Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthoni edzés hogyan lehet olyan hatásos, mint edzőteremben? Szerintem nem ugyanaz. fórum

Otthoni edzés hogyan lehet olyan hatásos, mint edzőteremben? Szerintem nem ugyanaz. (beszélgetős fórum)


2013. dec. 16. 11:53
Istenem,mit kell túlkomplikálni mindent?Persze,hogy lehet ugyan olyan hatásos!
2013. dec. 16. 11:04
Lehet ugyanúgy hatásos,ha rendszeresen csinálom vagy több időt kell szánni rá, több edzésformával?
2013. dec. 16. 11:03
Itthon van láb emelő és hajlító, taposó és 2 2kg-os és egy 5kg-os súlyzó, valamint egy hasprés gép. A többit a szobában, szőnyegen végzem.
2013. dec. 16. 10:41
Kis fantáziával mindig ki lehet találni olyan edzésformákat, amiket otthon is lehet végezni, és kalóriafogyasztó...Én mindig elleneztem mindenhol az edzőtermekbe járást, mivel ezek az edzőtermek a legtöbb esetben fizetősek,és ráadásul költséges, és időtrabló dolog esetleg a város másik végébe utazni miattuk...Én pl. már vagy 30 éve végzek intenzíven testépítést, és még életemben nem voltam egy edzőteremben se...Mindig a szobámban végeztem a gyakorlatokat...
2013. dec. 16. 10:36
Úgy értem az edzéseket,hogy rendesen el van végezve minden gyakorlat. Fogyasztó, alakformáló gyakorlatok. Szerintem a 60 perc taposó nem olyan,mint a futás vagy a guggolás nem egyenlő a gépi lábgyakorlatokkal. Több,mint a semmi, de mégsem éget annyi kalóriát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook