Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Álpozitív terhességi teszt fórum

Álpozitív terhességi teszt (beszélgetős fórum)


16. Ludi.
2013. dec. 30. 13:59
Sziasztok! Voltam vérvételen, a HCG-m 1061 IU/L volt, és azóta ma már az UH-n is láttuk, dobog a kis szíve : )
2013. dec. 18. 18:02

Ez már nagyon izgi:-)

Szorítok!!!

14. Ludi. (válaszként erre: 13. - Cepheus)
2013. dec. 18. 16:57
Köszi, remélem én is. Megyek vérvételre, kaptam időpontot (centrum-lab??).
2013. dec. 18. 16:08
A pro-laborban egy béta-HCG vérből 1800 ft, ahhoz képest, hogy a clearblue tesztek is kerülnek ennyibe, és az csak annyit tud, hogy van HCG, vagy nincs, szerintem nem sok. Valami oka biztos volt a pozi tesztjeidnek, reméljük, babás vagy, csak elnézték a dokidnál.
12. Ludi.
2013. dec. 18. 06:55

Köszönöm szépen mindenkinek: )


Megpróbálok nem elkeseredni, és bekunyerálom magam (persze gondolom jó sok pénzért) egy mai vérvételre valahol. A MensMentis nem messze van tőlünk, majd ott bepróbálkozom.


(a ma reggeli tesztek is erősek lettek)

11. Babeck
2013. dec. 17. 22:20

Nekem a vérből nézett HCG-m is 1 alatti lett 7 hetesen (előtte pozitív tesztek, tünetek, stb.)

Az automata is hibázik!

Most már 15 hetes vagyok :)


Szorítok Neked!

2013. dec. 17. 21:38
Menj el vervetelre!!! Nekem ugyanez volt ket eve. A vervetel kimutatta a hcg szintet. A doki meg nem latott semmit.
9. Ludi. (válaszként erre: 7. - Zebra25)
2013. dec. 17. 20:26
Én is úgy örültem, hogy 3 fajtát csináltam, és mindegyik ilyen erős lett.
2013. dec. 17. 20:22

Nem tudom, csak hívott, hogy náluk negatív, de hétfőn még megnéz.

Lehet, hogy elmegyek egy vérvételre.

2013. dec. 17. 20:07
Nem lehet, hogy csak az orvos szerint negatív? mert azt tudom, hogy az orvosok egy bizonyos szám alatt még negatívnak tekintik. Csak nem tudom azt a számot. Némi hcg van a szervezetünkben, de attól 1 teszt sem lesz pozi. Főleg nem ennyi és ilyen erősen.
2013. dec. 17. 20:05

Ennyi féle teszt biztosan nem hazudik.

Szerintem azért csinálj még tesztet, hátha.

Nagyon érdekes, hogy a különbozü tesztek kimutatja, a vv-el meg nem. Meg ennyi idő alatt nem ürül ki a hcg.

2013. dec. 17. 20:00
Nézték most laborban, de vizeletből. Az lett most negatív:(
2013. dec. 17. 19:55

Vérvétel hcg vizsgálat kellene, aztán pár nap múlva megismételni. Ha emelkedik baba van.

Pici terhességnél nem mjndig látják, függ a gép felbontásától.

2013. dec. 17. 19:10

Ciszta nincsen, megnézte. A méhen kívülit is kizárta rögtön.


Igaziból volt már egy vetélésem áprilisban (ő kb 8 hetes volt), akkor műtött is, utána volt egy hónap, amikor volt halvány pozitív tesztem, ami 2 nappal később rögtön negatív is lett, de most folyamatosan erős pozitív, és mégsincs baba: (

2013. dec. 17. 19:03

Elmeletileg ciszta is okozhat alpozi tesztet :(

De azt a dokidnak latnia kellett volna.

Èn a helyrdben mkepp csinaltatnek ha tutira megjön 3. Ès 21.napi vervetelt is.


Elvileg a hcg 2het alatt urul ki a szervezetbol.

Drukkolok, h kiderüljon mi a bibi.

2013. dec. 17. 18:46

Sziasztok!

Pár napja kellett volna megjönnie, csináltam tesztet, ami első nap halvány lett, csináltam digitálisat, az egyértelműen pozitív, csináltam másnap még egy másik fajtát, az abszolút pozitív, a tesztcsík előbb jött ki, mint a kontrollcsík. (azóta is pozitív mindegyik) Szóval tegnap elkezdtem barnázni, elmentem a dokimhoz, aki nem látott babára utaló jelet UH-val, ezért labor vizelet HCG ellenőrzés. Most hívott, hogy negatív. Valaki járt már így? Kiderült, hogy mitől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook