Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » VérDiéta fórum

VérDiéta (beszélgetős fórum)


11. 4b6a2525df (válaszként erre: 10. - Bowie)
2013. dec. 19. 16:53

szívesen:)


Van egy Fűben fában gyümölcsben...orvosság c. naplóm, abba gyüjtögetek már évek óta ilyesféle bölcsességeket:)

10. bowie (válaszként erre: 8. - 4b6a2525df)
2013. dec. 18. 10:25
Ezt nem is tudtam. Köszi, hogy leírtad.:)
9. 4b6a2525df (válaszként erre: 5. - Githaj)
2013. dec. 18. 10:01

Kösz, nem fogok, épp azért kértem itt véleményt.


Jelenleg paleozok és attól jól érzem magam, azonban sok a hús:(, ami savasít és ezért indultam el másfélét keresni.


Nyáron jó a paleo, mert rettenetes sokféle zöldség van, de most nem annyira jó, azaz nem széles a választék

8. 4b6a2525df (válaszként erre: 6. - Panni7408)
2013. dec. 18. 09:59

én szoktam olyan vizet készíteni, hogy a márfél literes üveget 1 dl hijján teletöltöm, majd oldalra fektetve beteszem a fagyasztóba. Kv 1,5 óra múlva megnézem, és és ami megfaagyott az tiszta viz , ami meg nem, az a szennyezett része a viznek. De lehet, hogy több időt is igénybe vesz, (fagyasztója válogatja), lényege, hogy fektetett állapotban kb 3-4 cm viz nem fagy meg nálam. Ekkor kiveszem, azt a vizet kiöntöm, a fagyottat meg hagyom megolvadni. Valami ilyesféleképpen állítják elő a deutériumos vizet is, ami nagyon drága szontén.

Na ha ebbe teszek egy csöpp szódabikarbónát, akkor teljes a lugosítás:):):)



Köszönöm az ötletet:)

7. 4b6a2525df (válaszként erre: 4. - Hikari85)
2013. dec. 18. 09:53
Köszönöm szépen a segítséget, akkor nem ez lesz a karácsonyi ajándékom:)
2013. dec. 18. 08:20
Sziasztok!Én 1 ideig hozattam a lúgosvizet,majd azt hiszem,hogy a Spektrumon láttam,hogy állítják elő a "sima" vízből a lúgosat!Szódabikarbónát tesznek bele 1 keveset!(Régen gyomor égésre is használták a szódabikarbónát,de manapság inkább a sokkal költségesebb gyógyszertári adalékokkal összeragasztott tablettákat szedik erre a problémára.)
2013. dec. 16. 08:56
Nehog bedolj nekik!
2013. dec. 16. 08:42
szia Nehogy meg vedd. Én is megvettem de ezt az interneten is meglehet találni. az egész nem más mint a a szervezet elsavasodása ellen mit lehet tenni. lúgosító ételek felsorolása receptek (drága alapanyagokból) és javasolják hogy minden nap igyál meg 2 liter lúgos vizet ami szintén drága. Van torna gyakorlat is de semmi extra. Ezt mind megtalálod az interneten pénzkidobás nélkül is. Amúgy az anyagokat nem könyv formájában kapod csak egy kódot egy honlapra. (nem lehet elrakni) Remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 16. 08:17
2013. dec. 16. 08:07
csak azért gondoltam erre, mert itt semmiféle csodaszerek nem szerepelnek a reklámjukban, bár elég necces, hogy mégis, ha megveszem a progrmot, utánna mindenféle szerekkel akarják helyrebillenteni a szervezetem
2013. dec. 16. 08:03

Valamikor, valahol feliratkozhattam valamire:) és pár nap óta kapok az emailemre VérDiéta néven reklámanygot.

Szeretném megkérdezni, hogy van-e valaki, aki megvette a progrmot és esetleg alkalmazza is?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook