Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit írhatnék bele? fórum

Mit írhatnék bele? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 14. 10:02

Én nem tennék bele maximum 2 fotót, egy az lenne amikor gyerekek voltunk, egy a mostani.


Én elkezdeném egy olyan történettel, amire még emlékszem és nagy hatással volt rám, akár pozitív, akár negatív irányba. Legyen az inkább egy történetek könyve, ami az életben történt és történni fog.


Valami neki szóló kedves idézetet írnék az elejére.

2. 27c72ee00a (válaszként erre: 1. - C6d087edcb)
2013. dec. 14. 09:47
Lehetne úgy is, hogy Te elkezded kedves sorokkal, közös fotókkal, aztán Ő azt ír magának az üres oldalakra, amit szeretne.
2013. dec. 14. 09:44

Idén megbeszéltük a családdal, hogy mindenki csak jelképes ajándékokat ad, vesz a másiknak, hiszen úgyis mindenkinek megvan, amire szüksége van, fölöslegesen meg inkább ne költekezzünk.

És itt jön a nagy kérdés. A nővéremnek egy könyvesboltban vettem egy kis könyvecskét, amire rá van írva, hogy Nővéremnek, a belseje pedig tele van üres oldalakkal, és az oldalak sarkában kis aranyos rajzokkal, idézetekkel.

A kérdésem az lenne, hogy ezt a rengeteg oldalt Ti hogy "díszítenétek"? Mert arra gondoltam, hogy beleragasztgatok fényképeket a közös életünkből, de olyan vastag ez a pici könyv, hogy pár fényképpel nem tudom megtölteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook