Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha több óra hosszáig nem lépek be a telomon a viberre, akkor másoknak azt mutathatja, hogy nem vagyok elérhető? fórum

Ha több óra hosszáig nem lépek be a telomon a viberre, akkor másoknak azt mutathatja, hogy nem vagyok elérhető? (tudásbázis kérdés)


10. emagdi (válaszként erre: 8. - 5bdfbe058d)
2014. aug. 8. 17:10
de teheted "block list"-re, akkor nem tud üzenni v hívni.
9. emagdi (válaszként erre: 8. - 5bdfbe058d)
2014. aug. 8. 17:09
ha a te számod benne van az ő telefonjában, akkor látni fog téged. (ha mindkettőtöknek van vibere).
2014. aug. 8. 16:45

És viberről lehet valakit törölni?

Ha pl én törlöm valakinek a számát a telefonkönyvemből, akkor viberről is eltűnik? Vagy mutatja hogy legutóbb elérhető: 2014.X.Y?

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Pegasus0629)
2013. dec. 14. 16:54

elvileg a viber automatikusan fut a telefonon, ha elérhető valahogy az adatátvitel.

persze lehet, hogy valami rossz a telefonján és mindig lerúgja a viberről.

de elvileg azt mutatja, hogy mikor volt az adott egyén utoljára elérhető (tehát mikor volt "online"), függetlenül attól, hogy ő bármit is üzent-e a viberen, vagy olvasott-e üzenetet. (azt amúgy az üzeneteknél látni, hogy olvasta-e)


ha amúgy elvileg van adatforgalom csak kilép a viber, az szoftverprobléma lehet.

6. Pegasus0629 (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2013. dec. 14. 16:32
Én úgy gondoltam, hogy bevan az illetőnek kapcsolva a wifije de fél napja már nem nézett be a viberre és a rendszer automatikusan kilepteti, így a másik azt paris hogy elerheto volt utoljára ekkor és ekkor....
2013. dec. 14. 15:48
nem azt mutatja, hogy mikor használtad utoljára a vibert (hiszen abba nem kell belépni, az automatikusan fut a háttérben), hanem hogy mikor volt utoljára adatkapcsolatod (saját adatforgalom bekapcsolva a telefonodon v wifire rákapcsolódva)
2013. dec. 14. 15:46
igen, meg lehet nézni elvileg, hogy mikor voltál utoljára elérhető.
2013. dec. 14. 15:36
Senki nem tud ebben a kérdésben segíteni? :(
2013. dec. 14. 14:49
Az új frissítés van meg nekem egyébként
2013. dec. 14. 14:47
Ha több óra hosszáig nem lépek be a telomon a viberre, akkor másoknak azt mutathatja, hogy nem vagyok elérhető?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook