Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esemény utáni tabletta fórum

Esemény utáni tabletta (beszélgetős fórum)


2013. dec. 19. 04:16
job elore beszerezni es akkor keznel less mikor szukseg less ra,
7. 8c40921157 (válaszként erre: 6. - Marjann)
2013. dec. 17. 23:53

Akkor menj a Bajcsyba szombaton éjjel 11-kor, hogy sikerrel jársz-e! Főváros!

Egy nyakam van, de azt ráteszem, mert pontosan, elég frissen, tudom!!!

2013. dec. 17. 23:32

Hát nem tudom, én besétáltam Pesten az egyetlen ambulanciára, ahol a nővér nyitott ajtót, elrebegtem miért jöttem, elövett egy kék mappát, abban volt 8 recept, odaadott egyet, hogy írjam rá a nevem meg a tajszámom, oszt szevasz. Js és reggel 8tól este 8ig van csak ambulancia. Főváros...

Na amúgy a témához visszatérve: ismerek olyat aki görcsölt, olyat, akinek a feje hasadt szét. Nekem semmi nem volt, csak épp egy hét múlva megjött (kb a ciklus közepén).

5. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - Brough Superior)
2013. dec. 17. 23:16
Nem gond. Én ugyanezt vettem 1x és már jó pár éve,de este olyan 8-9 körül történt a "baleset" és másnap reggel 7 körül vettem be. Mellékhatás nem volt semmi. De tényleg furán állnak az orvosok ehhez. Nem értem miért. Mert aki ilyet vesz be az nem felelőtlen,hanem pont ellenkezőleg. És sajnos előfordulnak balesetek. Velem ez volt az első és remélem az utolsó ilyen. De egyébként valószinü nem lett volna baj mert menses elött voltam már közvetlen,de biztos ami tuti,irattam és bevettem. De azt a tortúrát mire sikerült iratni szombaton hajnalban!
4. 8c40921157 (válaszként erre: 1. - Brough Superior)
2013. dec. 17. 23:08

12 óra az nem sok. Bár nyilván mindenki legszívesebben azonnal bevenné.

De a m. egészségügy egyik szégyenfoltja az, hogy ügyeletben még csak ilyen receptet se írnak ki, hagy vívódjon a nő ebben a szörnyű állapotban!

Én így jártam szombaton éjjel. Hétfő reggelig vergődtem, mire végre bevehettem. Pedig ugye, nem is én tehettem róla!!!


Mellékhatása nálam nulla se volt. De a havim 4 nappal hamarabb jött meg utána.


Nekem a dokinő azt mondta, hogy ha (már nem tudom, talán 2 órán belül?) nagyon görcsölni fogok, akkor azonnal vissza kell menni, és be kell venni még egyet.

2013. dec. 17. 22:50
Szia!mellékhatásrol nemtudok,de gondolom h mindenkinél más...én ugytudom h ha időn belül van az nemgond.
2013. dec. 17. 22:45

Szia!



Azt nem tudom, hogy gond-e a csúszás, de én egyszer vettem be ilyet, nekem olyan görcsöket csinált mintha helyben megszültem volna.

2013. dec. 17. 22:42

Sziasztok!

történtt egy kis baleset :) és ma 8 óra fele de csak holnap 9 óra fele tudja a hölgyike bevenni.:) Van e tapasztalat valakinek hogy Escapelle tabletta fog e valami rossz mellékhatással járni ? És Bőven benne van a 72 órába de 12 óra csúszás az még nem gond ugye ?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook