Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés 40 felé.... fórum

Teherbeesés 40 felé.... (beszélgetős fórum)


1 2
2014. nov. 11. 19:46
Sajna nem jött össze :( Ma megjött. :( Na hátha majd a jövő hónapban.
27. merci1005 (válaszként erre: 26. - U. Szilvia)
2014. nov. 11. 06:40
Akkor te mostantól gondolom végig táppénzen leszel. Vigyázz magatokra és jelezd majd hogy mi a helyzet :)
26. U. Szilvia (válaszként erre: 25. - Merci1005)
2014. nov. 7. 19:10
Szia. Tudom, hogy nem tudsz elmenni, megoldható otthon is a változatosság. Mi se csatangolunk, otthon is lehet ötletesen randizni. Én drukkolok, hogy sikerüljön. Én tegnap délután mondtam el a főnökömnek,hogy nem jöhetek dolgozni, hát nem volt semmi.
2014. nov. 7. 07:44
Egyébként az első kettő nekünk is hipp-hopp össze jött. A lányom talán vagy két hónap a fiam viszont mikor eldöntöttük az első próbálkozásra. Amikor elmentem most dokihoz hoyg nézzen meg minden rendben van e akkor azt mondta hoyg rendben van nem lát semmit ami miatt ne próbálkozhatnánk és azt mondta ha 6 hónap alatt nem jön meg akkor majd egy pár vizsgálatra elküld.
24. merci1005 (válaszként erre: 23. - U. Szilvia)
2014. nov. 7. 07:42
Sajna nekünk ez eléggé nehéz dolog mármint a randizás meg egyebek. mert ugye itt van az autista kisfiunk aki miatt nem nagyon tudunk sehova eljárni. Mindegy megpróbálok nem nagyon rá görcsölni valahogy elengedni ezt az érzést és hátha összejön. Jövő hét szerdán ( nem ) kellene megjönnie,de úgy érzem most sem jött össze .
2014. nov. 6. 12:04
Egyébként könnyű azt mondani ne akard görcsösen mikor annyira vágysz rá. Próbáljatok kikacsolni, randizni, változtatni a megszokott dolgokon. Hidd el számit és kitartás. Drukkolok.
22. U. Szilvia (válaszként erre: 21. - Merci1005)
2014. nov. 6. 09:34
Szia Merci. Nekünk nagyon könnyen összejön a baba. Ádám rögtön első nem védekezésre, mivel a párom esküvő elötti napokban nem akart zokniban focizni. Császárral született és spirál lett feltéve utána. Bence rögtön megfogant ahogy levette a doki a spirált, a kövi menses már ki is maradt. Újabb császár, majd spirál. Ez már nem védett meg újra állapotos lettem, bevéreztem és műteni kellett. Mindig három babát szerettünk volna, de nagyon megviselt a dolog ezért gyógyszerrel védekeztünk. 2004-ben próbáltuk újra, elmentem dokihoz hogy állapotos vagyok ő közölte hogy nem és kioktatott.Hittem neki, tovább kézbesítettem és egy hónap múlva vetéléssel kötöttünk ki a váci sürgősségin. Most jön az ötödik akinek örülünk de féltjük is.
21. merci1005 (válaszként erre: 18. - U. Szilvia)
2014. nov. 6. 05:17
Sok sikert Nektek és jó egészséget! Hamar összejött a baba? Mi harmadik hónapja próbálkozunk. Próbálok nem rágörcsölni,de ilyenkor ez elég nehéz. Hiába mondja mindenki hogy ne görcsölj, mikor jön a menses időszaka akkor csa erre tudok gondolni :) Jövő héten ( nem ) kellene megjönnie, de már most ez jár a fejemben :) Annyira örülnék neki ha összejönne. A lányom is már úgy nyilvántartja a mensesemet, hogy a sajátját meg elfelejtette feljegyezni :D
2014. nov. 5. 16:29
Szia. A harmadik baba spirál mellett jött és sajnos műteni kellett 2000-ben. A negyedik babára készültünk, de a doki azt mondta nem vagyok terhes és én hittem neki, vetélés lett a vége. Most jobban figyelnek rám.
19. merci1005 (válaszként erre: 18. - U. Szilvia)
2014. nov. 5. 13:41
Szia!Én is úgy gondolom hogy a legfontosabb hogy minden rendben legyen. Én csak tudom van egy sérült kisfiam. Sokan mondják hogy nagyon merészek vagyunk , meg kérdezik hogy nem félünk? De én azt mondom, ha már eldöntöttük akkor minden félelmet és negatív gondolatot el kell engedni és minden megy a maga útján . Miért kell kell pihenned? Valami gond van?
18. U. Szilvia (válaszként erre: 17. - Merci1005)
2014. nov. 5. 10:57
Szia. Mi most várjuk az ötödik babát. Két fiúnk van egy 17-és egy15 éves. Két babát sajnos elvesztettünk. Kissé aggódunk mert gyógyszer mellett lettem állaotos és 41 leszek mire megszületik. Csak az számít egézséges legyen. 4 hetesek vagyunk és orvosi utasításra pihenünk.
2014. nov. 5. 07:38
Igaz hogy már régen nem járt senki ezen a fórumon de gondoltam bepróbálkozok. 43 éves vagyok és szeretnénk babát a párommal. Van már két gyermekünk egy 18 éves nagylány és egy 17 éves fiú aki autista. Van valaki aki szintén ilyen korban próbálkozik?
16. nagypannierika (válaszként erre: 1. - Panka2)
2013. dec. 31. 11:55

Szia!

Én 35 évesen szültem az első lányomat, a picit pedig 43 évesen (most 4 hónapos). Én sem vagyok teljesen egészséges, de mégis jól bírtam a terhességet és nagy az örömünk a babában. Tehát a korod miatt ne aggódj szerintem. Ha más minden rendben van, akkor csak hajrá! És az sem igaz mindig, hogy ilyenkor már nehezebb a teherbeesés. Én a második hónapban már terhes lettem.

Szorítok Neked!

Erika

15. panka2
2013. dec. 29. 23:47
de aranyosak vagytok hogy írtatok köszönöm:)Egészségileg rendben vagyok,igaz pánikbeteg,paroxátot,rivotrilt szedek :( ezekről nehéz lemondani.... nagyon nehéz...olvastam itt,hogy sok anyuka szedhette terhesen,de én félek ettől,ne hogy baja legyen a babának,ez az egy ami aggaszt
2013. dec. 29. 19:10
Én késői gyerek vagyok, anyum 41 évesen szült. Semmilyen hátrányát nem éreztem. Szóval ha van kedvetek és megengedhetitek magatoknak, vágj bele!
13. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Panka2)
2013. dec. 29. 19:05
egyre többen vállalnak 40 felé első gyereket, ha te úgy érzed, még szívesen babáznál és belevágnál, és egészségügyileg sincs akadálya, akkor ne félj :)
12. manó2000 (válaszként erre: 11. - Cab59af884)
2013. dec. 29. 18:55
Igen, ez teljesen így van ahogy írod. Igazából csak azt írtam le, amiben én is gondolkodom.
11. cab59af884 (válaszként erre: 10. - Manó2000)
2013. dec. 29. 15:52

Teljesen jogos a gondolat, de ha az én családomból indulok ki, akkor anyukám is, anyósom is közel 60 évesena 2 és 4 éves fiaimmal kúszik ,mászik, focizik, és nagyon élvezik egymást...tehát kb 60 évesen egy 20 évessel már simán lépést lehet tartani szerintem. Az ember vigyázzon az egészségére és a kondijára, és akkor legalább a betegségek terén amit lehetett, megtett.

Az adhoc bekövetkező dolgokat meg amúgy sem lehet irányítani, az jöhet 30 és 80 évesen is.

10. manó2000 (válaszként erre: 1. - Panka2)
2013. dec. 29. 12:41

Szerintem sem vészes a 40 év szülésre. Szerintem még belefér. Nekem az a problémám egyébként ezzel, hogy egy negyvenes nő simán képes szülni még, gond nélkül. Csak utána fel is kell nevelni. Csak bírja az ember később is egészségileg. De vannak nagytesók, segítenek mindenben. A kicsit tuti mindenki szeretné.

Ha nekem lennének nagyobb gyerkőcök, bevállalnék simán 40 évesen még egy kicsit.

9. cab59af884 (válaszként erre: 8. - Panka2)
2013. dec. 29. 09:45
Én 37 vagyok, és majdnem 38 leszek, mire megszületik a 3. babánk. Szerintem a 40 még nem "kor", ha egyébként szervezetileg egészséges vagy, és szeretnétek.
2013. dec. 29. 00:37
a páromnak a kicsink az egyszem gyereke,ezért szeretne még egyet...hát nem tudom,,olvasgatok még ebbe a témába,hogy így 40felé mennyire jó dolog ez..vagy sem..
2013. dec. 28. 23:50
Ti döntsetek! Szép dolog,hogy ennyire szeretitek egymàst! Ne hallgassatok csak magatokra!
2013. dec. 28. 23:36
de szépen helyesen írtam,most nézem :DDD
2013. dec. 28. 23:36
igen meg volt sajnos már régóta cipelem,és bízom benne egyszer csak elmúlik))) amniocentézisre soha nem mennék,vérrből mait tudnak szűrjék de semmiféle magzatvíezek nem engdenék venni)
4. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Panka2)
2013. dec. 28. 23:33

Gondolom a nem annyira nagyoknál is megvolt már a betegséged.

Ha anyagilag megtehetitek, egyéb tekintetben egészséges vagy, akkor nem hiszem, hogy probléma. Persze ekkor már sűrűbb a genetikai rendellenesség kockázata, de azt meg szűrik.

3. panka2 (válaszként erre: 2. - 6b006fc769)
2013. dec. 28. 23:29
pánikbeteg vagyok már 17éve,de ettől eltekintve egészséges vagyok:)
2013. dec. 28. 23:25
A korod miatt nem hiszem, hogy félned kellene, ha egészséges vagy.
2013. dec. 28. 23:21
Sziasztok! 40 éves leszek februárba! vannak gyerekeim,sőt,egy nagy fiam ki is repült" már..így maradt még 3 csemetém itthon,a párommal egy közös kislányunk van,és szeretne még egy picit,de félek a korom miatt....érdekelne a véleményetek őszintén)))
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook