Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért érzik azt az emberek, hogy joguk van beleszólni más életébe? fórum

Miért érzik azt az emberek, hogy joguk van beleszólni más életébe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. okt. 16. 21:25
Nem szabad pedig.
96. grizus
2014. júl. 27. 21:23
Azért is, mert a másé mindig könnyebbnek tűnik. Ennek lehet jó oldala is, hogy kicsit kívülről látod, de ha empátia nélkül belegázolsz a másik életébe, abból nem sül ki jó.
95. life14
2014. júl. 27. 21:19
*emberek
94. life14
2014. júl. 27. 21:19
Az emerek másokkal való elfoglaltsága a gonoszságukat, irigységuket és a semmittevésuket tukrozi.
2014. júl. 27. 15:48
ez nagyon tetszik és nagyon igaz! :)
92. life14
2014. júl. 27. 15:40
,,Egyszerű mások életében turkálni, őket bántani, leszólni, beszólni, megalázni, áskálódni, ahelyett, hogy magaddal foglalkoznál. Az életeddel, már ha van. Hiszen akinek van, annak épp elég abban elmerülnie. Az tölti fel, az teszi boldoggá, teljessé, elégedetté, és csak az érdekli, hogy ebben az állapotban maradjon. Nem izgatja a rosszindulat, a gonoszság, hiszen a saját életét sem ezzel tölti meg. Az, aki gonosz, a hétköznapjaiban is az. Akkor, amikor eszik, amikor alszik, mindig. A gonoszság viszont felemészt, megöl, megsemmisít, hiszen elveszi a fókuszt a legfontosabb dologról: saját magadról.´´
2014. ápr. 23. 18:58
:O
2014. ápr. 23. 18:47
Jaj de ennyi rosszindulatú embert egy helyen, mint ezek. Ma is odajön az egyik fiú, és mindenki elhallgat, mert már felkészültek, hogy most valami kacagni való lesz, és megkérdezte, hogy mekkora f** van a barátomnak. De így. És mondtam hogy nem hiszem hogy rá tartozik. Megkérdezte hogy mennyit utazik, hogy ide érjen. Mikor mondtam, hogy 4 órát, elkezdi, hogy ő ugyan akkor se utazna ennyit ha száz lenne belőlem, mert nem éri meg... erre mindenki elkezdett nyeríteni. És tényleg nyeríteni, mert ez már a vihogáson is túlmegy...
2014. ápr. 23. 17:35

"A MÁS ÉLETE

Hozzá-szólhatok;

bele-: nem."


Fodor Ákos

2014. ápr. 23. 17:32
Az uttörő ott segít, ahol tud. - így tanultuk.
2014. ápr. 22. 22:05
az emberek sok mindent éreznek, gondolnak. amíg hagyod, próbálkoznak. addig feszítik, amíg csak lehet. rajtad áll, h meddig.
2014. ápr. 22. 22:03
igazad van :)
2014. ápr. 20. 10:02
Mert amikor mi vagyunk bunkók azt nem vesszük észre,csak amikor más az,de ha leordítjuk a haját annak aki az volt,legalább kiderül h milyenek vagyunk valójában,és utána meggondolják,h miért szólnak be vagy nem szólnak be többé!
2014. ápr. 20. 09:18
rossz emberi szokas.
2014. márc. 9. 17:31
Ilyenek vagyunk. :((
2014. márc. 8. 07:50
Mert nem jogi kérdés.:/
2014. jan. 19. 21:24
Utolsó hozzászólók, mintha a számból vettétek volna ki a szót. Ugyanígy gondolom. :)
80. 171d1bcb95 (válaszként erre: 79. - 171d1bcb95)
2014. jan. 7. 14:42
ha hagyod.
2014. jan. 7. 14:42
Akkor szólnak bele, hagyod.
2014. jan. 7. 14:37

A leggázabb dolog az szerintem, hogy olyan emberek adnak általában tanácsot, akik a saját gondjaikat sem tudják megoldani. És azt hiszik milyen okosak. Személyes tapasztalat ez, de persze van kivétel.

Azt szeretem a legjobban, amikor mások jobban tudják mit gondolok, mint én magam. Elmehetnének valami jós félének is :)

2014. jan. 7. 14:31
Nekem is herótom van tőle, hogy fontoskodó (energiavámpír ismerősöm is volt ilyen) egyének ha kell ha nem, mindenben jobban tudnak mindent. Ha meg nem az ő elképzelésüknek felelek meg (elnézést) akkor megsértődnek vagy beszólnak.
2013. dec. 19. 04:12
bocside ez tipikus Magyar szokas,en ausztraliaban elek itt nem szokas ez.
2013. dec. 18. 12:01
Ha ettől megnyugodsz, megígérem neked, hogy legközelebb így teszek. :)
74. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 73. - Gracielita)
2013. dec. 18. 11:55
Nem vitázom....Csak azt remélem,hogy ha legközelebb arra adod a fejed,hogy valamilyen állatot magadhoz veszel,akkor előtte,veszed a fáradságot,és kellőképpen utánaolvasol/jársz,milyen nehézségekkel jár egy állat tartása,felnevelése!!!!!Szép napot.
2013. dec. 18. 11:11
Na ennek nagyon örülök. Akkor le is zárhatjuk ezt a felesleges vitát, ugye jól gondolom? :)
2013. dec. 18. 11:05

Igen,veled kelek és fekszem,te vagy minden gondolatom:))

Nem függtem rá a fórumaidra,szimplán csak jó a memóriám.Ennyit,ugye megengedsz nekem?

Egyébként meg...

2013. dec. 18. 10:49

Még mindig nem értek két dolgot.

1. Ha valami, idézem "ba...a a csőröd", akkor miért olvasgatod? Mert nekem úgy tűnik, hogy nagyon ráfüggtél a fórumjaimra, csak, hogy legyen min idegesíteni magad. Persze oké. Az egy dolog, hogy te unatkozol, és ilyenekkel idegesíted magad... de miért jó az neked, ha engem is idegesítesz?

2. Még mindig nem értem, ez hogy jött ide, ahhoz a témához, amit kiírtam.

És egyébként a világért sem akarnálak elkeseríteni, de belegondoltál már, hogy attól, hogy itt minden röhejesnek elhordasz, úgysem fogom senkinek odaadni a kutyámat? A kutyám nagyon is jól érzi magát itt, és képzeld el, jó időben tényleg kint szokott lenni, mégsem halt még meg. Ú, most mi lesz! Kiengedtük a kertbe nyáron. Hívd a rendőrséget! Vagy jelents be az állatvédőknél.

Azt még alá is írom, hogy nem értek annyira a kutyákhoz, tekintve, hogy ő az első kutyám, de senki sem profin kezdte. Próbáljuk nevelni is, de szerintem ha megharap, akkor okkal nevezhetem harapósnak, ha meg szétszedi a bejárati ajtót, okkal nevezhetem neveletlennek. Ezen próbálunk változtatni, és igenis sokat törődünk vele attól, hogy nem látod.

De amúgy meg miért is magyarézkodok itt neked? Ki vagy te? Vagyis inkább kinek képzeled magad? Semmi közöd se az életemhez, se a kutyámhoz, erre már igazán rájöhetnél. Valószínűleg azért nem válaszoltam a többi fórumon neked, mert már akkor sem nagyon érdekeltek a rosszindulatú beszólásaid. De amúgy. Épp most indítottam fórumot a hajszínezőkről. Siess, és írj oda is, hogy még az elsők között lehess!

Vagy inkább tartsd meg a véleményedet, ne olvasd a fórumjaim, és így te is boldog leszel, én is boldog leszek, és nem kell futni a felesleges köröket. Gondold át! Amit csinálsz... felesleges. Jó ez neked? Vagy mi a célod? Ha az, hogy elérd, hogy mindenki utáljon meg leszóljon itt, akkor elmondom, hogy maximum beregisztrálok másik névvel. A kutyám is marad. A csokit sem ettem meg. Akkor nem értem, hogy miért kell ezt csinálnod.

70. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 69. - Gracielita)
2013. dec. 18. 10:30

Bocs,de írtunk oda is többen,csak tojtál válaszolni.A kutyádról,meg pontosan 6 fórumot írtál ki,7 hónap alatt...És még most is fingod nincs arról,hogyan kell egy kutyát nevelni...stb

"Jó időben lehet-e kint tartani a Bichon Havanese-t?"

Komolyan,nem nézel utána mielőtt megveszel egy élőlényt,hogy milyen,milyen igényei vannak,a nevelésről nem is beszélve?Hát,ez ba...a a csőröm nem is kicsit,hogy őszinte legyek!és ha visszaolvasod a fórumodat,akkor láthatod,hogy ezzel nem vagyok egyedül.Alapdolgokkal nem vagy tisztában,csak olvasd már el a kiírt fórumaidat.Kezdve a csokitól......röhej:D

2013. dec. 18. 09:56
De nem teregettem ki mindent soha. Most azért mert van facebookom miért gondolja mindenki azt, hogy rögtön kiteregetek mindent? Alig van valami az adatlapomon, és még azt se én írom oda ami ott van. Kép is csak pár van, amiken természetesen a párommal vagyok. Ez miért olyan nagy baj? A blogom sem arról szólt, hogy kiteregessem a magánéletem, nem is magamról írtam benne. Többnyire zenékről, parfümökről vagy sminkekről, amiket kipróbáltam. Egyetlen egyszer raktam be a gyűrűmet, de abból is baj lett, ezért az egész blogot kitöröltem. Azt meg végképp nem értem, hogy a kutyám hogy jön ide. Azt mondod, hogy én akartam, hogy beleszóljanak. Miből veszed? A fórum kérdésem ez volt:Miért érzik azt az emberek, hogy joguk van beleszólni más életébe? és nem az, hogy: Mi a véleményed a kutyámról és arról, hogy hogyan gondozom? ... És őszintén szólva foggalmam sincs, hogy ez hogy jött ide, így igen, okkal gondolom, hogy ez is egyfajta beleszólás. Az más dolog lenne, ha kikérném a véleményét, de nem tettem. És még csak nem is olyan helyre írta, ahol a kutyámról van szó. Egyszerűen csak meglátta, hogy indítottam egy fórumot, és már csak rosszindulatból is ide írt. Sosem fogom megérteni, hogy az ilyesminek mi értelme van.
68. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 67. - Krisz42)
2013. dec. 17. 19:56
kösz.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook