Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menstruáció előrehozása fogamzásgátló mellett.... fórum

Menstruáció előrehozása fogamzásgátló mellett.... (beszélgetős fórum)


4. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Krumplilány)
2013. dec. 23. 08:50
Én orvosom nem ajánlja azt, hogy bekavarjunk a ciklusba, mert utána meg nem tudjuk miért nem lesz rendszeres a menzesz, amikor abbahagyjuk a fog.gátlót. De hát te tudod mit csinálsz!
2013. dec. 22. 13:39
Én is évekig szedtem fogamzásgátlót,többször előrehoztam a mensim,vagy éppen kitoltam 1-2 napot vele,nem estem teherbe emiatt.
2013. dec. 22. 13:25

Azt szokták javasolni ilyen "belekavarás" esetére, hogy inkább védekezzetek másképp is (pl gumival), az a tuti, ha nem akartok balesetet.

Amúgy meg a menstruáció körüli napokban elvileg nem vagy termékeny, tehát minimális lenne az esélye, de az ördög ugye sosem alszik :D Ha nagyon nem akartok még babát, akkor inkább stop, vagy egyéb védekezés ;)

2013. dec. 22. 13:18
Már 4 éve szedem a bogyót. Még nem hoztam soha előre a menzeszem, de most muszáj lenne 2 nappal előrehozni. Csak simán ne vegyem be az utolsó két szemet és akkor a szokott módon megjön, majd 7 nap után a másik levelet elkezdem...ez eddig oké. De nem lehet emiatt gáz ha együtt voltunk/leszünk még a párommal a napoban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook