Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 és fél éves gyerekkel a bp-i Állatkertben - mi az, amit nem lehet kihagyni? fórum

3 és fél éves gyerekkel a bp-i Állatkertben - mi az, amit nem lehet kihagyni? (tudásbázis kérdés)


15. kakukkfű (válaszként erre: 14. - Ikrekanyukája)
2013. dec. 29. 21:30
Örülök, hogy jól sikerült! :)
2013. dec. 29. 14:34
Jelentem, nagyon jól sikerült minden, a fiúk élvezték, kb. az egyharmadát láttuk szerintem (2,5 órát mentünk így is). Amit akartam, hogy lássanak, az megtörtént, a többit majd nyáron! Köszönöm mindenkinek a tanácsokat.
13. Chelsey (válaszként erre: 2. - Ikrekanyukája)
2013. dec. 27. 19:24
Etessétek meg az elefántokat! (Be lehet menni kétszer egy nap és külön kikészített almával, répával kínálni őket, míg a szülők szorgalmasan fotóznak. A nasi árából befolyt összeget az állatkerti állatok élelmezésére fordítják, ha jól emlékszem :))
2013. dec. 27. 16:20

Igen, a Széchényi fürdőnél kell leszállni, és jól emlékszel a bejárat a kőoroszlánoknál van.



Jó szórakozást! :)

2013. dec. 27. 15:39
Köszönöm a hasznos válaszokat! Az elektromos kisbusz is nagyon jól hangzik! Ha a kis földalattival megyünk, akkor a Széchenyi fürdőnél kell leszállni - az nem a főbejárathoz, hanem egy másik kapuhoz van közelebb? (Elefántos kapu?) Ezer éve nem jártam arra, mi pont a város másik végén lakunk.
2013. dec. 27. 15:33
Ezzel a korosztállyal leginkább a nagyemlősöket és az állatsimogatót venném célba először. Ennyi szerintem egyszerre elég is, bőven ki fogtok fáradni. Hazafelé megbeszélhetitek a látottakat, biztos sok kérdés is lesz, ami foglakoztatja a gyereket. Legközelebb jöhet az állatkert másik fele.
2013. dec. 27. 15:28
Az elefánt és a zsiráf-bébiket mindenképp keressétek meg. Jópofák a majmok, az én középső lányom kedvencei a papagájok. A fókashow is nagyon jó. A varázshegyet se hagyjátok ki, pihentetőül jó kis előadásokra lehet beülni, bemutatnak néhány állatot, úgy, hogy még a felnőttek is élvezik. Körbeviszik őket, meg lehet simogatni. Nyáron volt elektromos kisbusz, arra felültünk, körbevitt az állatkerten és akkor kiválasztottuk hogy mit akarunk még mindenképpen megnézni. Lehet hogy most is van ilyen.
2013. dec. 27. 15:24
én is három és félre gondoltam, enyém most volt 4, nyár végén voltunk utoljára. Már élvezte az egészet. Ahol időt veszthettek az a játszótér vagy az interaktív kiállítások. Persze ezek is izgik... Nézzétek meg a kedvenceket meg ami útba esik, aztán ha lesz idő akkor kóboroljatok még egy kicsit.
2013. dec. 27. 15:23
Szerintem menjetek szépen körbe és úgyis látni fogod,hogy mi az amit szeretnek.Egy évben többször járok a gyerekkel,de még nem volt olyan,hogy mindent meg tudtunk volna nézni.Mondjuk ő már majdnem 7 éves.Kedvence a Varázshegy és a Lepkeház.
6. ikrekanyukája (válaszként erre: 3. - Malkata)
2013. dec. 27. 15:20
Már nyitásra ott akarok lenni :-) Én is úgy izgulok, mint egy gyerek :-)
2013. dec. 27. 15:19
Három és fél évesek (nem három darab 5 éves gyerekről van szó, csak rosszul jelent meg a kérdés kiírása) :-)
2013. dec. 27. 15:18
induljatok el az egyik felén és juttok ameddig juttok:)
2013. dec. 27. 15:17
hát egy 3,5 fél évesnek már minden való, menjetek jó korán:)
2013. dec. 27. 15:17
Én 20 évvel ezelőtt voltam utoljára a budapesti Állatkertben, már nem is emlékszem, mi hol van. A kisfiaink 3 és fél évesek, ők még soha nem voltak állatkertben (csak a Vadasparkban). Mivel rövid az idő (nem tudunk egy egész napot ott tölteni, csak pár órát), mi az, amit feltétlenül látniuk kell? Nem akarom az időt elvesztegetni szervezetlen rohangálással... Gondolom, a nagyvadak... és még? (Minden érdekli őket persze, meg minket, szülőket is, de sajnos szelektálni kell.)
2013. dec. 27. 15:14
3, 5 éves gyerekkel a bp-i Állatkertben - mi az, amit nem lehet kihagyni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook