Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a Kyani termékekről? fórum

Mi a véleményetek a Kyani termékekről? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 29. 12:58
köszönöm szépen,sokat segítettetek.megnéztem a bionom.hu-t,elég szimpatikus,az ajánlott dolgok mellett a mano manna is elég jonak tűik.lehet nem a kyanit hanem ezeket fogom megvenni.még vacilálok.
2013. dec. 28. 11:07

Én is szemezgettem vele, mert hát ha hatna akkor az ára nem érdekelne, de hallottam sok helyről, hogy semmit nem használ.

Ráadásula fiam gyomra érzékeny, a béres csepptől is hasfájása volt, így nem mertem megvenni.

Én egyébként ezekkel a csodaszerekkel mindig megjárom, sosem jönnek be:(

Ha megengedheted magaroknak, akkor érdemes kipróbálni.

11. michelle.r (válaszként erre: 1. - Cippora)
2013. dec. 27. 21:41
Nagyon jó. De ár-érték arányban szerintem a FlavonMax Kids jobb. Ráadásul magyar termék.
2013. dec. 27. 20:24
Szia. A kyani termékek nagyon jók, de annyira drágák, hogy nem érnek ennyit. Én a bionom.hu-t tudom neked ajánlani, csak bevizsgált termékeket árulnak, s van ingyenes tanácsadásuk is. Szerintem Emociót kellene inni a picinek, grape fruit (grape vitalost,a többi nem megbízható olvass utána)mag cseppet, D-vitamint decsak természetes alapút, és béta glükant. Ezek a picinek mind szedhetőek, és saját tapasztalatból írtam, mert az én gyermekeim is betegeskedtek mostanában igen sokat, de ettől teljesen meggyógyultak.Remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 20. 07:57
Köszönöm a válaszokat!
8. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - Cippora)
2013. dec. 19. 09:34
Szia!2éve kaptam a nővéremtől egy kartonnal és nem jött elő az allergiám!És finom is,éhgyomorra kell inni.Az ára viszont kicsit sok......
7. Ani-Lea (válaszként erre: 6. - 4740439ec6)
2013. dec. 18. 22:58
Igen arrol is jokat hallottam. De nem probaltuk
2013. dec. 18. 22:54
Én grapfruit mag cseppet és c vitamint adtam a gyereknek.A celsus termékek elég jók.D vitamint adsz neki?
2013. dec. 18. 22:50
Azt ajanlottak nekunk is de nekem anno biorezidencian kimertek. Nekem maj es vesekaros volt igy a lanyomnak nem adtam ami jo volt a vision gyerekvitamin olvas utana
4. Cippora (válaszként erre: 3. - 4740439ec6)
2013. dec. 18. 22:46

Felsorolni is sok lenne...


Lehet drága,de kórházban is voltunk már,meg a gyógyszerek,kiegészítők (calcium,fenistil,probiotikum stb) semmivel sem olcsóbb,sőt...


Köszönöm a eddigi válaszokat,várok még!

2013. dec. 18. 22:36
Méregdrága.Úgyhogy szerintem keress más immunerősítőt.Mit próbáltatok már ki?
2013. dec. 18. 21:52

Én próbáltam, ittam szorgalmasan, amíg volt belőle, de nem észleltem változást.

Hallottam már az én tapasztalatommal teljesen ellentéteseket is egyébként.

Gondolom ugyanaz a helyzet, mint más (pl Béres csepp) terméknél. Van akinél beválik és van, akinél nem.

2013. dec. 18. 21:44
Kislányomnak ajánlották a Kyani sunrise terméket immunerősítőnek,ugyanis mióta megkezdte a bölcsit,április óta szinte folyamatosan beteg.Sok mindent kipróbáltunk már,eredmény nélkül,ezt még bevállalnám,ha vannak róla pozitív tapasztalatok.2,5 éves!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook