Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik ilyen babakocsi? fórum

Létezik ilyen babakocsi? (tudásbázis kérdés)


16. Karyka (válaszként erre: 14. - Mmacus)
2014. aug. 10. 22:29
nem baj :) 2 babánál sem tudom mit veszek, mert hogy ezt eladom amit 8 hónapja vettem az biztos :)
15. Karyka
2014. aug. 10. 22:28

Köszi:) nem túl nagy összecsukva a sport rész? hol tárolod?

Mi ennél döntöttünk

[link]


sajna ez sem megfordítható de majdnem az egész tetejét előre lehet húzni és így szúnyogháló szerű részeken még jobban belátni. Picit lehetne jobban irányítani.

Az előző Teutóniához képest egy trabant:) de azért szeretem :)

14. mmacus (válaszként erre: 13. - Cucicsillag)
2014. aug. 10. 22:24
8 hónap alatt már csak vett babakocsit...
13. Cucicsillag (válaszként erre: 10. - Karyka)
2014. aug. 10. 22:09

Nekunk ami bevalt, de nagyon az espiro atlantic. Annyi, hgy nem fordithato szembe es hattal is, amit cseppet sem bantam,mert amikor nincs alhatnekja a gyerkocnek, akkor allitolag nem jo a szemkontaktusl mai napig (immaron a sportrezsben lszik nappal) pedig masfel ebes is elmult. Imadom,mert konnyen kezelheto, bolygokerekes es terepre van kitalalva. Amugy meg az ablakon latni mindent, azval nem is akartam vna szembeforditani.

Az elefani bababoltba nezd meg, de az sztem irrealisan draga, holott "babadiszkont" marmint a tobbi ilyen extra ,hiper, szuper ize.

Ebben a ferjem dontott, es 100% :)

12. Karyka
2013. dec. 24. 08:54

Kár:(

Sajna nem adtam fel lottót a héten,hogy stokke-t vegyek:))) bár tudom lehet használtan is,de használt kocsit 100ért,nem hangzik jól

Köszi azért!!

2013. dec. 24. 00:22

A régi Peg Perego babakocsiknak forgatható az ülése, de sajna nem bolygókerekesek.

Stokke?

10. Karyka
2013. dec. 20. 17:27

igen ezért akarok megfordítható ülésű babakocsit,akkor a kerekek a helyükön maradnak ugyebár.

Voltam mini manó, két brendon, hetek óta böngészem a netet de nem gyártottak még olyat ami nekem kellene. :(

szép lesz eladni az új kocsit is, a szettünket is, tök ki van

9. Jóreménység (válaszként erre: 7. - Karyka)
2013. dec. 19. 17:50

Hát nem tudom, az enyém lehet, hogy még régebbi konstrukció, de nem volt nehéz, legalábbis nem olyan, mint a barátnőimé, amiket ketten emelgettünk le-föl a járműveken :p

Az meg természetes, hogy amikor szemből tolod a gyereket, akkor hátulra kerül a bolygókerék, ezért nagyobb lesz a fordulóköre a babakocsinak, de én hamar megszoktam, nekem az volt fura, mikor már előre került :)

Menj be egy nagyobb babaáruházba (pl. mini manó), ott biztos szívesen segítenek választani, aztán majd megveszed a kiszemeltet használtan esetleg :)

2013. dec. 19. 14:12
Hát nem sok ötletet kaptam:(
7. Karyka (válaszként erre: 5. - Jóreménység)
2013. dec. 18. 19:21

Köszi:) 15 kiló az egy kicsit nehéz,ha jól látom annyi.

Az átfordítható tolókarral annyi baj van hogy irányíthatatlan a bolygókerekek miatt általában, a nélkül meg mégjobban:)

6. Karyka (válaszként erre: 2. - Secret!)
2013. dec. 18. 19:20
Igen sajna az uccsó a mi jelenleginknél sem teljesül,ez az egyetlen problémám vele. Megvettük és erre nem gondoltam. Csak úgy tudok sétálni indulni,ha leviszem a babakocsit az elsőről,majd külön a gyerereket. Felhozni szintén. Én ezt így nem akarom, plusz nézzem a nappali sarkában még két évig, meg bazi nagy ha összecsukom is:(
5. Jóreménység (válaszként erre: 3. - Jóreménység)
2013. dec. 18. 19:09
Ja, és elírtam: Esprit helyesen :p
4. Jóreménység (válaszként erre: 3. - Jóreménység)
2013. dec. 18. 19:07

Pl. ehhez hasonló:

[link]

3. Jóreménység (válaszként erre: 1. - Karyka)
2013. dec. 18. 19:05
Nekünk Hauck Espirit volt (van), nem tudom, kapható-e még. Megfordítható kar, vízszintesig dönthető, könnyű, de kényelmes a babának. Lapra csukható. Az esernyőre csukhatósokat tudtommal nem lehet 2 irányból tolni :p Van hozzá autós hordozó is.
2. secret! (válaszként erre: 1. - Karyka)
2013. dec. 18. 19:02
Szia, ilyenünk volt, kivéve az utolsó szempont. Ha a többi érvényesül, az sajnos nem.
2013. dec. 18. 18:51

Sziasztok!


Nem találok megfelelő babakocsit 7 hós babámnak:(

Sport babakocsit szeretnénk venni (vagy többfunkciósat) ,de nem szettet.

Elvárásaink a következők lennének:


Két irányból tolható ( lehetőleg az ülőrész megfordításával)

Széles fekvőfelületű ( bundazsákostól anorákostól elférjen benne a fekvő gyerek)

Vízszintesig dönthető

Tömör kerekek

Viszonylag könnyű és kicsire csukható


Akinek van ötlete kérem adjon tanácsot!!!!

Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook