Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » YouTube-ra töltenék fel saját készítésű videót. Az aláfestőzene nem a youtube által kínált ingyenes zenék közül van. Feltehetem-e? fórum

YouTube-ra töltenék fel saját készítésű videót. Az aláfestőzene nem a youtube által kínált ingyenes zenék közül van. Feltehetem-e? (tudásbázis kérdés)


6. Lillus-M (válaszként erre: 5. - Mr.az)
2013. dec. 30. 14:56

Imádom ezt a fajta hozzáállást, ezért is utálok fórumon kérdezni, mert előbb utóbb úgy is belém köt valaki.

A weblapomért is fizetek. Ha kell párszáz forintot szívesen kifizetek a számokért is, nekem ennyit megér. Fel is tüntettem a végén az előadót, ennyi jár neki, mert dolgozott a zenével. Én még régi vágású vagyok ez ügyben, úgyhogy teljesen jogtalanul dorongolsz le. DVD-t CD-t boltban veszek, és nem letöltögetek, de itt más a helyzet. Ha nem foglalkoztatna a kérdés akkor nem is írtam volna ki.

Egyébként meg hobby célú a dolog tehát még csak nem is reklám, vagy hirdetés mögé teszem őket...


Lehet, hogy nem volt elég világos a hsz, ami nem zavar az az, hogy bizonyos országokban letiltották. Nekem hazai közönségem van.

2013. dec. 29. 08:44

Gratulálok!

Pontosan nem tudom hogy működik a dolog,vszínűleg országonként lehet eltérés a tulajdonjogok kezelésében,de ez esetben Neked ez tényleg nem számít.

Szintén saját tapasztalat,idővel ez is változik!

4. Lillus-M (válaszként erre: 3. - Mr.az)
2013. dec. 28. 17:41

Köszi a válaszokat. Próbaképpen közben feltöltöttem, és ott jelezte, hogy bizonyos országokban nem látható a zene miatt .

Ez engem különösebben nem zavar, nekem a weblapomhoz van hozzá szükség és nem tudtam máshogy feltenni...

2013. dec. 28. 17:21

Tüntesd fel a szerzőt és az előadót a videó alatt.

A jogdíjak tulajdonosától kaphatsz egy ajánlatot hogy mennyiért veheted meg a zenét (én már jártam így) de igazából semmi sem történik.

Max bizonyos országokban nem látható egyáltalán.Ez is személyes tapasztalat!

Töltsd fel,próba szerencse,büntetést nem kapsz,hajrá!

2013. dec. 28. 17:12
tedd fel, ha jogvédelmi gondjuk lesz vele, akkor lenémítják a hangot. max ennyi történik :)
2013. dec. 28. 17:07
Youtube-ra töltenék fel WLMM-el készült "videot". Az aláfestőzene nem a youtube által knált ingyenes zenék közül van. Feltehetem-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook