan, a menyasszonyi csokrot kaptam el, de bevetodott elem egy 18 ev koruli csajszi, en meg nem engedtem at neki. Visszagondolva, annyira jelentektelen dolog. Szval, te se porogj rajta :)

Te amgy nem gondoltal ra, hgy vinnel vkit? Mert ultetesi rend ,meghivo, stb, azert fel kellett volna tunjon, hgy nincs melletted senki,nem?

11. f4e58693bd (válaszként erre: 6. - Szaturnusz74)
2013. dec. 29. 18:20

Mikor évekkel ezelőtt az voltam, akkor megbeszéltük. Mert a másik lánynak sem volt párja, így mentünk együtt a 2 lány.

És tényleg olyan szánalmas vagyok a videón hogy ugye egymásba karolva mennek az emberek, a lányok a párjukba karolva, én meg egyedül kullogok...

2013. dec. 29. 18:19

Szívből kívánom, hogy ez legyen a legfájóbb történet az életedben. :-)

Rosszul érintett téged, de próbáld meg feldolgozni és túllépni rajta.

Amúgy a menyasszonynak ill annak aki megszervezte kellett volna ezzel is foglalkoznia - szerintem. Hibák mindig adódnak egy esküvőnél is, nehéz mindenre odafigyelni.

2013. dec. 29. 18:19
Miért nem kértél meg valakit gyorsan, hogy álljon melléd addig is?
8. 3d787b167a (válaszként erre: 7. - F4e58693bd)
2013. dec. 29. 18:18

:)


Ennél nagyobb tüskéd sose legyen!:)

7. f4e58693bd (válaszként erre: 5. - Álommanó)
2013. dec. 29. 18:17
Persze nem fog, de azért na...a tüske bennem van emiatt.
2013. dec. 29. 18:13

Fura helyzet:-(

Mikor felkértek koszorúslánynak meg kellett volna ezt beszélni. Felénk úgy szokták!

2013. dec. 29. 18:13

Ne foglalkozz vele!


Gondold végig, hogy 5 év múlva fog számítani???

4. f4e58693bd (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2013. dec. 29. 18:13

Mert ma átjött a rokonom, aki a menyasszony volt. És elkezdtünk képeket nézegetni. Nem kellett volna :D

Látszik a fejemen hogy mennyire sz*rul éreztem magam emiatt. Tényleg nagyon rossz volt. Még el is sírtam magam akkor.

2013. dec. 29. 18:12

Tedd túl magad ezen.


Lesznek nagyobb pofonok is....


Fel a fejjel!

2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. dec. 29. 18:11

Hmmm, sztem lepj rajta tul :) vagy a tanulsag, majd a sajat eskuvodet normalisabban szervezed. Amugy ,tudtommal a hazasulando parnak illenek megkerdezni, jon -e veled vki...


Mitol jott elo pont ma? :)

2013. dec. 29. 18:09

1 éves történet, de még mindig fájó pont és ma előjött.


1,5 éve koszorúslány voltam egy vidékig lagziban. A menyasszonyon és a családján (testvér, sógor, annak gyerekeik, nagyszülők, nagynéni, nagybácsi, kb 8 személy) senkit sem ismertem. 1 unokahúgom is koszorúslány volt, ő 2 évvel fiatalabb mint én (+ még 2 másik lány, de őket nem ismertem). Bennem fel sem merült hogy kell kísérő, mondom majd megyünk együtt ketten az unokatesómmal, hiszen rokonok vagyunk. Erre jön a felismerés mikor vonultunk a helyszínre meg be a templomba hogy mindenkinek volt kísérője csak nekem nem. Az egyiknek a pasija, másiknak az öccse, harmadiknak egy legjobb barát. Én meg mentem egyedül. Ennyire megalázó helyzetben régen voltam. Nem is szólt senki hogy párosával kellene menni, csak akkor ott mikor mondták hogy "és neked ki a párod?" hát senki...A 3 kísérő fiúnak volt kitűzője stb. tehát jó előre tudták hogy 3 fiú van a 4 lányra.


Nekem ez mai napig egy megalázó emlék...Ha tudtam volna el sem vállalom. Hazafelé menet már beállítottak egy 12 éves kisfiú mellé akit szintén nem ismertem. Akkor voltam 22 éves.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook