Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jár valaki Budapesten jógázni, illetve szeretne, de nincs kivel? fórum

Jár valaki Budapesten jógázni, illetve szeretne, de nincs kivel? (beszélgetős fórum)


17. zuhatag (válaszként erre: 16. - Kisj)
2013. dec. 27. 21:25
Az tényleg nem túl sűrű. Utánaolvasok ennek a jógastúdiónak, köszi a válaszokat! :)
16. kisj
2013. dec. 27. 21:22
Csak heti 1x, max 2x.
2013. dec. 27. 21:21
Milyen sűrűn jártál?
14. kisj (válaszként erre: 8. - Zuhatag)
2013. dec. 27. 21:19

Jó ideje járok, vagyis jártam, mert az utóbbi időben nem voltam.

A légkör jó, de ez szerintem minden jógastúdióra igaz.

Frenetikus hatással nem volt az életemre, mert ahhoz sokkal sűrűbben kell menni, azt pedig sajnos nem tudtam megoldani.

2013. dec. 27. 21:17
Ha nem írom bele a kérdésbe azt, hogy innen (természetesen, a fórumról), akkor azt jelenti, hogy jár-e bárhonnan bárki is jógázni Budapesten. Ha nem járna senki, akkor nem tudnának működni.
12. emagdi (válaszként erre: 10. - Kisj)
2013. dec. 27. 21:16

nem. abszolút megértem. az roppant idegesítő, ha valaki zavar a gyakorlásban.


odáig oké, ha mondjuk a szomszédban lakik, vagy a munkahelyről együtt lehet menni, mert akkor az utazás közben legalább lehet beszélgetni.

de semmi más egyéb előnye nincs annak, hogy valaki mással akar menni.

11. simple (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2013. dec. 27. 21:16
Én hála az égnek el merek menni bárhova, nem kell a kezemet fogni. A magam ura vagyok. De nem mindenki ilyen "bátor". :D Tényleg igazad van, a találkozóra is egyedül kéne mennie, erre nem is gondoltam... :DDDDDD Lehet megkér valakit, hogy kísérje el a találkozóra. :)
10. kisj
2013. dec. 27. 21:14

Én pl ilyen helyre (meg uszodába is) kizárólag egyedül szeretek menni.

Jógázni is egy kolléganőmmel kezdtem el, de borzasztóan zavart, amikor a gyakorlatok alatt kotyogott.

Örültem is, amikor elment a kedve és nem jött többet. (lehet, kicsit antiszociális vagyok?)

9. emagdi (válaszként erre: 6. - Simple)
2013. dec. 27. 21:14
ráadásul ez pl egy jó alkalom lehet, hogy leküzdje ezt a rossz szokását :) elmegy egyedül, ha menni akar.
8. zuhatag (válaszként erre: 2. - Kisj)
2013. dec. 27. 21:12
Mióta jársz? Milyen hatással van az életedre? Milyen a légkör? Privát levelet is szívesen fogadok. :)
7. emagdi (válaszként erre: 6. - Simple)
2013. dec. 27. 21:12

ha ismerőssel szeretne menni, akkor megérteném.

de egy másik tök idegennel??? azzal is kell valahol találkoznia, és akkor oda is egyedül megy:)

ráadásul egy másik emberhez csak alkalmazkodni kell, lehet hogy nem is ugyanabban a kerületben lakik, nem is tudnak együtt utazni (azt mondjuk megértem, hogy akkor lehet oda-visszaúton legalább beszélgetni), ha az egyiknek valami közbejön, az aztán akkor visszatántorítja a másikat is :S szóval szerintem a legjobb az, ha odamegy, aztán ott az öltözőben az első szimpatikus emberrel leáll beszélgetni, és máris van egy ismerőse :)

6. simple (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2013. dec. 27. 21:09
Vannak emberek, akik nem "mernek" elmenni sehova egyedül. Tök mindegy hogy ismeri-e azt akivel megy vagy sem, a lényeg, hogy ne egyedül menjen. :D Tudom vicces, de én is ismerek rengeteg ilyen embert.
2013. dec. 27. 21:07
Honnan innen? Ilyen pihentagyú kérdést felteni, nem semmi!
2013. dec. 27. 21:06

kb bármelyik jógastúdióba mész garantáltan nem leszel egyedül :D

ha egyébként sem valamelyik ősrégi barántőddel v barátoddal kezdesz el járni, akkor nem mindegy, hogy innen próbálsz egy másik idegent összeszedni, vagy odamész és ott leszel a többiek között? :)

mellesleg ha valahova rendszeresen jársz, akkor úgyis megismerkedsz azokkal akik szintén rendszeresen járnak.


szóval nem igazán értem mi ennek a fórumnak a lényege :)

2013. dec. 27. 21:01

Innen?

Innen tőlünk nem:)

2. kisj
2013. dec. 27. 21:01
Atma Center
2013. dec. 27. 20:53
Hová?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook