Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen tapasztalataitok vannak az Ezüstkolloidról? fórum

Milyen tapasztalataitok vannak az Ezüstkolloidról? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
156. Mucmuc987 (válaszként erre: 155. - Zakarias123)
2015. ápr. 23. 20:36
Pentamax webáruház
2015. ápr. 15. 19:13
Hello..Valaki tud segiteni ,hogy honnan tudok jó minőségű ezüstkolloidot korrekt áron beszerezni?Köszönettel:Beatrix
2015. ápr. 10. 08:40
153. rtopi (válaszként erre: 152. - Andatti)
2015. febr. 16. 19:12
Én sok évig szedtem méghozzá Lyme kórra. Néha még most is szoktam. Le lehet nyelni, csak előtte jobb valóban a szájban tartani, gargalizálni minél tovább. Én naponta kétszer szoktam.
152. andatti
2015. jan. 31. 13:20

Engem mostanában kezdett el érdekelni az ezüstkolloid, sőt, láttam/olvastam, hogy arany és rézkolloid oldat is létezik, amelyek szintén valami immunizáló oldatok...

A boltban ma vettem ezüstkolloidot, a címkéje szerint 20 ppm-es, ami azért messze áll az interneten olvasott:

"50 ppm-es (parts per million) koncentráció mellett nagyobb baktériumölő ereje van, mint a legtöbb antibiotikumnak, amely gyógyszerként kapható."

Használat: Én úgy olvastam, hogy lenyelni nem ajánlott, /bár az egyik gyártónál már olvasható, hogy Németo-ban és Ausztriában engedélyezték a termék lenyelését és megkapta a bio árusítás mellett a patikákban való árusítás engedélyét is./ Szóval bő negyed órát öblögettem vele a számban, hogy a nyálkahártyán keresztül fel tudjon szívódni... Nem nyeltem le!

A tapasztalataim:

Persze le lehet tolni, hogy egy használat még semmi... De nekem a vérkeringésem helyreállt tőle, mert a végtagjaim csak a forró víz tudja felmelegíteni, vagy 3 paplan... Most meg nem vagyok sápadt és melegek az ujjvégeim is. Egyfajta "ide nekem az oroszlánt is" érzésem van, pedig a sok munka mellett (azon kívül) mindig fáradt vagyok... Eredetileg a foggyulladásom miatt akartam öblögetni... az is csillapodott tőle, most kevésbé fáj, és az is tompán. A torkom is évtizedek óta lepedékes, ami köhögésre, tüsszentésre, esetleg nevetésre felszakadt. Nem mondom, hogy arra is jó lesz, de eddig bármit írt az orvos semmi nem volt tartósan jó... (nem dohányzom, igyekszem nem rongálni magam). A szívem érzem, hogy dolgozik, de most amúgy is vírusos időszak van, nem szedtem semmit, neocitránnal próbálkoztam napi 1, vagy 2x alkalmazva, de a hangomon érződik, hogy bujkál bennem valami (be is vagyok rekedve) és ezért voltam fáradékonyabb is. Szerintem.

Kérdésem, hogy (1-2 perc öblögetést írtak ugye, én meg vagy 16-18 percig a számban tartottam...) a túl hosszú ideig tartó öblögetés lehet-e káros. Illetve milyen adagolás ajánlott, mert én "csak lecsőröztem" az üveget" az öblögetéshez. Azaz napi 1, vagy lehet esetleg kétszer is, mondjuk reggel és este is öblögetni? Illetve 5 perc lehet-e, vagy szigorúan csak 1-2 percig szabad a szájban tartani?

Vélemény:

Nem tartom csodaszernek, de ma már annyi mindennel mérgezi az ember magát, hogy szerintem jobb, ha az ember igyekszik minél kevesebb túlszabályozott, E betűkkel teletűzdelt cuccot betolni magába és amiről tudja, hogy finom és ízlik, de esetleg káros lehet, akkor inkább lemond róla. Nekem egy csomó étel allergiám van, így ez nem okoz gondot. S bár keresztény vagyok, és igen sokszor imádkoztunk is és megáldottuk az elfogyasztott ételeket, nem érzem úgy, hogy ez (az ezüstkolloid) káros lenne rövid, vagy akár hosszú távon a szervezetre. A bekékülést az orvosok is úgy írták-mondták, hogy napi nagyon sokszor be kellene vinni a szervezetbe, nagy dózisban, hogy elkéküljön a bőr...

151. xyxy90
2015. jan. 8. 18:55
Sziasztok! Szerintem egy csoda ez az ezüst kolloid, engem megmentett a műtéttől és a rákszűrésem is nagyon sokat javult, pedig még csak másfél hónapja szedtem. Most szünetelek vele, mert 6 hétig szabad maximum egyhuzamban szedni, de már várom, hogy újra szedhessem. Aki rosszat írt róla, azt nem értem, mert egy rossz tulajdonságot sem tudnek mondani róla. Természetes és nagyon sokat segített rajtam. Mindenkinek ajánlom.
2014. nov. 16. 05:34
jo.
2014. szept. 1. 07:30
Nekem bevált. Az ára sem vészes.
2014. aug. 31. 18:08

Sziasztok!


Én ma elkezdem "szedni". 1 éve szívműtétre várok,sajnos a laborom emelkedett CRP-je miatt 2x elhalasztották (17-es crp) már a beavatkozást. Ugye ez valami gyulladást jelez de nem tudni mit... Mostanában (4 hónapja) staphilococcus-al és streptococcus-al küzdök. Túl vagyok idén 7 antibiotikum kúrán,és betelt a pohár! Nagyon sürgős lenne már a műtét,remélem az segíteni fog!!!

2014. aug. 11. 13:57
Az ezüstkolloid az egysejtű élőlények (baktériumok, gombák, vírusok) környezetébe kerülve gátolja azok életfunkcióit és így azok rövid időn belül elpusztulnak. A vírusok fehérjeburkának szerkezetét lerombolva akadályozza annak szaporodási lehetőségét, így segítve elő pusztulásukat. Míg a gombák, baktériumok egy bizonyos, számukra életfontosságú enzimjét blokkolva okozza rövid időn belüli pusztulásukat.
146. tomy88trance (válaszként erre: 61. - Pirosalma)
2014. aug. 11. 13:41

Üdv!


Elnézést,hogy hozzá merek szólni,de végig olvastam a kommenteket, és egyedül a tiéden(ha tekeződhetünk) vettem észre azt,hogy mennyire ellenségesen állsz ehhez az ezüstkolloid témához, szinte már már hadjáratot folytatsz ellene. Csak egy kis észrevétel, elég nagy paradoxon,hogy hiszel istenben amiről aztán végképp nincs semmi féle tudományos bizonyíték és tény,sőt az ilyen isteni történetekben inkább szoktak történni csodák stb, na igen az tényleg lehet placebóhatás,de az,ha valaki nem hisz benne és kételkedik és mégis hat neki az ezüstkollóid a különböző nyavajákra akkor azt minek különítenéd? talán az is isten műve lenne? Szóval elég nagy paradoxon,hogy istenben hiszel ,de az ezüstkollóidban vagy bármiben amire vannak tudományosan igazolt tények azokban meg nem, én ki fogom próbálni ,mert nagyon sok olyan dolog van ,amit semmivel nem tudtam kikezelni stb, ahhoz meg gondolom nagyon sokat meg kellene inni vagy valami,hogy bekéküljön tőle az ember vagy rákos legyen stb,de tovább megyek,ha egész életemben nem leszek beteg ennek köszönhetően csak a végén rákos esetleg, akkor is már megérte, így is úgy is rákos leszek valószínű vagy valami betegség fog elvinni,(kívéve,ha az ezüstkollóid bevállik ) mert nem sterilizált a bolygónk sajnos.

145. kristo_f (válaszként erre: 142. - Petaluda)
2013. febr. 8. 18:00

Gugli

"patika ezüstkolloid"

Első találat

144. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 142. - Petaluda)
2013. febr. 8. 15:00
Nem emlékszem már az árára, de jó pár ezer volt. Mi még Szlovákiából rendeltük anno, itthon nem lehetett kapni.
2013. febr. 5. 20:47
semmi különös,Candidára is szokták...ne vedeld...ennyi
142. Petaluda (válaszként erre: 133. - 7fbb0788f7)
2013. febr. 4. 18:12

Szia! Én is azt olvastam h a Mesosilver a legjobb!

Mennyiért szerezted be? Találtam egy fórumot ahol árulják, elérhetőség: - yenrob@gmail.com - Írtam Neki, várom a válaszát, ha vki tud Magyarországon, ha lehet Bp-en belül, szóljon. Köszönöm <3

141. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 140. - 79d4c88a49)
2013. jan. 29. 15:39
Ez nekem gyanús... nem tudod visszavinni? Még nem is hallottam ilyenről. Én nem fogyasztanám, amíg le nem csekkoltam.Olvass utána valahol.
2013. jan. 29. 15:20

Sziasztok!


Ha az van ráírva az ezüskolloid üvegére, hogy vizes tárolóedények fertőtlenítésére van, attól még fogyasztható? Sajnos csak itthon vettem észre, hogy a bioboltban olyat adott a nő. Azt mondta, hogy ezt viszik a legjobban és ebből kevesebbet kell fogyasztani...

139. Rescue
2013. jan. 14. 08:27
Óvatosab vele, nem ürül ki rendesen a szervezetből: [link]
2013. jan. 14. 07:42
:)
137. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 136. - 89012fe16a)
2013. jan. 13. 13:33
Volt kitől tanulnom. :D
136. 89012fe16a (válaszként erre: 134. - 7fbb0788f7)
2013. jan. 13. 09:49
Te aztán érted:))) Egyébként tényleg így van:D
135. 79d4c88a49 (válaszként erre: 133. - 7fbb0788f7)
2013. jan. 12. 17:32
Köszönöm szépen! Utána fogok nézni, remélem azért lehet rendelni, hogy én is fogyasszam. :) Én november vége óta szedem, sokkal jobban érzem magam és candidára is úgy érzem, hogy jó. Szeretnék olyat szedni, ami biztos nagyon jó hatóanyagú. Sajnos nagyon sok féle van és nem tudom, hogy melyik lenne a legmegfelelőbb ár-érték arányban.
2012. nov. 27. 16:32
Még eszembe jutott valami, bárlehet, hogy leírták már előttem. Szóval, fémkanállal nem szabad hozzáérni, kell lenni egy ml-jelzéses műanyag adagolónak, a pontos méréshez. Bevétel után valóban tartogatni kell, amíg bírod, aztán lenyelni, hogy minél több felszívódjon a nyálkahártyán keresztül. Egy nap elég egyszer bevenni, és túl hosszú ideig nem kell használni.
133. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 129. - 79d4c88a49)
2012. nov. 27. 16:28
Szia Szandra, igen én is szedtem talán egy évig, makacs vírus- és baktériumfertőzésre. (Orvosoktól ne nagyon várj bíztatást ehhez, kevés olyan van köztük, aki nyitott a nyugati orvosláson kívül bármire is.) Szerencsére nekem van egy olyan kedves orvos ismerősöm, aki utánajárt annak, melyik a legjobb minőségű oldat, ez pedig a Mesosilver. Ha jól emlékszem, Szlovákiából rendeltük, Magyarországon nem forgalmazták. Keress rá a neten. :) Az adagolás sem mindegy, testsúlykiogrammra meg van határozva a fogyasztandó mennyiség. Nagyon jó hatása van, én teljesen tünetmentes lettem tőle. Arra figyelj, hogy étkezés, vagy más gyógyszer és az ezüst bevétele között teljen el egy óra!
132. Ficánka5 (válaszként erre: 131. - Ficánka5)
2012. nov. 27. 16:23
Elfeledtem, hogy figyelmeztesselek: nem szabad rögtön lenyelni! Kb 2 percig nyelv alatt kell tartogatni, (ott szívódik fel a legjobban)csak aztán lenyelni.
131. Ficánka5 (válaszként erre: 129. - 79d4c88a49)
2012. nov. 27. 16:19

Én nemhogy próbáltam, évek óta használom. Úgy van nálunk, mint a só. Ha kezd kifogyni vesszük a következőt. Embernek, állatnak csodálatos, DE candidára még nem hallottam. Egy t.gyógyászt kellene megkérdezni, orvostól ilyenre választ ne is várjál, mert botrányosan képesek reagálni. Majd itt is kapsz mindjárt kígyót, békát, mert vannak itt hivatásos offolók, akik csak azért olvasnak ilyen fórumokat, hogy következetesen kötekedjenek.


Kellett volna kapni hozzá egy mérőkupakot, de most megmértem 5 ml egy nem mély teáskanál. A mélyebb nincs egészen 10 ml.

130. 5146e98818 (válaszként erre: 129. - 79d4c88a49)
2012. nov. 27. 16:12
Az ezüst egy ma reneszánszát élő amúgy már elavult antibiotikum.
2012. nov. 27. 15:47

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy próbálta-e már valaki az ezüskolloidot. Úgy tudom, hogy nagyon jó hatása van. Kutatási eredmények bizonyítják, hogy kb. 650-féle kórokozóval szemben van ellenálló hatása, azokat kb. 6 percen belül elpusztítja.


Én most candida ellen kezdtem el szedni, úgy tudom, hogy az ellen is nagyon jó, bár nem igazán hallottam egy orvostól sem, hogy ajánlana ilyen "szereket", csak tömnek mindenféle gyógyszerrel és egyik sem használ semmit.


Mennyit kell naponta belőle fogyasztani? Az üvegen 20-50 ml-t ír, de azt nem tudom semmivel sem lemérni. Ez 2-3 teáskanál lehet?


Előre is köszönöm a segítséget!

128. Regin_a (válaszként erre: 127. - Zizabella)
2012. szept. 30. 09:29

Ha gond van a szádban, afta és hasonló, igen, amugy a "divat" kedvéért fölösleges

Felszivódik a nyálkahártyán keresztül is gyorsan

2012. máj. 13. 15:02

Mindennapos torok és szájfertőtlenítésre is használható az ezüstkolloid?

Melyik fajta termék a legjobb?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook