Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek csak magának sem meri bevallani, fél vagy mi lehet? fórum

Szerintetek csak magának sem meri bevallani, fél vagy mi lehet? (beszélgetős fórum)


14. 3d787b167a (válaszként erre: 1. - Bdddc98679)
2013. dec. 27. 12:19

Volt itt anno egy tag: 1.2.3. vagy Coffee....

Na ő detto ilyen volt, mint te.

13. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Bdddc98679)
2013. dec. 27. 12:15
Hú de szőke vagy...:/
2013. dec. 17. 16:24
Ez nem jo, igy ahogy van. En is pont ugy vagyok, ahogy te a sracal egy darabig nagyon joba voltunk en szerettem, talan meg mindig szeretem, aztan eltvolodtunk. Most ott tartunk, hogy nemreg "elbucsuztam"tole es meg mondtam, hogy nem kerek tobbet belole. Majd a szulinapjan felhozta, hogy de o nem adott bucsu csokot nekem es meg akart csokolni, en miest eszbe kaptam el huzodtam, aztan annyira sajnaltam, hogy nem hagytam, hogy en csokoltam meg. Ez akkora egy baromsag.. es hidd el, hogy magunknak artunk a legjobban, mert ok tenyleg tudjak, hogy mi akarva akaratlanul is ott vagyunk nekik..
11. *MysticMyra* (válaszként erre: 1. - Bdddc98679)
2013. dec. 16. 09:47

Egyszerűen jó így neki és kész.

Nekem a Párom annak idején azt mondta, ha egy pasiknak tetszik egy lány, a tudtára fogja adni, főleg ha akar is tőle valamit.


Most képzeld el, rajtad kívül x lánnyal szemben felmeri vállalni amit szeretne, tehát alapjáraton egy vagány kategória, főleg ha ilyen csajozós, Nálad meg tudja hogy esélye is lenne, de most szeppent meg?


A nők hajlamosak többet képzelni a dolgokba. Megcsókol, mert hagyod, anélkül, hogy bármit is ígérne. Ez neki jó, Neked is talán jó, mert szereted és ennyi. De ha jön más, simán pattint, vagy szórakozik mindkettőtökkel, még sem haragudhatsz rá, hisz Ő nem mondta, hogy együtt vagytok úgy is.

2013. dec. 16. 06:47
Többet gondolsz a kapcsolatba,mint ami van.Te szerelmesnek hiszed magad,ő nem.Megcsókol,mert egy idióta pasi,azt ennyi.Keress olyat,aki nem csak szédít,hanem komolyan is vesz érzelmileg.
2013. dec. 16. 06:27
A "nem meri magának sem bevallani" csak a hálivúdi filmekben van. Szerintem szórakozik.
2013. dec. 16. 04:22
He is gay but hasn't come to terms with it yet. He's telling the truth if he says he loves you as a friend. Move on and find someone who is able to fully love you.
7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bdddc98679)
2013. dec. 16. 00:01

Te nem ugyanaz a csajszi vagy,... Aki nem tudja hova tenni par napja, hgy a fiu mindig csokkal bucsuzik, de kozben " barik. " ??? Ezert kar ujra regelni.

Ha nem tucc dulore jutni, igy sem fogsz.. :-S

2013. dec. 15. 23:36
Olyan bonyolult ez az egész kapcsolat, magam sem tudom néha hova tenni, hogy most mi is van.
2013. dec. 15. 23:25
Igy egy kis kapu nyitva marad a számára
4. bdddc98679 (válaszként erre: 2. - Ina87)
2013. dec. 15. 23:21
erről egyébként volt szó és annyit mondott rá, hogy nekem hamarabb lesz pasim mint neki csaja, de mivel én őt szeretem ezért nekem biztos, hogy nem lesz hamarabb más.
2013. dec. 15. 23:19
fél az új érzéstől.
2013. dec. 15. 23:17
Nemvoltam.nyilván ott a lány akit kedvére szédithet ha ugy van kedve megcsokolja,és nyilván érzi a fiu h a lány szereti és ez az álapot megfelelö a fiunak.csak akk lesz kopp a lánynak ha a fiu meg unyja és elkezd ujra csajozni.tehát ezt mielöbb lekéne egymásal tisztázni,még mielött a lány bele éli magát jobban
2013. dec. 15. 23:12

Van egy fiú és egy lány barátok, a lány szerelmes a fiúba aki tudja is. Elvileg a fiú szerelemből nem szereti a lányt viszont lassan fél éve, hogy szinte minden nap együtt csinálnak mindent, egymásnál alszanak felváltva szinte (persze ilyenkor nem történik semmi olyan), viszont volt pár nap amikor a fiú állandóan megcsókolta a lányt.

Amit még szerintem érdemes tudni, hogy a fiú mielőtt nem ismerte a lányt minden héten másik csaja volt, de szó szerint értsétek. Most viszont amióta a lánnyal van azóta nincsen senkije.

Szerintetek létezik, hogy megszerette a lányt?

Mivel eddig nem ehhez volt szokva mi van ha megijedt?

Vagy volt már valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook