Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Valaki segítene összeolvasni a cigánykártya jóslás lapjait?

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Ezotéria

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

18. nono872017-04-19 19:27
köszönöm :)
(válasz bogyoka6 15. hozzászólására)

17. mazsumazsu2017-04-13 19:28
hoppá, most látom hogy kicsit elkéstem az értelmezéssel. mindegy egy kis ujjgyakorlat nem ártott.

16. mazsumazsu2017-04-13 19:26
Az első sor alapján szeretsz valakit akivel a kapcsolat nem lenne törvényes (lehet hogy nős vagy te vagy házas vagy egyéb társadalmi gond)amely megbetegíti a mindennapjaidat és ha folytatod beállandósul a szerencsétlenség.
Második sor: a fenti ffin járnak a gondolataid amelyet csak ferde utakon szerezhetnél meg magadnak, de ha sikerülne is egy komolyabb kapcsolat ezzel a férfival ez szomorúságot hozna rád de te szerelmes vagy és tovább reménykedsz
Harmadik sor: valami váratlan ér amely ha ezt az utat választod örömet fog okozni és el tudsz keveredni ebből az áldatlan kapcsolatból amelyre vágysz (előző sorok) és ajándékba kapsz egy nyugodtabb életet.
Lefordítva: most te egy olyan kapcsolaton örlődsz amely valamiért nem lenne jó (nős férfi vagy bármi más legális) ha össze is jönne boldogtalanságot gondot okozna. De kapsz egy lehetőséget hogy ezt a kapcsolatot felszámold vagy elfelejtsd és ha élsz ezzel a lehetőséggel a továbbiakban nyugalmat és örömöt lelsz. Szerintem hagyd azt a férfit, nem éri meg.
(válasz Pegasus0629 10. hozzászólására)

15. bogyoka62017-04-06 19:21
szerintem te vagy a szerelmes nő, de van egy másik is a képben (az ellenség), akit lehet, az örvendezés miatt vissza fog utasítani és téged választ. de ez csak egy tipp.

14. nono872017-04-03 00:26
Sziasztok! Nóri vagyok. Igazából teljesen új vagyok itt, és a segítségeteket szeretném kérni. Most kezdtem el a cigánykártya rejtelmeibe beleásni magam, és szeretnék egy kis segítséget kérni a lapok összeolvasásával kapcsolatban. Olvastam, hogy az is járható út, ha felteszek egy kérdést és erre 3 lapot húzok. A kérdésem úgy szólt, hogy "van-e jövőm egy bizonyos sráccal, akit ismerek"? És a lapok: szerelmes nő - ellenség - örvendezés. Nekem van egy elképzelésem, hogy mit jelenthet ez, de szeretném a Ti véleményeteket hallani :) nagyon köszönöm. Sziasztok :)

13. rowunos2017-01-08 04:34
Mármint hogy csakis INGYEN, mert pénzért igazság szerint nem lehetne, nem igazi.
(válasz rowunos 12. hozzászólására)

12. rowunos2013-12-17 11:02
Személyesen meg tudom mondani, vetek kártyát, ingyen sose szabad pénzért!!!

11. Pegasus06292013-12-16 10:27
Sehol senki? :(

10. Pegasus06292013-12-15 19:05
Viszont a szivkiralyomnak is ki lett rakva a kártya és neki ez jött ki:
1. Sor: szerető-bíró-örvendezes-betegség-szerencsétlenség-ellenség-á
llandóság
2. Sor: tolvaj-gondolat-özvegyasszony-szomorúság-házasság-szerelmes nö-remény
3. Sor: vágy-lelkész-veszteség-kevés pénz-katonatiszt-pénz-halál
4. Sor: üzenet-váratlan öröm-ház-féltékenység-huseg-utazás-ajándék
És ráraktam két lapot a szerető lapra ahol az jött ki, hogy gyermek és szerencse. Az örvendezes lapnal az özvegy férfi és a levél, a féltékenység lapnal a hamissag és a látogatás. A huseg lapnal pedig a bosszúság és a szerelem lap

9. Pegasus06292013-12-15 18:51
Köszönöm szépen, 3. Személy nincs de viszont teljesen elvesztettem a bizalmam felé már tíz hónapja
(válasz Ageeca 8. hozzászólására)

8. Ageeca2013-12-15 18:49
A féltékenység harmadik személyt is jelöl(het), és azt is hogy a kapcsolatból hiányzik a bizalom...

7. Ageeca2013-12-15 18:46
Kicsit tanulgattam régen... leírom amit úgy gondolok...

4. sor.:

katonatiszt-szomorúság-szerelem-kevés pénz-féltékenyseg-halál-pénz

Először is a halál akkor 100 % halál, ha a betegséggel egymás mellett szerepel, de jelen esetben valami végét, és valami kezdetét jelenti.
A katonatiszt, erőszakos, szívtelen férfit jelöl, (szerelmi kérdésben, de munkhelyinél már főnököt) aki mint a kártyából is kiderül csak lehúzni akar, de a halál kártyával zárul a kapcsolat, és vége szakad, aminek következménye hogy talpraállsz anyagilag....

6. démon angélique2013-12-15 18:33
És honnan, miből tanultad?
(válasz cefetke21 4. hozzászólására)

5. Pegasus06292013-12-15 18:24
Volt neki még tavasszal de már nincs ...
(válasz cefetke21 4. hozzászólására)

4. cefetke212013-12-15 18:22
Én egy kicsit tanultam régebben cigánykártyát a magam kedvére.
A hűségre amit kiraktál kártyákat, az szerintem arra utalt, hogy párodnak van szeretője, vagy volt amíg veled volt.
De lehet nem jól látom, majd anagy okosok megírják. :)
A szerelem kártyánál meg biztos jelzi, hogy lesz egy másik jobb kapcsolatod.

3. Pegasus06292013-12-15 18:10
Szia!4 sorban hét darab kártya lett kirakva és ezeket szeretném megerdeklodni nagyvonalakban , mert össze olvasni már nem tudtam sajnos .. tehát az első sor: lelkész-vágy-ház-levél-örvendezes-szerelmes nö-házasság
Második sor: állandóság-ellenség-szerencsétlenseg-veszteség-üzenet-gondol
at-huseg
Harmadik sor: bosszúság-remény-özvegyasszony-bíró-gyermek-ajándék-utazás
Negyedik sor: katonatiszt-szomorúság-szerelem-kevés pénz-féltékenyseg-halál-pénz
Aztán kiválasztottam négy kártyát és arra raktam lapokat: a levél kártyára az jött ki, hogy váratlan öröm. A gondolat kártyára az jött ki, hogy tolvaj és özvegy férfi. A huseg kártyára az, hogy hamissag és látogatás. A szerelem kártyára a szerető és a szerencse kártya...
Egyébként egy hónapja külön vagyunk sajnos a párommal...

2. A hiúz2013-12-15 18:08
3 lapos?

1. Pegasus06292013-12-15 18:07
Valaki segítene összeolvasni a cigány kártya jóslás lapjait?