Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen vírus ez? Egyáltalán vírus? fórum

Milyen vírus ez? Egyáltalán vírus? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 28. 17:54

Szia! Túl vagy már rajta?

Neked mit mondott a nőgyógyászod a babákra veszélyes lehet a hasmars?

2013. dec. 23. 07:53

köszönöm


tegnap smecta port, széntabletta, főttkrumpli, piritós volt no meg tea...este azt hittem jól vagyok, reggel ugyan mérsékelten de azért volt még utózönge. Ma folytatom a diétát.

2013. dec. 22. 13:45

Diéta, folyadék, de azt is kortyolgatva:-)

Nekem is volt ilyen, napi egy banánt ajánlott a házi orvos, ki is jött megvizsgálni, semmit nem adott rá nekem sem... Amint koplalni keztdem jobb lett, ja és immodium, csökkenti a hasmenést.

8. arrival (válaszként erre: 7. - Mkriszti81)
2013. dec. 22. 13:32

Virust nem lehet kiirtani, mert nincs ra gyogyszer.

Kiszaradasra infuziot adnak ( fertozon dolgoztam) , de azert egy felnott csak hasmenessel nem szarad ki olyan gyorsan.

Ezzel az orvos sen tud mit csinalni, inni kell es dietazni, ennyi.

2013. dec. 22. 13:16

Érdekes, hogy az orvost senki sem említi... azért ilyen durva hasmenésnél könnyen ki lehet ám száradni... ha meg tényleg vírus, azt ki kell valahogy írtani, a lent említett dolgok csak a tünetek enyhítésére jók (persze JÓK!), de az okot kellene elsősorban megtudni és megszüntetni.

Jobbulást!

6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 7ff5dc369b)
2013. dec. 22. 12:38

Gyogyulast! Ahogy irtak tobben minel tobbet probalj meg inni...rengeteg folyadekot veszitessz a hasmenessel.

Alt.par nap alatt lecseng.

Probalj meg sos vizben fozott krumplit enni, aprankent...

2013. dec. 22. 12:14
Bolus abstrigens, széntabletta, b6 vitamin, folyadék szigorúan kortyonként!!! kb. öt percenként. Ha bírod akkor sós-édes víz egyszerre, ezt adnának a kórházban is infúzióban.
2013. dec. 22. 12:10

Valoszinu virus, rota, kalici, adeno stb virus csinalhat ilyet.

Dietazz, nagyon sok folyadek ( a Cola pl nagyon jo !!!) es szentabletta.

3. kisj
2013. dec. 22. 12:00

Nem olyan régen a fiamnak volt ilyen betegsége. Meglepően sokáig tartott, főleg a gyomor zurbolódása.

Mielőbbi gyógyulást kívánok.

2013. dec. 22. 11:54

Bármilyen étel elfogyasztása után a kajából odabent viz lesz, ugy zuborog a has mintha 2 liter vizet öntögetnének benn és hig vizszerü hasmenés kb 15 percenként, nem mulik el semmitől és 5 napja 2 nap kivételével szinte folyamatosan tart.

Van valami ilyesmi virus most?

2013. dec. 22. 11:52
Milyen vírus ez?Egyáltalán vírus?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook