Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szia Jézuska fórum

Szia Jézuska (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szia Jézuska

2014. jan. 8. 11:37
szomorú, a szép benne az, hogy összetart a család...szomorúbb karácsony az, amikor van szépen feldíszített fa, ünnepi vacsora, s te kislányként arról álmodozol, hogy te is lent lehessél a családdal, hogy együtt nevethessél és örülhessél a négy testvéreddel, hogy neked is hozzon a Jézuska ajándékot...de minden karácsonykor felteszed magadnak azt a kérdést, hogy mit tettél, hogy nem lehetsz ott, mit tettél, hogy a Jézuska téged nem szeret..de vigaszt találsz magadnak azzal, hogy álmodozva, magányosan nézel ki az ablakon, gyönyörködve a házakból kiszűrődő fényekben...
2014. jan. 5. 20:58
Szép irás!Sajnos ez a valóság...Megszakad a szivem az ilyen sorsban élő gyermekekért!Viszont szegénységben még mindig jobb mint betegen..kórházban...távol az otthontól!Sajnos volt tapasztalatom nekem is csak én nem szegénységet láttam.Hiszek a mi Istenünkben,de mért van ez a nyomor és sok betegség?!Az biztos,hogy egy gyermek sem érdemli meg!
2014. jan. 4. 16:28

Én a szegénységről írtam dipladolgozatot, borzalmas dolgokat kellett összefoglalnom, most is sírok, ahogy olvastalak. Annyit fejlődött a világunk jó és rossz irányba, dehogy még mindig ott tartsunk, hogy ilyen mélyszegénység legyen az egyszerűen elképesztő.

A szeretet az nagyon fontos, sok mindenen átsegít. Remélem azért eltelt a karácsonyotok, szeretetben, békességben.


Kár, hogy ebben az anyagi központú világban a szeretet lassan már egyáltalán nem fontos. Maga az EMBER sem lesz fontos, a lényeg, hogy valakik jól éljenek.

2014. jan. 1. 18:47

Drága Joanna!

Nagyon szépen megírtad ezt a cikket. Csak reménykedem, hogy mindenkinek boldogan telt a karácsonya.

2013. dec. 31. 15:27
Köszönöm mindenkinek , aki elolvasott, sajnos ez az igazi valóság.
6. Reggina0108 (válaszként erre: 3. - Emília Horváthné)
2013. dec. 29. 17:28
Az éhezés igenis baj, hiába a szeretet..
2013. dec. 27. 20:29
Összeszorult a torkom, mikor olvastam.Nyugdíjas nagyi vagyok. Eszembe jutottak gyermekkorom Karácsonyai. Akkor sem volt gazdagság, de ez, ami most van sokkal rosszabb.
2013. dec. 25. 17:15
Boldog KarácsonyT! Bárcsak egy gyermeknek se kellene fáznia, éheznie, szenvednie! :(((
2013. dec. 25. 15:04
Ez így igaz ahogy leírtad, sajnos van ilyen is. De ha a Szeretet megvan akkor nincs baj.
2013. dec. 24. 14:55

Köszönöm! Megható kis történet.

Boldog karácsonyt!

2013. dec. 24. 09:08
A legszegényebbek karácsonyának bemuatatása egy gyerek szemével láttatva. Fájó és édes érzés, ahogy egy gyermek az életet jobban elfogadja, mint mi felnőttek...

Ugrás a teljes írásra: Szia Jézuska

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook