Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen árnyalatú ez a barna hajszín, milyen hajfestéket kellene vennem? fórum

Milyen árnyalatú ez a barna hajszín, milyen hajfestéket kellene vennem? (tudásbázis kérdés)


10. magpie (válaszként erre: 7. - Asami_aizawa1995)
2013. dec. 18. 17:04

Ha sötétbarna a hajad, akkor félő,hogy sima közép-sötétszőke, boltban vásárolt hajfesték nem fogja leszívni annyira,hogy megkapd ezt az árnyalatot. Ha kifejezetten sötétbarna a hajad, akkor azt valószínűleg előbb le kell kicsit szívni, hogy megfogja a világos szín.


Azt hiszem, a legjobban akkor jársz, ha egy fodrászra bízod ezt, mert nagyon eltérő, viszont egyenletes hajszínt otthon nehéz "barkácsolni", és ha esetleg elrontod, és más színt kapsz, ami nem tetszik, a festett hajaddal már nem nagyon lehet mit kezdeni.

2013. dec. 18. 14:30

na és itt?


[link]

2013. dec. 18. 13:55
Ez szerintem egy 7-es sötétszőke..vagy annak valamilyen árnyalata 7. valami.
2013. dec. 18. 12:54
Volt már festve a hajam de már lenött az egész, így a rendes eredeti hajszínem van ami a sötétbarna.
2013. dec. 18. 12:49

Ez a szín fodrászati palettán nem barna, hanem a szőkének egy sötétebb árnyalata. Sötét mézszőke lenne szerintem a besorolása.


Ha magad akarod festeni (és mondjuk még nem volt festve a hajad), semmiképpen ne vedd egyetlen árnyalatát sem a baránának, mert nagyon sötét lesz.


Tudni kéne,hogy volt-e már festve a hajad, ha igen, akkor ennél világosabb vagy sötétebb-e, ha pedig nincs festve, akkor milyen az alapszíne.

2013. dec. 18. 12:30
Milyen az alap hajszíned? Volt már festve? Mindkettő nagyon számít, mert ha nem figyelsz érhetnek meglepetések :D Szerintem kezdetnek fodrásszal járnál a legjobban aztán a lenövést magadnak is be tudod festeni.
4. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Asami_aizawa1995)
2013. dec. 18. 11:40
Meg azt is vedd figyelembe, milyen az alapszined :)
2013. dec. 18. 11:37
Szerintem valami sötétszőke árnyalatot keress, azok szoktak ilyen világosabb barnák lenni :)
2013. dec. 18. 11:17

[link]


talán 03:52-nél jobban látszik a szín.

2013. dec. 18. 11:17
Milyen árnyalatú ez a barna hajszín, milyen hajfestéket kellene vennem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook