Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miből lehet észrevenni, hogy a csincsillák párzani készülnek? fórum

Miből lehet észrevenni, hogy a csincsillák párzani készülnek? (tudásbázis kérdés)

2016. jún. 23. 18:44

elég szaporák, nehéz lesz.

nekünk 1 volt régebben.

2016. jún. 22. 15:53
Izgatottak
2013. dec. 31. 17:07

Igen, van kettő. Kizárólag a versele laga termékeit, azokból keverünk nekik tápot: 50-70 % chinchilla complete, a maradék pro és rebalance vagy nature. Szárított répa és alma, de ezek nem mindennap a magas cukortartalom miatt. Jutalamfalatként kapják, illetve még a crock complete-t szintén nasiként. De nem mindennap. És sok széna. Két éve vannak meg, a kislány 6-7 éves lehet, a fiú 2,5 - nagyon jól vannak, egy éve utód is született.

Ha van még kérdésed írj privátban, mert nem mindig nézem meg, válaszoltak e a hozzászólásomra. Boldog új évet! :)

3. roxyka1102 (válaszként erre: 2. - Evangelika)
2013. dec. 26. 10:15
neked vannak csinijeid?mit adsz nekik enni?van olyan amit nem szabad?..olvastam én össze vissza neten,mindenhol mást inakezért összevok zavarodva
2013. dec. 24. 19:22
Először is tudni kellene, hogy milyen neműek. A hátraugrálás sima játék is lehet. Többféle hangon kommunikálnak egymással. Alapvetően a viselkedésükből lehet erre következtetni.
2013. dec. 24. 15:06
van 2 csinim!igazából nem tudom nagyon hogy milyen nemüek,de az egyikmindig ráugrik a másik hátára de az nem engedi...bolházza öt vagy hogy mondják ezt :) fura hangokat ad ki meg ilyenek..tudtok segiteni hogy tudnám felismerni hogy pároznának e,sztem ez az de lehet buta vok hozzá :) söt!!..köszi elöre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook