Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Játék egy évessel fórum

Játék egy évessel (beszélgetős fórum)


2014. jan. 18. 09:28
Még valakinek tapasztalata ?
2013. dec. 18. 14:47

Nálunk a mondókázást,mesét nem szereti,,pedig járunk vele baba-mama klub-ba (vagyis hasonlóba ) A könyveket csak úgy,ha ő mutogathatja.

De a zene,az ének a mindene meg a reklám :)

Jön -megy pakol.5-10 percet tudunk a játékaival együtt játszani

Kukucskálni is szeret

2013. dec. 18. 10:26
Én kislányom is most múlt egy éves. Imádja a kukucskálást, a pakolászást, a zenélős játékok nyomkodását, újságlapozgatást, mesélést, a mekkorára nő a baba kérdést, ha futok vele, ha pacizik a térdemen. Egész nap mondóka és éneklés van, ezt is élvezi. Kivétel ha reklám van a tévében, mert akkor konkrétan semmi más nem érdekli.
2013. dec. 17. 22:40
Nekem van egy 16 hós fiam (harmadik baba) imád kukucskálósat játszani, akár egy törölközővel eltakarom az arcom, kicsit várok, és kibújok. :) Nagyon szeret pakolgatni kis dobozkákba, abból ki, és újra be, hosszú percekig. Amit még nagyon szeret, az az, hogy leülök a földre, kinyújtott lábbal, az ölembe ültetem, és hóc-hóc katonát, gyí paci paripát, csip-csip csókát énekelek neki, és közben lovagolgat a lábamon, nagyokat kacag közben. Hirtelen ennyi jutott eszembe. :)
2013. dec. 17. 22:37

Az én kisfiam 1,5 éves, ebben a korban már nagyon sokmindenre nyitottak. Talán a legfőbb szórakozás a zene, az éneklés, mondókázás, mesélés (akár fejből, akát könyvből). A hangszerek nagyon érdeklik a kisfiamat, minden, amivel zajt lehet csapni. :)

1 évesen szeretik a kicsik az egyszerű, de nagyon jó készségfejlesztőket: pl. labda, kocka-kirakó, amivel építeni is tudtok. Egymásba rakható kocka is nagyon jó dolog, esetleg karika-piramis.

Testrészeit mutogathatod, állatokat élőben vagy könyvől, állathangokat mondani, mondatni vele.

Millió dolog van még, ami hirtelen eszembe sem jut...

2013. dec. 17. 22:08

Sziasztok!

Ki milyen játékot szokot játszani a gyermekével? Egy éves múlt a lányom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook