Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányok nektek mennyire zavaró, ha egy húszon éves pasi még tapasztalatlan? fórum

Lányok nektek mennyire zavaró, ha egy húszon éves pasi még tapasztalatlan? (beszélgetős fórum)


29. Villanykörte (válaszként erre: 24. - Brenor)
2014. jan. 2. 13:42
Azért csak okosan azzal az ismerkedéssel. :-) Az teljesen rendben van, hogy nem vársz tétlenül és ismerkedsz. Viszont könnyen el lehet ijeszteni a lányokat, ha látják rajtad, hogy mindenáron be akarsz csajozni.
28. brenor (válaszként erre: 27. - Chelsey)
2014. jan. 1. 21:48

Csak az előítéletek miatt foglalkozok ezzel, az ilyen emberek miatt a Spéci_nőci, aki nem látja a fától az erdőt, volt szerencsém vele sajnos beszélni privátba, de csak a szar ömlött belőle.

Köszönöm a hasznos válaszokat, mindent megfogok tenni egy jobb életért! :)

27. Chelsey (válaszként erre: 25. - Brenor)
2014. jan. 1. 16:54

Nem igazán értem a kérdést. Minek ezzel foglalkozni? Nyilván nem fogod így meghirdetni magad. Egyszerűen hagyd, hogy megtörténjenek a dolgok. Megismerkedsz valakivel, aztán majd alakulnak a dolgok.


Szerintem egyáltalán nem gáz, hogy nem feküdtél még le senkivel, ha nem tetszett annyira senki vagy mert nem volt rá lehetőséged, hogy az elvárásaidnak megfelelő mélységű kapcsolatod legyen.

26. c6cc1a938e (válaszként erre: 25. - Brenor)
2014. jan. 1. 16:30
Nekem nem gond...mi úgysem illenénk össze soha az életben,hidd el nekem...:)
25. brenor
2014. jan. 1. 16:18
Nem fogok 30 évesen így maradni, mert tenni fogok érte. Ilyen előítéletekről beszélek, nem ismersz, de próbálsz jövőmbe látni. Ezt nem nagyon nem szeretem egy emberbe sem!
24. brenor
2014. jan. 1. 16:12
Leírtam, hogy nem értem meg időben, és sajnos 3 éve vesztettem el anyukámat ami nagyon betett nekem. Ebben az évben nagyon rámegyek az ismerkedésre lesz ami lesz! Nem fogok tétlenül várni! Én csak azért tettem fel a kérdést, mert arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire lennétek e előítéletesek!
23. c6cc1a938e (válaszként erre: 22. - C6cc1a938e)
2014. jan. 1. 10:33
Vagyis:soha ne légy telhetetlen.A másik is emberi lény,nem csak te.
22. c6cc1a938e (válaszként erre: 21. - Brenor)
2013. dec. 31. 00:21

Nyugodtan rányomhatsz ám a válasz gombra...;)


Nézd.Vagy elhiszed,hogy a másik szeret téged,vagy nem.Ha elhiszed,akkor:

1.nem fogsz azon aggódni,hogy mit szól a tapasztalatlanságodhoz

2.őszintén fogja azt mondani,hogy hiányzol

3.ha egy lány azt mondja neked,hogy szeret,de te nem hiszed el,akkor bizony...szegényt keményen megbántod ezzel.:)De persze ilyen még biztos nem fordult elő nálad.


Ambíció?Hobbi?Hm.Ez nehéz kérdés.A lányok többsége hisztis mindkettőre.Ha nem,ha képes tolerálni ezeket,akkor azt viszont tudd:hogy kemény feladat,amit csakis szeretetben tud kivitelezni.De örök feladat lesz tolerálni.Amit ne felejts el értékelni...

21. brenor
2013. dec. 31. 00:12

A megértőt arra értettem, hogy szeretném, ha nem itélkezne felettem, ha elmondom neki azt, hogy nem voltam még nővel, hanem felfogná a miértjét. Nem ezzel a témával indítanék ismerkedéskor, de ez általában kiszokott derülni.

Vannak az életemben ambícióim és hobbijaim, tehát nem csak ezzel vagyok elfoglalva. :)

20. c6cc1a938e (válaszként erre: 19. - Brenor)
2013. dec. 30. 18:05

Mit jelent az,hogy megértő?

Honnan tudnád,hogy a "hiányzol",nem komoly kijelentés?Mi másból lehetne még mondani?

19. brenor
2013. dec. 30. 16:31
Nekem nagyon jól esne, ha ezt mondaná, de érződjön az, hogy komolyan gondolja. Nagyon tudnám értékelni az érzelmeket és azt ha megértő lenne.
18. c6cc1a938e (válaszként erre: 17. - Brenor)
2013. dec. 30. 16:09
Ok...De meg kell hagyni,azért tényleg süt az elképzeléseidből az,hogy még nem volt csajszid.De azért had kérdezzelek.Te például miként reagálsz erre a mondatra: "Hiányzol." Ez idegesít,mert kényszerítve érzed magad,illetve a másik rádmászott ezzel,vagy pedig jólesik,mivel a másik ezzel fejezi ki,hogy jó volt veled és már várja,hogy ismét együtt legyetek.Melyik?
17. brenor
2013. dec. 30. 00:28
Olyannal nyilván nem kezdenék aki idegesítene, de ha vannak viták azt szerintem átlehet vészelni! :)Én egyrészt azért vagyok ilyen gondolkodású, mert így neveltek, másrészt megvan az a varázsa, ha valakivel úgy vagyok együtt, hogy tényleg nagyon tetszik, szeretem és nem csak azért vagyok vele, hogy csak úgy legyen. Tudom, hogy ennyi idősen egy átlag embernek lett volna erre lehetősége, csak sajnos nem értem meg időben. Azt nem tudom, hogy tényleg ilyen ritkák vagyunk e az egyik barátom is ilyen hűséges típus, akinek van 5 éves kapcsolata, az első neki, és az unokatesóm is ilyen.
16. c6cc1a938e (válaszként erre: 15. - Brenor)
2013. dec. 29. 21:25

Hm...Egy rendes pasas.Ritka,mint a fehér holló.:)

Az csodás,ha mondjuk nem kapod fel az agyvizet,tudod a nők nehéz esetek...:)

Én srácom is egy csoda.Kedves,békeszerető,törődő,vigyáz rám nagyon,édes...<3,jóképű és okos.Ja és nem mellesleg...hm.Erről nem írok.Tom nem szeretné,mert bizalmas téma.:)

15. brenor
2013. dec. 29. 19:50

Köszi a válaszokat! Nem tartom gáznak, hogy nem voltam még nővel, mert tanultam a hibáimból. Volt időszak mikor cikinek éreztem, de szerintem teljesen felesleges, mert ezzel a negativitással magamnak ártok.

Bénázás nem mindenkire vonatkozik, én nagyon odafigyelnék a barátnőmre, és lesném minden kívánságát! :)

14. szaturnusz74 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2013. dec. 29. 18:03

Biztos megtalálod a párod!!

Valahol vár Rád valaki:-)

13. 3d787b167a (válaszként erre: 10. - Beu23)
2013. dec. 29. 18:00
:DDD
12. kriszta773 (válaszként erre: 2. - Arrival)
2013. dec. 29. 17:50
ugye ezt nem pozitív példának szántad? :) 36 évesen gáz. 24 évesen is, de nem kell a homlokra tetováltatni, sem ezzel nyitni egy ismerkedést, és akkor nem lesz gond :)
11. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Brenor)
2013. dec. 29. 15:45

Figyelj 007-es...:)

A helyzet az,hogy persze...belemehetsz a végtelenbe és tovább kapcsiba előzmények nélkül is.Nem lehet neked 40éves agyat adni.Ahogy senkinek sem,aki ifjú és forró fejű.Mint minden ifjú.


Ja...a tapasztalat-mentesség.Ha érdekel,esetleg.

Hát...pár hónapja más véleményen voltam,mint most.Úgyhogy erre mégsem válaszolok.Amúgy sem tudom,hogy mi az,hogy "normális kapcsolat",mármint...per def.

10. Beu23
2013. dec. 29. 12:50
Én személy szerint nem állnék le olyannal, illetve első kapcsolatom akivel elvesztettem a szüzességem szűz volt. ez még ok. fiatalok voltunk. de később összejöttem valakivel akiről nem tudtam hogy szűz. na mikor odakerült a sor azt se tudta mivan, nem volt kemény azt se tudta hogy kell, mit kell...pedig megtettem mindent :D na ilyennel többet inkább nem. sorry.
2013. dec. 29. 02:03

Turelem, szeretet, halk suttogasos utba igazitas, irany adas, kozremukodes, hangjelek, simogatas, ellen mozdulatok.

Nincs benazas, "szolgalj ki!"

8. c114183a1c (válaszként erre: 1. - Brenor)
2013. dec. 29. 01:21

Még mi sem tudjuk, tudhatjuk, hogy kivel fogsz összejönni. Biztos, hogy nem 30-40-es nőkkel, akiket éppen kérdezel, mert szerintem a Hoxa 80-85 %-a belőlünk áll. :D


Nekem az már szimpatikus, hogy nem alkalmi kapcsolatot szeretnél. Ha ez így alakul, hidd el, minden rendben lesz. :) Tessék "művelődni", és a kislány észre sem veszi, hogy az első komoly kapcsolatod. Nem kell ezt senkinek sem az orrára kötni. :)

2013. dec. 29. 01:09
De hol a kérdező? :)
2013. dec. 29. 00:33
Nem tudom. Nem volt dolgom tapasztalatlan pasival (vagy, ha mégis, akkor hatékonyan ellensúlyozta). ;)
5. Chrissy28 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2013. dec. 29. 00:14
Az en draga ferjem is ilyen volt. Semmi problema nincs/nem volt vele. Tokeletes ferj!
2013. dec. 29. 00:08
Majd ha lesz kapcsolatod, lehet, hogy másként fogod gondolni. ;)
2013. dec. 28. 23:58
nem zavaró.
2. arrival (válaszként erre: 1. - Brenor)
2013. dec. 28. 23:52
Van egy 36 eves ismerosom, meg sosem volt baratnoje. 24 evesen ne aggodj, rengeteg idod van "belejonni" !
2013. dec. 28. 23:50
24 éves vagyok, nem volt még kapcsolatom, mert kicsit későn értem, és sajnos az utóbbi éveim nem alakultak túl jól. Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy hogy viszonyúlnátok hozzám, ha megtudnátok, hogy még nem volt kapcsolatom? Több helyen hallom, azt hogy kikéne élnem magam először aztán kéne normális kapcsolatot keresnem, de én inkább egy olyan lányt keresnék aki nagyon tetszik nekem, valahogy nem vonz annyira, az érzelem mentes együttlét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook