Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek lehetek terhes? fórum

Szerintetek lehetek terhes? (tudásbázis kérdés)


24. jozsi.38 (válaszként erre: 22. - M0ncsa)
2013. dec. 18. 10:24
így van, régen sem véletlen volt az első három hónapban nem kiabáljuk ki mindenkinek, pont ezért. kellemetlen annak, aki elvetélt, ha rákérdeznek, és kellemetlen annak, aki csak a beharangozásról tud, a vetélésről nem.
2013. dec. 18. 10:17
Lehetsz. De ez nem jelenti azt, hogy az is vagy.
22. M0ncsa (válaszként erre: 18. - Judit36)
2013. dec. 18. 10:08

Annyit tennek meg csak hozza, de azt mar csak halkan, hogy meg a pozitiv teszt sem garancia semmire. Az elso babara varok statisztika szerinti vetelesi aranya 80% (!!!), amelyrol tobbnyire nem is tudnak.

A magam peldajat felhozva, en speciel konnyen estem teherbe, de ugyanolyan konnyen el is veteltem ("hala" az erzekeny terhessegi teszteknek es a turelmetlensegemnek, tudtam is rola). 3 szubklinikai (tehat 6. het elotti) vetelesem volt a kihordott terhesseg elott. Igy aztan meg akkor is csak azt mertem mondani, hogy VALOSZINULEG terhes vagyok, amikor mar a kezemben volt az ultrahangfelvetel a 7 hetes magzatrol es a terheskonyv. "Terhesnek" akkor kialtottam ki magam, amikor a 12. heti tarkoredo vizsgalaton is mindent rendben talaltak.


Tehat, visszaterve az eredeti temara, tanacsolom, hogy keresd fel az altalam emlitett, mind a mai napig igen aktiv topikot. Ott sincsenek latnokok, ugyhogy erdemi valaszt nem fognak tudni neked adni, de veled fognak izgulni es szurkolni, hogy sikeruljon. Gondolom, ez a legtobb, amit elvarhatsz jelen pillanatban.

2013. dec. 18. 09:45
Közösültél? Akkor igen.
20. Mókuska_57 (válaszként erre: 13. - 7a3a05277b)
2013. dec. 18. 09:42
Egyetértek. És hány ilyen van itt?
2013. dec. 18. 09:34
Az első fiam 10. napon fogant, 30-32 naposak voltak a ciklusaim. Minden esélyed megvan rá, akár a menstruáció alatt is lehet peteérésed.
18. Judit36 (válaszként erre: 14. - M0ncsa)
2013. dec. 18. 09:33
*igen*
17. 7a3a05277b (válaszként erre: 13. - 7a3a05277b)
2013. dec. 18. 09:32

Mindezt kiegészíteném azzal, hogy 10 napja éltél védekezés nélkül szexuális életet, aminek tünetei nem nagyon vannak, ha tíz napja terhes vagy. Ha vannak, azok is mindenkinél eltérőek. Nálad főleg azok lehetnek, hiszen mint írtad, 8 éve kezelnek ilyen problémával, csak 1 éve rendszeres a ciklusod és vérzéses tünetekből akarsz ismeretleneket tippeltetni.


Kedvesen kérdezem, mi értelme van ennek?

16. Judit36 (válaszként erre: 12. - Vadkiskacsa)
2013. dec. 18. 09:31

Ha már beszélgetni keztdünk (bár senkinek semmi köze hozzá), elmondom, hogy évek óta -egyenlőre- sikertelenül próbálkozunk mi is.


Valahogy azonban még sosem éreztem, hogy vadidegen emberek "szakértői" véleményét kellene kikérnem bármilyen oldalon.


Szíved joga, ha te az ide regisztrált mindenféle ember (köztük én is természetesen)hozzáértését ugényeld a témában, nekem pedig (egyenlőre) nincs megtiltva, hogy el is mondjam azt.


Az első mondatomhoz hozzáfűzném, hogy de igenis átérzem, milyen, amikor minden hónapban csalódottan szembesülök azzal, hogy "megjött".


Sok sikert, de továbbra is azt javaslom, hogy szaktudást végy igénybe, mert így lehet, hogy reményt kaphatsz az oldalon, de koppanást is, mert nem látunk beléd-a szervezetedbe.


Jól van, ezzel befejeztem, mindenki úgy oldja meg, ahogy tetszik.

15. M0ncsa (válaszként erre: 13. - 7a3a05277b)
2013. dec. 18. 09:30
Igen.
14. M0ncsa (válaszként erre: 12. - Vadkiskacsa)
2013. dec. 18. 09:30

Vadkiskacsa,

ha 8 eve kezelnek, rengeteg idod volt osszeolvasni szakirodalmat a terhessegrol esa tuneteirol. Igy aztan egeszen biztosan tudod, hogy az ELSO "tunet" egy pozitiv terhessegi teszt. Ezutan jon a menstruacio elmaradasa, majd egy-ket hetre ra a tobbi tunet.

Rengeteg ilyen temaju topik nyilt, amit egyszer osszevontak "A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig" c. topikban, ami a mai napon 123529 hozzaszolast szamlal.

Ezen akadt ki Judit, hogy a leglogikusabb lepes, azaz teszteles helyett megnyilt a sokezredik leheteketerhes-forum. Probalj te is egy kicsit megertobb lenni, mielott csipobol leundoritozod valaki viselkedeset.

13. 7a3a05277b (válaszként erre: 12. - Vadkiskacsa)
2013. dec. 18. 09:29

Ne borulj ki, egyáltalán nem undorító a viselkedése. AZ egyéni, teherbeesési problémádtól függetlenül, igen, lehetsz terhes, mert védekezés nélkül szexeltél.


Egyebet SENKI SEM TUD mondani neked, mert senki nem látnok, de az sem biztos, hogy vannak olyan látnokok a világon, akik ismeretlenül, vakra, a monitoron át megmondják neked, hogy megtermékenyültél-e vagy sem?


Sokan nem voltak még terhesek, azonban azt mindenki tudja, hogy aki védekezés nélkül szexel, az eshet teherbe, ha van problémája, ha nem, a lehetősége fennáll.


Ez akkor is így van, ha tippelteted az embereket, ha nem.

12. Vadkiskacsa (válaszként erre: 10. - Judit36)
2013. dec. 18. 09:22

8 éve kezelnek, hogy lehessen babánk. Májusban lesz az esküvőnk, ráadásul kb 1 éve rendszeres csak a ciklusom, előtte soha nem volt az. Soha nem voltak pms tüneteim, és sajnos, de még terhes sem voltam. A teszt egyébként itt csücsül már az asztalon.


Undorító a viselkedésed! Remélem, egyszer te is kerülsz olyan helyzetbe, amiben most én vagyok, hogy átérezd. Nem egy 17 éves csitri vagyok, aki buli után aggódik. Én csak reménykedem...

11. M0ncsa (válaszként erre: 10. - Judit36)
2013. dec. 18. 09:21

Vigyazz az ilyen posztokkal, mert torolhetnek erte a portalrol :p


(Egyetertek amugy)

2013. dec. 18. 09:15

Sosem szoktam ilyen "tudásbázis" érdeklődésekhez hozzászólni, de könyörgöm!!!


Hát hol élünk? Mi az, amiért több ezer ember véleményére vagy kíváncsi, például ahelyett, hogy lerohannál egy gyógyszertárba? Ja, hogy túl korai még megcsinálni egy tesztet? Sebaj, majd egy internetes oldalon összeokoskodjuk neked a választ, így ülhetsz nyugodtan/vagy nem a babérjaidon.


Nem mellesleg, elképezelhetőnek tartom, hogy anyukádtól-szüleidtől-annak idején esetleg az iskolában hallhattál ezt-azt, mi történik, ha egy nő nemi életet él egy férfivel és, hogy milyen következményekre lehet számítani.


Ennyire nincs más dolga azoknak, akik hasonló kérdéseket tesznek fel?


Elképesztő!


Na de a véleményem kedves érdeklődő:

igen,szerintem lehetsz terhes. Vagy nem...brrrr..

9. 7a3a05277b (válaszként erre: 2. - Vadkiskacsa)
2013. dec. 18. 09:04

Ebből ennyi a lényeg: "8-án védekezés nélkül voltunk együtt párommal."


Mivel védekezés nélkül éltél szexuális életet, igen, lehetsz terhes.

2013. dec. 18. 08:50
Mivel nem védekeztél lehetsz terhes, de ez még nem annak a jele.
2013. dec. 18. 08:48
Sztem csak peteérésed van.
2013. dec. 18. 08:47
27-30.-a között nem kellene megjönnie. Mindenképp írok, hogy mi lett a vége!
2013. dec. 18. 08:47
Az én kis tündérem hasonló helyzetben fogant...
2013. dec. 18. 08:44
Nem terveztünk babát, csak jövőre, de ha úgy alakul, nagyon örülnénk neki. Kicsit azért reménykedem,hogy talán... :)
3. Petra025 (válaszként erre: 2. - Vadkiskacsa)
2013. dec. 18. 08:34
Szerintem elég kicsi az esélye, de mivel nem védekeztetek, igaz a 6. napon nincs kizárva. Még azért sok van hátra a ciklusodból,így 30-a körül csinálhatsz leghamarabb tesztet. Inkább most lehetsz a peteérés környékén.
2013. dec. 18. 08:32

Sziasztok!


December 2-án volt az utolsó menstruációm első napja. 7-én már csak pecsételő volt, az is inkább délelőtt. 8-án védekezés nélkül voltunk együtt párommal. Tegnaptól először a jobb, majd a bal mellemben és erős fájdalom, időnként menstruációszerű görcsök, derékfájás egy hete kb. Folyásom nincs,ciklusaim általában 26,néha 28 naposak.

2013. dec. 18. 08:29
Szerintetek lehetek terhes? A többi lent

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook