Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összetörtem, véleményeket kérek! Segítsetek rajtam fórum

Összetörtem, véleményeket kérek! Segítsetek rajtam (beszélgetős fórum)


2013. dec. 22. 19:29

hmm. szerintem is megcsalás, tök mind1 melyik nemmel történt. az viszont h elmondtad neki, hülyeség volt. én ilyet akkor csinálnék ha a) hármasban szeretném csinálni (+1 csaj) és kíváncsi vagyok h a barátomnak tetszene-e, b) szakítani akarok a barátommal, de túl gyáva vagyok valódi indokot felhozni, ezért inkább kiprovokálom c)unalmas a kapcsolat, 6 év után tényleg kell valami ami feldobja.

És én se hiszem el, hogy ez megtörtént.

2013. dec. 22. 19:14

A legfontosabb lenne eldöntened, hogy szexuálisan melyik irányba tendálsz. Csak azért, mert a legtöbb ember szerint az a normális, ha a lány fiúval szexel, még nem kell magadra erőltetned olyan érzéseket, amiket nem érzel őszintének.

És egyébként a lány nem keres téged? Te is csináltad neki, vagy csak ő neked?

22. grizus (válaszként erre: 16. - Brough Superior)
2013. dec. 22. 05:28

Szeretheti a lányokat meg a fiúkat is.

Egy 24 éves lány még nagyon fiatal. Bár mondjuk az írása alapján én tininek hittem.

21. Lara1984 (válaszként erre: 16. - Brough Superior)
2013. dec. 22. 05:10
Barátságok jönnek-mennek? Amelyik múlandó, az nem barátság. (Legalábbis az én tapasztalatom szerint.)
20. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - 70c5c0c74a)
2013. dec. 21. 10:13

Szerintem érthető, hogy a pasid kiakadt. Te mit szólnál hozzá, ha neki lenne egy olyan haverja, akivel rendszeresen kézzel kielégítik egymást?

Nekem az írásodból az jön le, mintha nem csak a barátság miatt hiányozna neked a barátnőd. Ilyen szenvedést a szerelmesek szoktak produkálni. Helyre kéne raknod az érzéseid és utána dönteni.

2013. dec. 21. 09:59

Ha az eredeti nickneveddel bevállaltad volna a problémádat, és nem egy újjal, akkor hitelesebb lennél.

Már ha valóban van problémád.


Kellemes ünnepeket!:)

18. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Perseida)
2013. dec. 21. 08:36

En is pont erre gondoltam!:))))


Ki az a hulye, akinek nem tetszene az ilyen??? Hany es hany ferfi boldogan es "onzetlenul" bevallalna egy ilyen kis menazst!:DDD


Ezek utan nem is tudom, lehet, hogy reklam a topik?

2013. dec. 21. 07:49

Ki hogy van vele nem tudom, de a barátnőmmel nem csinálok, és nem is csinálnék ilyet.


Perverz, gusztustalan, és ez nem is barátság. :/

2013. dec. 21. 00:26
Jaaaj ne legyél már ennyire magad alatt barátságok jönnek mennek csak a filmekben tart örökké És egy párkapcsolat sokkal fontosabb mint egy leszbikus show :) Én igazat adok a barátodnak még ha lány is az akivel nő léttedre közel kerültök egymáshoz akkor is milyen az már 1 szved van nem tudsz több fele szakadi vele itt az a helyes út odaálsz a barátnőd elé és megbeszéled vele hogy barátnők vagyunk és ennyi szexi, és izgi egymás virágzó szép ölét kényeztetni de ez nem mehet tovább mert van egy férfi akit (elvileg ) szeretsz és ennek van jövője. de mit kel ezen gondolkozni ? ne legyél már ennyire döntésképtelen 24 éves vagy lassan gyereket is szülhetnél már család.. stb. Gondolom te olyan leányzó vagy aki a kutyát is beengedi a házba . Kutyának kint a helye mindegy hogy -25fok van és barátnőnek meg bugyin kívül mindegy mit akar ne hagy magad irányitani. !!! Dönsd el hogy leszbikus vagy illetve a Férfiakat ez alatta a párodat szereted . Nem nehéz :) És máskor ékezeteket is használj elég zavaró :)
15. Molyka
2013. dec. 21. 00:04
Hát ez jó! :)
14. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 70c5c0c74a)
2013. dec. 20. 23:58

A " nagyon sokat 1utt vtunk " alatt mit ertunk?...

Ha szexeltek a " barinoddel" akkor bizonyarahianyzott vmi a pasis kapcsolatodbol,nem? Akkor meg pasi felejtos, ha a lanyhoz vonzodsz jobban...

13. spinneli (válaszként erre: 8. - Zebra25)
2013. dec. 20. 23:33
Szerintem ez egyértelmű megcsalás.
12. spinneli (válaszként erre: 1. - 70c5c0c74a)
2013. dec. 20. 23:32

Hát ennyiből úgy tűnik, hogy a barátnődet jobban szereted, mint a barátodat.

Lehet nem a megfelelő embert választottad.

2013. dec. 20. 23:26
És a pasi nem akart kettőtök közé beszállni? :D nem fix a csávó :D
2013. dec. 20. 23:21

Rajtad csakis te magad tudsz segíteni !!


Azzal, hogy eldöntöd a kettő közül melyiket

akarod!!

És ha nem "igyekszel", lehet, hogy két szék közül a pad alá esel!!

2013. dec. 20. 23:21
megcsalásnak
2013. dec. 20. 23:20

Számomra nagyon érdekes, hogy ez nem számít megcsaládnak más szemében. Nem tudom, hogy a párod mit szólt volna ha az egyik haveroddal csinálod ezt, mármint aki fiú. Teljesen mindegy, hogy melyik irányba húzol, ilyet akkor sem csinálhatsz.

Meg ez nekem olyan fura, hogy a barátnőd eleinte nem akart masztizni, aztán csak addig kérlelted, hogy kényeztetett téged? te is kényeztetted Őt? Tehát kölcsönös volt ez? barátnőd mit szólt az elváláshoz?

2013. dec. 20. 23:19

szerintem meg nem kellett volna elmondanod a pasidnak...

meg lehet, hogy eszebe sem jutott volna...

6. Lara1984 (válaszként erre: 1. - 70c5c0c74a)
2013. dec. 20. 23:14
Erös a gyanúm, hogy biszex vagy. Olyan (rugalmas gondolkodású, mondhatni liberális beállítottságú) partnerrel kellene viszonyt kialakítanod, aki tolerálja ezt. A jelenlegi barátod nem az.
2013. dec. 20. 23:11
Talán nem kellet volna a barátod elött titkolni amit műveltél a b.nődel,hanem megbeszélni elöbb a párodal,mérlegelj mejik a te számodra a fontosabb,elöbb utobb ha más h nemis de titokba ugyis találkoznál a b.nődel.
2013. dec. 20. 23:10
Öcsém!Hány éves vagy? :S Egy normális pasi nem állít választás elé.Bár egy normális nő nem szexel mással,miközben van partnere.Úgyhogy ülj le a paliddal,ahelyett,hogy itt rísz.
2013. dec. 20. 23:05
Ha szenvedsz akkor menj a barátnődhöz.Egyértelmű! :)
2. Napsugár.. (válaszként erre: 1. - 70c5c0c74a)
2013. dec. 20. 23:04
Ajaj....
2013. dec. 20. 23:02

Egy 24 eves lany vagyok es kedves van 6 eve.


Elkezdtem egy iskolat,egy lanyhoz lassacskan fokozatosan kolcsonosen elkezdtunk ragaszkodni egymashoz ami 7-8 honapig tartott.Nagyon sokat voltunk egyutt es jo baratnok lettunk.


Gyakran nala aludtam es egyszer azt kertem,hogy kezzel szexualisan kenyeztessen.Nem akarta 1-2 alkalommal amit kertem,de vegul megtette es rendszeresse valt ez a kezzel valo kenyeztetes felem.


A kedvesem tud rola,hogy csokoloztam mar lanyokkal es kerte,ha ennel tobbet szeretnek,eloszor beszeljuk meg.De en becsaptam,mert titkon csinaltam ezt.

Egyszer elmondtam ezt a kedvesemnek,de gondoltam nem fog annyira kiakadni.


Azt mondta,hogy vessek veget azzal a baratsagnak azzal a lannyal.En hiaba is kertem,hogy ne kerje ezt tolem es befejezem ezt a szexualis kezzel valo kenyeztetest amit kertem es csokkentem a talalkozast is baratnommel.De valasztas ele tett:en vagy ő.


A kedvesem valasztottam egyertelmu.

Viszont nagyon rosszul ezrzem magam,mert fajnak az emlekek es nagyon hianyzik nekem a baratnom es nem a szexualis resze,hanem maga a baratnom,mert megerto baratnom volt es lelkileg nagyon kozel kerultunk egymashoz,nagyon ragaszkodunk egymashoz,de nem talalkozhatunk tobbet es semmilyen modon sem beszelhetunk mert akkor kedvesemmel vege mindennek.


Sirok a baratnom utan es erre tudok csak gondolni es nagyon szenvedek,nem ettem lassan 2 napja,nem tudok masra gondolni,ugy erzem ebbe belehalok,mikor mullik el?Mit tegyek? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook