Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismerkedés közel a 60-hoz fórum

Ismerkedés közel a 60-hoz (beszélgetős fórum)


2014. jan. 1. 23:13
Hja... :) lehet, azert favorizalom, mert 2 baratnom es en is igy ismerkedtunk (azota ferj,gyerek :) szval, lehet szerencsenk volt!
9. lutaker (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2013. dec. 25. 20:48
Cuci hol élsz? Biztonságos oldal max. a holdon van...-D
8. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2013. dec. 25. 20:42
Biztonságos oldalak?
7. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2013. dec. 25. 20:30
Marmint internet, latom, csak nem mindegy, melyik oldalon regisztralsz :)
6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - X Yaris)
2013. dec. 25. 20:26
Szia:) en is tamogatom az ismerkedes minden formájat (szinte) attol, hgy valaki elmult 40,50,60,70, akar 80 nem kell leirnia magat, teljesen egyetertek... Internet is lehet, ott is vannak biztonsagos oldalak. Masreszt tancklubot is eltok kepzelni vagy kutyasetaltatas kozben megismerni egy uriembert. Sok boldogsagot kivanok! :)
5. hangarozsa (válaszként erre: 1. - X Yaris)
2013. dec. 25. 19:54

Szia!

Én is boldog ünnepeket kívánok. Tanácsot sajnos nem tudok adni, inkább egyelőre csak "csatlakoznék a klubhoz". Ugyan fiatalabb vagyok nálad (44 leszek),de szerintem hasonlóak a körülményeim: gyerekvállalás már nyilván nem jön szóba, van munkám/lakásom, és el tudom foglalni magam (olvasás, nyelvtanulás), van néhány barátnőm is, akikkel kb. havonta egyszer összefutunk, de a mindennapjaim és hétvégéim nekem is magányosak. Változtatni szeretnék, de én sem tudom, hogyan induljak neki..

4. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - X Yaris)
2013. dec. 25. 19:54

Az egyik sógornőm utazás közben ismerte meg a férjét, a másik pedig táncolni jár és ott talált a

párjára!!


Az a lényeg, hogy ne otthon csücsülve várd a jövendőbeli társadat, mert nem biztos, hogy bekopog!

Persze, még az is lehetséges :)

Sok szerencsét kívánok Neked!!

2013. dec. 25. 19:46
Nem jó egyedül lenni, pláne ilyenkor, de 60 évesen szerintem még nem vagy idős az ismerkedéshez. Soha nem késő. Esetleg valamilyen klub nincs ahová járhatnál?
2013. dec. 25. 19:31

Hú!! Mondom én, hogy jöhetnének a hétköznapok!!



Ne értsd félre, de van itt egy cikk, keress rá:

"Szerelmes a férjem....de másba." Lehet, megérted, miért kezdtem így.

2013. dec. 25. 19:10

Sziasztok!

Boldog ünnepeket mindenkinek!


Szerintetek hogyen lehet ismerkedni közel a 60. évhez? Az internetes társkeresőkkel negatív tapasztalataim vannak: vagy 30 évvel fiatalabb akarna ismerkedni, vagy a korombeliek szexpartnert keresnek. Nem vagyok bányarém, de már húsz éves bombázó sem. Sajnos teljesen egyedül maradtam, sem rokonok, sem barátok, már a gyerekem sem. Van munkám, felnőtt fejjel végeztem el a főiskolát, van fedél a fejem fölött, de borzasztó a magány ( függetlenül attól, hogy szeretem a könyveket, igyekszem tájékozódni a világ dolgaiban ).

Kérlek mondjátok el véleményeteket, tapasztalataitokat.

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook