Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináljak, hogy az anyja elfogadjon? fórum

Mit csináljak, hogy az anyja elfogadjon? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. jan. 3. 15:56
Örülök, hogy jól sikerült a bemutatkozás, reméljük a folytatás is hasonló lesz. Sok sikert!
64. kolmcsi (válaszként erre: 63. - Cucicsillag)
2014. jan. 2. 17:51

Szia!

Jól telt a szilveszter.

Barátom anyukája nagyon kedves volt velem,jópofizott egész végig.

Úgy csináltam,mintha nem tudnék semmit,hogy miket mondott rólam.

Aztán majd kiderül,hogy mi lesz a folytatás.Azért kíváncsi vagyok,hogy majd mit mond rólam így utólag.

2014. jan. 1. 23:07
Na, hgy sikerult az osszejovetel??
62. Cucicsillag (válaszként erre: 59. - Boszorkánylepke)
2013. dec. 30. 14:09

Sztem add onmagad :) nalunk sem felhotelen anyosommal a viszony, de nem szoktam neki megjatszani magam. Aposom viszont annal jobban kedvel :) Olyan ember ugysincs, akit mindenki szeret! A lenyeg, hgy a parod melletted alljon, a tobbi nem szamit.

Volt olyane set, hgy sztoriban vtam es az anyukaja belebeszelt, mintha nem is hallana, hgy epp jar a szam. Aztan a ferjem szolt ra, hgy vegye eszre magat :)

61. kriszta773 (válaszként erre: 58. - Kolmcsi)
2013. dec. 29. 22:51
nem féljél már ennyire, nem kell a barátod anyjának megfelelned :) az jó jel, hogy meghívtak, valószínűleg tudják, hogy a barátod szeret, veled akar lenni, és kénytelenek beletörődni abba, hogy a kisfiúk felnő :)
60. 66429b468f (válaszként erre: 56. - Kolmcsi)
2013. dec. 29. 22:10

Szorítok neked!!

Mégis szeretne megismerni!

2013. dec. 29. 06:33
Szerintem viselkedjél természetesen, semmi mesterkéltség, akkor leszel önmagad. Sok sikert! Remélem a "drága mama" is belátja, hogy jobb, ha megbarátkozik veled, különben a fiát is elveszítheti.
58. kolmcsi (válaszként erre: 57. - Cucicsillag)
2013. dec. 28. 19:16

4-en leszünk.Barátom szülei,barátom+ én.

Szerinte ez már az enyhülés jele.Már csak jobb lehet.De én nagyon félek.Hogy viselkedjek vele(anyuka)?

57. Cucicsillag (válaszként erre: 56. - Kolmcsi)
2013. dec. 28. 18:37

Ejjjha! Na, 2 eseleyesnek latom a dolgot : vagy iszik parat es megmondja neked a tutit vag forditva :)

Na, neeeem... Lehet, csak haverkodni akar, nincs kizarva es lazabb, fesztelen lesz a hangulat.

Valszeg te feszelyezve erezheted magad,mert ,ha anyos nem iszik "eleget" teged fog figyelni es a kovi evben mar te leszel a "reszeges" :)))

Komolyan: lehet, kicsit lazabban tudja majd kezelni a kettotok viszonyat :)

Hanyan lesztek es kiK!?

2013. dec. 28. 18:01

Sziasztok!

Fejlemények történtek a kiindulási problémámban.Barátom anyukája meghívott hozzájuk szilveszterezni,eddig látni sem akart.Nem tudom,hogy mi történt vele.

Erre írjatok valamit!

2013. dec. 27. 14:15
Semmit. Találkozás sátoros ünnepekkor, max. egy órára. Minimál információ magadról, udvariasság arra a kis időre. Az életed meg úgy éled közben, ahogy Neked tetszik.
54. Gyssmo (válaszként erre: 1. - Kolmcsi)
2013. dec. 27. 11:25

Szia!

Nagyon sajnállak,mert én ugyan ebbe a cipőbe járok .

Anyósom olyan mint egy féltékeny szerető . Szó szerint. Ez már 5 éve tart. Kezdetbe szerettem volna, ha én is a családba tartozhatnék, de a " kedves mama " úgy képzelte, hogy ő majd irányit mindent és mindenkit.Csak ez nálam nem ment, úgyhogy nagyon ritkán találkozunk, és minimális időre. Természetesen azért kisfiának a napi 3-4 telefon megy naponta. Én ilyenkor hangosan kacagok mikor megszólal az ismert csengő hang, és felveszi a párom a telefont, természetesen anyosom ezt hallja :) . Hidd el ez neki olyan mint ördögnek a tömjén füst :). Én azt mondom kerüld el amennyire, mert ez a méreg soha nem múlik el,és minnél közelebb vagy hozzá annál többet kapsz belőle .

53. Mézes-Krémes (válaszként erre: 52. - Kolmcsi)
2013. dec. 21. 12:03

Szerintem első körben soha ne alázd meg magad azzal, hogy hosszú távon pitizel, ha nem fogadnak el... Te legyél korrekt, de állj ki magadért, ha kell. A párodon fog múlni, hogy ő hogyan kezeli ezt az egészet. Hát, nem lesz egyszerű, nagyon fájdalmas dolgok ezek. Én 1 éve vagyok ilyen szituban, mondjuk az elején nagyjából kedves volt velem az anyja, csak később lett minden teljesen rossz, amikor látványosabban komoly lett a kapcsolatunk.


A kérdés az, hogy a párod hogyan vélekedik kettőtökről, meg a jövőröl, és az egész helyzetről? Beszélgettetek már erről? Ha a kapcsolatotok nagyon jó, és komoly, akkor bizony érdemes lehet kivárni, hogy mi lesz a vége.

52. kolmcsi (válaszként erre: 49. - 6b006fc769)
2013. dec. 21. 11:43

Irigyellek!

Nem tudom,hogy ezzel a helyzettel hogyan tudok megbirkózni.Mindig ezen rágódom.anyum szerint legyek türelmes,és várjak.De mire?

51. boszorkánylepke (válaszként erre: 49. - 6b006fc769)
2013. dec. 21. 07:20
Én azt hiszem, hogy ez a normális, amikor a szülők így viselkednek, bárcsak minden anyós, mama ilyen lenne.
50. Zsejke (válaszként erre: 1. - Kolmcsi)
2013. dec. 21. 07:13
Epp tegnap neztem egy reality sorozatot : extreme cougar wifes. amiben a 21 eves srac hazaviszi az 53 eves feleseget akit titokban vett el :) A szulok kiakadtak! Nezesd meg az anyosoddal tutira orulni fog neked onnantol :)
49. 6b006fc769 (válaszként erre: 34. - Boszorkánylepke)
2013. dec. 21. 06:55
Anyukám is ilyen, hogy az a fontos, hogy szeretve legyen a gyermeke, és viszont, és azt hiszem, az anyósom is ilyen:) Azt hiszem, jó nekem:)
2013. dec. 20. 17:18

Semmit.


Úgy szeressen, fogadjon el, amilyen vagy. Te így vagy te.

47. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Kolmcsi)
2013. dec. 20. 09:06
Szerintem csak akkor tervezzél vele, ha előbb elmegy otthonról, elszakad a szülőktől. Utána még a kapcsolat is normalizálódhat velük, de ahhoz idő kell. Inkább a vajaskenyér, mint ez az abnormális állapot. Tapasztalatból beszélek. Mi a saját anyámnál laktunk öt évig, akik sokat segítettek, de még az is elég volt. Sógoromék anyósnál vannak, már nem is beszélnek egymással.. Élet ez így? Hát nem normális légkör se gyereknek, se felnőttnek, az biztos. Előbb az elszakadás, utána az újra egymásra találás.
46. Mézes-Krémes (válaszként erre: 42. - 4fbd4b2862)
2013. dec. 20. 09:02
Egyetértek, és akkor még lehet örülni annak, hogy van lehetőség a különálló életre, meg a költözésre. Nálunk a mama nem önellátó, nem hajlandó dolgozni, stb.
45. Mézes-Krémes (válaszként erre: 43. - Ina87)
2013. dec. 20. 09:01
Az én esetben például pontosan ez a gond, hogy szeretem, nagyon becsülöm a fiát, meg annak a gyerekét is. Sajnos erre akár egy kapcsolat is rámehet, minden egyes napnak problémája, gondolata ez. :(
44. ina87 (válaszként erre: 35. - Boszorkánylepke)
2013. dec. 19. 16:23
Na aztán az ilyen gyeremek,nemtud majd mit kezdeni a szabadságal ha már anyuci nem lesz az élök sorába.
43. ina87
2013. dec. 19. 16:20
Sose érttetem és nemis fogom h egyszülö h vélekedhet igy,elhiszem én h féltik,szeretik a gyermeküket.de nem az lenne a lényeg h a gyerek boldog,támogatni kéne.örülni annak h talál egy rendes lányt/fiut (ami ugye manapság még fontosabb)és tegyük fel ha még is ugy gondolj a szülö h nem a fiához/lányához illik a választott partner,hát csak ugyan kilehet birni azt a pár röpke orát míg a gyermek választotjával egy légtérbe kell lenni.
42. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 41. - Mézes-Krémes)
2013. dec. 19. 16:07
Nem hát!Ha anyu eldöntötte,hogy nem fog szeretni,akkor az ember a feje tetején is foroghat,nem fog megváltozni.A bűne meg csak annyi,hogy a fia szereti,ez neki bőven ok az utálatra!Minél előbb külön költözni anyutól!
41. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Kolmcsi)
2013. dec. 19. 16:01
Szia! Hát nem vagy könnyű helyzetben, én is hasonló cipőben járok. Soha nem fog szeretni téged, és fel kell dolgoznod, hogy bár nem követtél el semmit, útálni fog.
40. Cucicsillag (válaszként erre: 39. - Cucicsillag)
2013. dec. 19. 15:37
* gondoltam :)
39. Cucicsillag (válaszként erre: 28. - 5236d12e25)
2013. dec. 19. 15:37
En is tondoltam erre. Szval, a fianak felelj meg es mielobb kezdjetek onallo eletet, mielott a "kedves mama" belerondit.
38. Cucicsillag (válaszként erre: 34. - Boszorkánylepke)
2013. dec. 19. 15:36

De jo, hgy ilyen emberek is vannak! :))) Nekem volt egy alom anyos-jeloltom, aztan a fiaval maskepp alakultak a dolgok, jobbat elkepzelni sem tudtam volna. Sajnos meghalt mar :(

Es ami a legborzasztobb, hgy a temetesere nem mehettem el, mert addigra mar felesege volt es engem szivbol utalt, amire biztos minden oka megvolt, mert meselte a fia, hgy az anyukaja penztarcajanak a legmelyebb rejtekeben rolam volt egy foto. Szval, O nemcsak mta, ereztette, de valoban szeretett...

37. szafaripók (válaszként erre: 34. - Boszorkánylepke)
2013. dec. 19. 12:29
Bár Te lennél az anyósom!:)
36. 7a3a05277b (válaszként erre: 1. - Kolmcsi)
2013. dec. 19. 12:15
Semmit. Légy udvarias és ennyi. Semmi szükség rá, hogy bármit is magadra kényszeríts vagy arra, hogy törődj vele.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook