Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Magyar Attila szülész fórum

Dr. Magyar Attila szülész (beszélgetős fórum)


16. RozVik (válaszként erre: 15. - Marilyn83)
2021. júl. 23. 10:27
Szia. En hozzájarok maganrendelesre. 30 hetes kismama
2021. júl. 21. 18:14

Sziasztok!

Van valakinek friss tapasztalata dr. Magyar Attiláról?

2019. nov. 19. 07:09

dr. Magyar Attilát nem tudom ajánlani. Sőt, messze elkerülném.

Terhességem alatt hozzá jártam. A Margit Kórházba SZTK rendelésre. Mivel párom elhagyott, így egyedülálló anyukaként jártam hozzá. Ezt tudta. Alkalmanként 5.000 ft-ot tudtam adni (2011-ben), ezért kaptam midnössze 5 perc konzultációt. Vizsgálat csak 2-szer az egész terhesség alatt.

Mai napig nem tudom, hogy volt-e terhességi cukrom, mert senki semmit nem mondott. Nem minden leletet kaptam meg. A szülésnél (ahol azon a napon dr. Magyar Attila épp ügyeletes volt) terhességi toxaemiám lett, ami ahhoz vezetett, hogy császározni kellett. A körmét rágta a szülőszobában, olyan ideges volt. A gyermekem 4,5 kg-val született. Ezen ő csak röhögött és Goliátnak nevezte a kisbabám. Èn pedig nem tudom, hogy miért. 11 liter víz volt rajtam. A kórházban egyszer sem jött be meglátogatni a 4 nap alatt, nem tudott rá időt szakítani. Amikor kiengedtek a kórházból behívott az irodába és csak nézett rám. Komolyan mondom egy szót nem mondott, vagy tanácsot, semmit.

Amikor odaadtam a borítékot nem emlékszem már pontosan mennyi pénzzel (de tudom, hogy bőven 100 ezer alatt volt, mivel nem volt több pénzem), akkor ideadta a papírjaimat és annyit mondott, hogy a varratszedésen találkozunk.


Nem ajánlom senkinek. Csak a pénz érdekli, nem figyel oda a terhességre, semmire.

2015. márc. 25. 17:09

Sziasztok!

Nekem még nincs gyerekem,szülés-ügyben nem tudok Magyar Attiláról nyilatkozni.De tavaly ő műtött, hidegkéses konizációm volt.

Csak jót tudok róla mondani,műtét után minden nap bejött megkérdezni hogy vagyok(nem csak vizitkor).

Lelkiismeres volt és figyelmes,és általában vicceskedik :)

Persze néha neki is vannak rossz pillanatai,mint mindenkinek.

Pénzről meg annyit,manapság melyik doki nem várja el?? hát én még olyannal nem találkoztam...

2014. nov. 3. 17:20
Sziasztok ! Látom elég rég óta nem járt itt senki. De azért leírom ,hogy nagyon nagyot csalódtam a dokiba. Több mint négy évig jártam hozzá. 2010 BEN SZÜLTEM MEG A FIAM ,AKI SAJNOS HALVA SZÜLETETT 4X KÖLDÖKZSINÓR TEKEREDÉS MIATT. Akkor nem volt a Dr. magánorvosom ,csak hozzá jártam terhesgondózásra. Nem hibáztattam a dokit ,mert sajnos ez ellen senki nem tud mit tenni. 2012 be ismét terhes lettem.Ekkor már megfogadtam magánnnak. 36. héten császárral meg született a kislányom. Most ismét babát várok ,ismét megfogadtam a dokit. de most valahogy nem a régi. Nem tudom ,hogy csinálta de 2 héttel elszámolta a terhességet. ez kise derült amig nem kerültem a János Kórházba. A Margitba végig kisebbnek nézték ez miatt a babát. 29 héten keresztül idegeskedtünk,kórházba voltam ez miatt. Persze itthon három lány gyerek.Sajnos ezek után nem bízom benne.
11. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - 1f0972c182)
2013. dec. 20. 14:31

Ez komoly... Ha nem is en, de a ferjem is ragaszkodott hozza es egy szavam nem lehet, mert a doki mindenben a kedvemben jart, volt VIP szobam, szval en nem sajnaltam tole.

Ahany doki, annyi fele. Eu-ben is dolgoztam, szval ismertem parat :)

10. M0ncsa (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2013. dec. 20. 10:42

Uramisten.


Figyi, szerintem hagyd ezt a disznot, es keress masik nogyogyaszt.


Persze ha maganklinikan szulsz, az mas teszta. Arra viszont van altalaban hivatalos arlista, szamla, minden. Nem kell a hoxan kerdezoskodni.

2013. dec. 20. 09:59
Köszönöm Nektek a válaszokat, nemhiába jó előre tájékozódni!
2013. dec. 20. 09:49
En azt mondom ugyeletes orvos! Kettot ugy szultem, ket kulon korhazban, nagyon kedvesek voltak, a harmadikat is ugy fogom. Es kozben azon mosolygok, h o masnak a fogadott orvosa :)))
7. 1f0972c182 (válaszként erre: 5. - Githaj)
2013. dec. 20. 08:48
Ezzel teljesen egyetértek...Sajna kevés a becsületes,olyan ez már mint a szalagmunka,páciens jön megy fizet,következő....semmi közvetlen kontaktus...Válogatni kell sok jó orvos van...
2013. dec. 20. 08:46

Ez most komoly?Miért adtok egy dokinak 100000-t.Én magánrendelésre jártam minden alkalommal 5000-ftot fizettem és szüléskor egy árva fillért nem fogadott el azzal az indokkal hogy ő nem fogadhatja el örül hogy minden jól sikerült és hogy 10 éve hozzá járok .Ennyi...aki csak pénzért csinálja az annyit is ér.....Nem mellesleg ha ennyit ad nekik az ember akkor sem biztos hogy többet foglalkozik veled mint mással.

El vannak kényeztetve....De elhihetitek ezen is tud az ember spórolni ha egy kicsit körülnéz.....aki kevesebbért dolgozik nem biztos hogy rosszabb.Nekem ez a 3.dokim,előtte mindegyik azt hitte kolbászból van nálunk a kerítés is ....


Na egy kicsit bő lére eresztettem,bocsi.

2013. dec. 20. 07:43
Megáll az eszem! Mo-n a szulészorvos nem kap fizetést?
2013. dec. 20. 07:35
Bizony, manapság az a "módi", hogy a kontrolokon kifizetett összeg 10szerese jár a szülésért...
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Formentor)
2013. dec. 19. 22:33
Ezt a dokkert spec nem ismerem, de a vizsgalatokkor fizetett ( alt. 10 e ft) tizszerese, szval az elittem iro, amit irt hlyen valonak tunhet. Viszont minden kontrollon szoktak adni, altalaban...
2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Formentor)
2013. dec. 19. 22:11
Egy ismerősöm nála szült, ő hozzá járt magánrendelésre is, 100ezret adtak neki. Ennél lejjebb esetleg 10-20e ft-tal lehet, de pont Magyar az aki csak azt az anyukát veszi emberszámba aki tejel neki.
2013. dec. 19. 21:48
Dr. Magyar Attila szülésznél mennyi mostanában egy szülés? Kérlek Titeket, ha valakinek van róla bármi infója, az írjon!!! Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook