Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen az igazi nő? fórum

Milyen az igazi nő? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
124. Lauesz
2013. dec. 26. 20:56
Erről 100 évig lehetne vitázni. Mindenkinek mást jelent "az igazi nő" fogalma..
123. elátkozott68 (válaszként erre: 122. - A0c1361e44)
2013. dec. 26. 20:55

Persze...veled biztos őszintébbek a pasik, mint egymás közt ...ne álmodj már...kérlek.

...és igen.... szerintem egy lépéssel "igazinőhöz" akkor közelít még jobban, ha anya is lesz...sokkal több érzés "költözik" belé, ami még vonzóbbá teszi számomra a Nőket.

...és igen....több gyerekkel,küzdve a megélhetéssel a fáradsággal, sokat segít/het a társ, hogy igazán nő maradjon.

Függetlenül a fürdéstől :)

122. a0c1361e44 (válaszként erre: 121. - Elátkozott68)
2013. dec. 26. 20:48

Biztos igazam van nekem is.:)

Egyébként én sok pasit ismerek, akik ki nem állhatják a darázsderekat, mert ugye az ilyen derekú nők nagy fenekűnek tűnnek, ami nem minden pasinak tetszik.

De, tényleg azt írtad, hogy kell a társ segítsége, ahhoz, hogy valaki igazi nő legyen. ezzel nem értek egyet egy kicsit sem.

121. elátkozott68 (válaszként erre: 118. - A0c1361e44)
2013. dec. 26. 20:40

Egyébként a kérdés nem az volt ki igényes és ki nőies.

A vitánk abból indult ki, hogy suggaltam valamit(amit egyébként nem )

Alapjaiban más a véleményünk, nem véletlenül "okosítjuk" egymást.:)

Semmi értelme.


Az ÉN meglátásom szerint a a hosszúhajú, szoknyás, magassarkú cipős és "azértlegyendereka"(és az sem baj ha darázs) külsejű nőket tartom IGAZÁN nőiesnek.(de ettől még nem biztos, hogy igazi nő)

Valószínüleg nem az én izlésem az etalon, de hidd el több pasival beszéltem ilyen dolgokról, mint te és hát nagyon nagy "többségünk" ugyanígy látja.

Még sorolhatnám , hogy ebben a témában mennyi ponton eltér még a véleményünk, de nem mennék bele, ugyanis értelmetlennek találom.

Ettől még neked is igazad lehet valahol.

120. a0c1361e44 (válaszként erre: 119. - Michelle.r)
2013. dec. 26. 13:35
Már épp ideje volt...elég nehéz volt fenntartani a kialakított imázsomat...most már adhatom magamat:))))
119. michelle.r (válaszként erre: 118. - A0c1361e44)
2013. dec. 26. 13:14
Végre, végre, lebuktál. Gazdag, üresfejű, plázamacska :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
118. a0c1361e44 (válaszként erre: 113. - Elátkozott68)
2013. dec. 24. 19:06

Nem arcoskodtam:)

Nem értettem azzal egyet, hogy a társ segítsége kelljen egy nőnek, ahhoz, hogy nőies legyen.

Mert nem kell. Nem attól lesz pl. az alakom nőies, hogy pasim van, hanem attól, hogy a szüleim olyat hoztak össze:)

Nem attól lesz nőies a kisugárzásom, hogy van egy pasim, hanem attól, hogy hogyan mozgok, milyenek a megnyilvánulásaim, stb. És persze valahol az öltözködés, és a frizura mindegy is, mert lehet rajtam örökösen nadrág, akkor sem néznek pasinak, hiszen az alakomon és a mozgásomon is látszik, hogy nő vagyok, illetve lehet 4 cm-es a hajam, de akkor is lánynak nézek ki.

És ez így volt kislányként, tinilányként, fiatal nőként, és most is.

Nem vagyok szép, túl csinos sem, plázacica sem:)))), hanem nő vagyok, akit a mai napig észrevesznek, megjegyeznek, mert olyan a kisugárzásom?

117. a0c1361e44 (válaszként erre: 108. - Lara1984)
2013. dec. 24. 18:56

Persze, hogy nincs szükségünk a másik nemre és senkire, hogy nők legyünk, az egy más kérdés, hogy van aki csak attól érzi nőnek magát, ha a pasiktól visszajelzést kap, vagy ha gyerek van. Pedig nem ezen múlik a női mivoltunk, ahogy persze egy pasi sem attól pasi, hogy tapadnak rá a nők vagy attól, hogy apa.

Persze, ha nők vagyunk, akkor jó esetben a pasik forgolódnak utánunk, esetleg még a nők is, és jó érzés tudni, hogy nem csak mi gondoljuk úgy, hogy jó nők vagyunk...

116. a0c1361e44 (válaszként erre: 98. - Szomorkodó)
2013. dec. 24. 18:50

És nő vagy?

Tudsz egyedül igényes lenni? Tudsz egyedül csinos lenni? Tudsz egyedül szép lenni?

Hát ez érdekes:))))))

115. a0c1361e44 (válaszként erre: 96. - Elátkozott68)
2013. dec. 24. 18:49
Mit próbáljak meg egyedül?
114. 3d787b167a (válaszként erre: 106. - Lara1984)
2013. dec. 24. 18:22

Pfúj! :/


És használat után kimossák? :)

113. elátkozott68 (válaszként erre: 109. - Lara1984)
2013. dec. 24. 16:05

Talán, ha újfent elolvasnád miről volt szó értenéd.


Arcoskodott, hogy nincs szüksége hímnemű egyedre, hogy nő legyen.

Joggal gondoltam írása alapján, hogy nem is tart otthon egyet se és gazdag plázacicaként tengeti életét :D


Próbáltam rámutatni, ha sikeres vagy nőként vagy férfiként és családban élsz, az minden tag érdeme....még a nemtől független társadé is :P

112. elátkozott68 (válaszként erre: 108. - Lara1984)
2013. dec. 24. 15:50

A kérdés nem az volt, hogy ki nő és ki nem....azt mindenki tudja :D

Egyébként több válaszod alapján szövegértelmezési problémáid vannak.

2013. dec. 24. 14:47

Az igazi noben harmoniaban vannak a noi es ferfi tulajdonsagok, ami a belsot illeti hiszen a lelkunknek nincs neme, es nem kell hozza egy ferfi, hogy magat egy no nonek erezze, legalabbis nem tul sokat gorcsol ezen.


Logikus, hogy vannak szepsegkanonok amikhez ragaszkodhatunk vagy sem, ma mar szexi az androgin kulseju no is, pl Angelina Jolie? Akar pasinak is sminkelhetnek, helyes lenne ugyis, megis nokent is abszolut szextol sugarzik:) Amugy nem tudom eldonteni, hogy csipem vagy sem, vannak huzasai amiket utalok, de konkretizalja ezt a harmoniat amirol beszeltem. Persze, vannak sokan masok, nem azt mondom, hogy ugy kell kinezni ahogy o, csak azt, hogy ranezesre nagyon noies, de tud ferfiasan is viselkedni, sot ferfiasan oltozkodni, megis rajta ez is noies, plusz Brad Pitt sem az a metroszeksual tipus, ugy gondolom, tudja kezelni a szitut:)


Ezzel eljutunk oda is, hogy nemcsak a toketlen pasiknak valok az ilyen nok, illetve nem azert toketlenek ma a pasik mert a nok meg sokszor olyanok mint Angelina, a ketto nagyon megfer egymassal. Ugy ertem eros no megfer eros ferfi mellett is, sot, csapatban meg jobbak, ha tudnak egyuttmukodni, ovek a vilag!


Ti mit gondoltok errol? Angelina tobbszorosen is anya, egyetertek azzal, hogy nem attol lesz anya egy no, hogy szul, mert neki az elso gyereke orokbefogadott, termeszetesen szult is kesobb, de az en szememben mar akkor is anya volt. Amit birok benne, az viszont az, hogy mindenkor o Angelina: akkor is, ha elmegy motorozni vagy megostorozza Brad macit, meg akkor is, amikor beoltozik Terez anyanak es jotekonykodik:)

110. Cucicsillag (válaszként erre: 76. - Lara1984)
2013. dec. 24. 12:51

+ CS.I : kibol lesz a jo no? c.konyve :))

Nem is arrol szol, hgy etalonnak kell lennie, de ha mar egy vmire valo gondolatot hasznositani tudunk, megerte elolvasni :)

109. Lara1984 (válaszként erre: 86. - Elátkozott68)
2013. dec. 24. 12:17

"Tudod veled ellentétben, vannak olyan anyák, akik dolgoznak, gyereket nevelnek, háztartást vezetnek és igyekeznek külsőleg ápoltnak, csinosnak és vonzónak maradni. "


Érdekes. Szóval szerinted ö hitvány, lusta, anyának a legnagyobb jóindulattal sem nevezhetö "valami", aki ezen felül lusta, ápolatlan és vissztaszító. És mindez azért vágod a fejéhez, mert nem úgy gondolkodik, ahogy te? No comment...

108. Lara1984 (válaszként erre: 83. - A0c1361e44)
2013. dec. 24. 12:13

A fórum elején én is arra utaltam, hogy a nönek (illetve a férfinak) nincs szüksége viszonyítási alapként a másik nemre, vagy gyerekre, ha önmagát szándékozik definiálni. Nö vagyok akkor is, ha egyetlen férfi sincs a közelemben vagy akár a Földön, s akkor is, ha szabad akaratomból vagy egészségügyi okok miatt sosem lesz gyerekem.


Érdekes: még senki nem rágalmazott meg egy hímet azzal, hogy nem férfi, mert nem apa!...

107. Lara1984 (válaszként erre: 85. - M0ncsa)
2013. dec. 24. 12:05

"Most lehetnek szemtelen, es mondhatnam, hogy eleg egyszeru az az ember, aki a szaporodasi vagyban teljesul ki, leven ez egy allati oszton, semmi tobb. De ilyet nem mondok, mert az anyasag szep, de azt tulzasnak allitanam, hogy minden no erre vagyna, kivetel nelkul."


Tökéletes megfogalmazás, "tesókám". Lájk!

106. Lara1984 (válaszként erre: 87. - 3d787b167a)
2013. dec. 24. 12:03
Guminő! ;)
105. 27c72ee00a (válaszként erre: 104. - Elátkozott68)
2013. dec. 24. 10:52
Természetesen Neked is boldogot, Vigyori, a dobozban egy átoklevevő sugallat van csillámporral meghintve!:)
2013. dec. 24. 10:48

SZereztetek egy vigyorgós reggelt igazi nők!

Megyek a dolgomra.

Boldog karácsonyt mindenkinek!

103. 27c72ee00a (válaszként erre: 99. - M0ncsa)
2013. dec. 24. 10:48

De látod, mégis eljött az idő! ... :))


Én már öreg vagyok ahhoz, hogy azzal foglalkozzam - keseregjek, ki miért gondolkodik úgy, ahogy.

Belefáradtam, felőlem élje mindenki úgy az életét, ahogy neki megfelelő. (Nem vagyok azért antiszociális, csak már nincsenek világmegváltó vágyaim:D)


Nem könnyű igazi nőnek lenni, és megfelelni az élet minden területén úgy, ahogy pont szeretnénk, de lehet, ettől szép, hogy mindig vannak kihívások, javítanivalók:)


Nekem mindenesetre pont jó és elég, ha egy Valaki lát és érez igazinak, a többi már nagyon mindegy:)


És most belelendülök a karácsonyi estebéd rejtelmeibe, hogy minden nagyon klassz legyen majd!:)


Még egyszer boldog, békés, szeretetteljes karácsonyt kívánok!

102. szomorkodó (válaszként erre: 100. - Elátkozott68)
2013. dec. 24. 10:47
Ugye nem rám gondolsz? Vigasztalj meg, hogy nem!
2013. dec. 24. 10:46
"akinek nem inge......" :D
100. elátkozott68 (válaszként erre: 98. - Szomorkodó)
2013. dec. 24. 10:44

Mindenki más.Neked így jó.

Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy egy "társsal" könnyebb.

Mindenesetre mulatságos a sok "supergirl"-t olvasni.:D

99. M0ncsa (válaszként erre: 97. - 27c72ee00a)
2013. dec. 24. 10:41

Amig nem volt, nem vagytam. Vagyis vagytam annyiban, hogy a ferjem szeretett volna, es meg miatta szerettem volna, de nem magam miatt.


Abban igazad van, hogy masban, maskent talalnam meg az oromot, ha nem lenne gyerek. Ugy ertettem, hogy ugyanolyan intenzitassal, es nem kevesbe.


Lehet, hogy tuloztam a szammal, de akkor is rengetegen gondolkodnak igy, tudatosan vagy tudat alatt.

98. szomorkodó (válaszként erre: 96. - Elátkozott68)
2013. dec. 24. 10:36
Próbálom egy évtizede. Köszi:)
97. 27c72ee00a (válaszként erre: 92. - M0ncsa)
2013. dec. 24. 10:35

Nem tudom, mások - sokan miért felejtik el!

Nekem fontos, ahogy írtam is, hogy a férfi meg ..

És azt sem tudom, hogy az emberek 90% - a miért ... De bízom, hogy túloztál a számmal.


Persze, hogy nem úgy éljük az életünket, hogy nap mint nap elgondolkodunk olyan dolgokon, hogy miért is vagyok anya, miért is akarok a jóra törekedni, miért is akarok a férjemmel közös és harmonikus életet élni stb.

"Csak+ tesszük a dolgunkat, igyekszünk kihozni magunkból a legtöbbet.

Hibázunk is, és valószínű, hogy a hibáinkon többet elgondolkodunk, mint azon, hogy mit adunk át és mit nem - ...

"ugyanugy megtalalnam az oromot az eletben" - ugyanúgy nem! ... Máshogy, másban ...

Ha nem lenne gyermeked, mert természetes, hogy van, és vágynál rá, akkor nem ezt mondanád:)

96. elátkozott68 (válaszként erre: 91. - A0c1361e44)
2013. dec. 24. 10:33

Próbáld meg ugyanezt "egyedül" és akkor tedd fel kérdésed.

:)

2013. dec. 24. 10:32
Itt annyi igazi nő van. Hála az istennek.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook