Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utazás az idővel... fórum

Utazás az idővel... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Utazás az idővel...

2014. jan. 5. 13:30
Szép Délutánt mindenkinek! :) Köszönöm hozzászólásaitokat, Jó volt végig olvasni őket. Eltelt pár hónap, és újra felbukkant az életemben. Tegnap sikerült kicsit felszakítania a sebeimet, de mikor reggel felkeltem, azt mondtam, elég volt, nekem nem kell ez, nem akarok szenvedni, nem akarok összetörni! Így hát akármilyen nehéz , de elég volt! :) Tudom, könnyű ezt most leírnom, de kellett kis idő hogy rájöjjek a dolgokra, ami vele kapcsolatos volt. Köszönöm nektek mégegyszer! :) Szép napot.
2014. jan. 4. 12:19
Kicsit nekem olyan a történet, mintha mindkét fél ebben a sok-sok éven át "tartó", és valahogy még sem igazán tartó..., kapcsolatban valamilyen nosztalgiát keresne. Van valamilyen kapocs talán közted és a férfi között, de így a leírtak alapján nekem olyan érzésem van, hoy Te nőként sokkal többet érzel a férfi iránt, mint Ő. Sajnos nekem ez az érzésem. Ha ez a férfi ennyi év ismertség után még mindig nem tud dönteni, hogy igazán akar-e Téged, szeret-e, akkor talán soha sem fogja tudni eldönteni. Ha igazán akart volna, akkor nem "szökött" volna el előled, és bujkált volna Előleg, hanem amikor újra találkoztatok volna annyi év után, kiállt volna melletted, és álást foglalt volna, akar-e Téged igazán, hogy mellette légy, vagy pedig csak jó érzés volt neki néha Veled találkozgatni, és nosztalgiázgatni. De nekem sajnos - így a leírásod alapján - olyan érzésem van, hogy nem is akar ez a férfi dönteni komolyan melletted. Talán kár az időd fecsérelni rá, akár mennyire is örömmel, nosztalgiával, jó érzésekkel tölt el, ha újra- és újra találkoztok. Persze ez csak az én meglátásom.
2013. dec. 16. 12:15
Döntened neked kel,hogy futsz egy álom után, vagy élsz és megkeresed a boldogság zálogát,hogy hagyod magad szeretni.Ha ábrándozol,akkor csak csalódás jut osztályrészedül.Boldogság lehet,hogy az orrod előtt van,de a lila ködtől nem látod.Remélem,hogy hiszel nekem,mert én ezt mind átéltem és a tapasztalatomat adom át neked,hogy az új év új életet hozzon a számodra.Drukkolok neked,hogy tudj dönteni.
26. 8967aa9679 (válaszként erre: 25. - Legnano)
2013. dec. 15. 09:23
megfogadandó tanács.
2013. dec. 14. 23:29
Biztos,hogy benned lobogott a tűz,de a ffi nem érzett irántad semmit.Beálltál azok közé akik már megvoltak neki.Gyűjtő szenvedélye van és az ilyennel akarsz komoly kapcsolatot?Ne tedd!!!Ezt a saját bőrömön tapasztaltam.Rövid házasság lenne,ha mégis hozzá mennél.Keress egy olyan embert, aki tisztel maga elé helyez és szeret.Lehet,hogy nem lángol,de az is előfordul,hogy SZERELEM lesz belőle.Ám ezt az egyént felejteni kel.Gyógyulj ki belőle,mert addig nem tudsz senki elfogadni.
2013. dec. 14. 22:19

Sajnos, o sosem szeretett, csak Te ot.

HA akart volna valamit, mar reges reg tett volna erte!


Olyat erdemelsz, aki szeret, akinek kellesz!!

23. kalasanszi (válaszként erre: 20. - Mannababa88)
2013. dec. 14. 22:08

Ez nehezen fog menni.... Amennyire nagyon beleélted Magad a kapcsolatnak nem nevezhető valamibe, így addig nem tudsz meglenni nélküle. Idő és új kapcsolat kell ahhoz, hogy érzelmileg független legyél tőle. Ne hasonlítsd össze a volt pasit az újakhoz, mert meg sem érdemli, hogy akár csak 1 percre is gondolj rá, aki nem tisztel Téged!

Ne csak írj, hanem tedd is meg, töröld ki őt a múltból, ne is nézz vissza!

2013. dec. 14. 21:55

Szegényke, többet gondolsz a kapcsolatról, mint valójában. Nagyon elszálltál és rózsaszínű szemügen nézed a dolgot. Vedd le azt, nézz más szemmel az egészet. Próbálj érzelmileg függetleníteni magad ettől a kalandortól. Keress mást, mert attól a pasitól nem várhatsz semmit :( Hiába futsz utána, soha nem fogsz kelleni annak. Ne hagyd, hogy akár csak csettibtsen Neked, ne is keresd az alkalmat, mert csak fájdalmat okoz Neked. Le se sz...ja, hogy mit érzel irànta, sosem fog tisztelni Téged azért, mert oda vagy érte. Ha mégis erőlteted, mindig bántani fog, akár szóval is :(

Ébresztő, vannak ennél jobbak is, addig meg foglald el magadat valamivel.

Sok sikert ahhoz, hogy méltó társat találj, legyen egyenrangú és mellérendelt kapcsolatod!

21. syria (válaszként erre: 1. - Mannababa88)
2013. dec. 14. 19:43

Bocs, de a cikket olvasva a hányinger kerülgetett.


Hogy lehet egy nő ennyire megalázkodó? Miért fut olyan szekér után, ami nem veszi fel?


Ez nem időutazás, és nem romantika. Csak szánalmas önigazolás arra, hogy társtalan vagy. :(

2013. dec. 14. 19:43

Köszönöm a hozzászólásaitokat! A jót és rosszat is:)

Egyre könnyebb és könnyebb lesz mostmár minden. Nélküle! :)

19. githaj
2013. dec. 14. 14:09
Felejtsd el, csak Te gondolod hogy o az igazi, részérol kaland voltál. Miatta nekoltozz.
2013. dec. 14. 13:34

szerintem létezik olyan szerelem, ahol a két lélek valahol kötődik egymáshoz, és emiatt futnak mindig újra össze... nem kell feltétlen leegyszerűsíteni, hogy a pasi csak dugni akar.. azért a pasiknak is van lelke...

DE! sajnos a kapcsolatok nem így működnek, ahhoz több kell... én is átéltem ilyet, és nagyon nehéz elfogadni, hogy nem fog működni, tovább kell lépni... de ettől még tovább kell... helyezd el a lelkedben őt egy jó helyre, örülj, hogy megismerted, hogy töltöttél vele néhány szép napot... ahhoz, hogy kapcsolat lehessen ebből mindkettőtöknek fejlődnie kéne... nem véletlen, hogy háromszori próbálkozásból sosem lett semmi komoly... mert a lelki összekapcsolódás, a "szerelem" nem elég...

engedd el őt... ha valahogy fejlődik mindkettőtök személyisége, és alkalmasak lesztek "normális" párkapcsolatra, és akkor futtok össze, akkor úgyis lesz belőle valami... ha meg nem így alakul, akkor sokkal jobban jársz, ha éled az életed, magaddal törődsz, és ha jön valaki más, akkor adsz neki esélyt... :)

2013. dec. 14. 13:18

Jézusom, hány éves vagy, hogy hiszel még a mesékben?

Lehet a férjeddel is ezért ment tönkre a kapcsolatod, mert, erre a pasira áhítoztál.

Ha szeretett volna, kellettél volna neki, már rég a felesége volnál.

a tökéletesség az csak számodra létezett, mert ha neki is tökéletes lett volna, ha más nem, hát egy kóbor numera belefért volna, főleg úgy, hogy még azt nem is neki kellett volna finanszírozni.


Ébredj fel a rózsaszín, csillámpónis álmodból,és kezdj új életet nélküle. Fel ne adj miatta bármit is! Nem mondom, hogy hülyére vett, mert magadtól tetted, amit. Többet láttál ebbe a kapcsolatba, mint amennyi benne volt valaha is.

2013. dec. 14. 12:31
Számomra már az is furcsa,h kétszer is lelépett,erre harmadszor is erőlteted.Soha nem akart tőled semmi komolyat,te meg futsz utána,holott már az első alkalommal se voltál neki fontos.Hazudozott,átvert,kicsit jellemtelen és neked egy ilyen ffi álmaid netovábbja.Vagy mazohista vagy,vagy annyira naív,h az már a butasággal határos.Azt tudom,h az ember mennyire magányos tud lenni külföldön,ráadásul én miután több országban is voltam eldöntöttem,h csak magyar ffi kell,de annyira magányos nem lehetsz,h egy ilyen ffi után fuss,még ha felidézi is benned a tinikori szerelmet.
15. 8967aa9679 (válaszként erre: 11. - Vacsa)
2013. dec. 14. 11:15

igaz, - lenne, ha nem önként adta volna magát!

A ffi szeret hódítani!! A potya nem értékes kategória.

14. 8967aa9679 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2013. dec. 14. 11:12
egyetértek, csak másképp írtam.
13. 8967aa9679 (válaszként erre: 1. - Mannababa88)
2013. dec. 14. 11:10

nagyon szépen irtad a romantikával kiszínezett történeted.

kár, hogy méltatlanra pazaroltad, pazarolod gyönyörű érzéseid.


Írj novellákat, leányregényeket.Írd ki magadból ami benned túlcsordul! Lehet, az elsők nem aratnak átütő sikereket, de benned van az alap, a lehetőség.


széppé teheted saját és mások életét. Lassan lezárul az anyaggyüjtésed időszaka. Következhet a megvalósítás gyakorlati ideje.Szívesen fognak olvasni, de ne dobd életed csillogó gyöngyeit a "disznók elé" Lesz majd önértékelésed. Találj magadra.

12. vacsa (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2013. dec. 14. 10:56
Egyszerre írtunk :-) Igen, így értettem:-)
11. vacsa (válaszként erre: 9. - 8967aa9679)
2013. dec. 14. 10:54
Játszott az érzelmeivel, nálam ez kihasználás kategória.
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - 8967aa9679)
2013. dec. 14. 10:54

Kihasználta azt, hogy adta magát kérés nélkül is.

Szerintem vacsa kb így értette. De majd kijavít, ha nem.

9. 8967aa9679 (válaszként erre: 7. - Vacsa)
2013. dec. 14. 10:50

tévedsz!

nem "kihasználta" hanem élt a felkínált jó lehetőséggel,hisz ffi.:-}de nem bolond!

2013. dec. 14. 10:44
Ő biztosan nem akar Tőled semmi komolyat!Ha akarna,keresne!Felejtsd el!!!!!!!
2013. dec. 14. 10:38

" Megbeszéltük, hogy nem nagyon fogjuk egymást keresni, neki is idő kellett, nekem is... "


Ezt nem értem. Csodás beszélgetés, csodás szex, egymásra találás és akkor jön a "nem nagyon fogjuk egymást keresni".


Ha minden tuti volt akkor miért is? Hazamegy a pasi, lezárja a halódó kapcsolatát, aztán másnaptól jöhet az ásókapanagyharang. Már ha oly nagy a szerelem ugye.


A pasi csak kihasznált. Ez van.

2013. dec. 14. 10:27
A pali jót szórakozott veled.Gondolj arra,hogy volt egy -két jó órátok és egy-két jó dugásotok,de ennyi.Keress olyat,aki nem csak egy kósza numerának tekint,hanem talán valami többet is szeretne.
2013. dec. 14. 10:02

Kellemes mosolygással telt a pár percem, amíg végig olvastam a romantikus álmodozásodat.

De a történet nem több ennél, és nem is lesz több szerintem.

4. c114183a1c (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. dec. 14. 10:02

Egyetértek Veled egy dolgot kivéve: "Te kötődsz hozzá, de te sem eléggé."

Szerintem nagyon is kötődik és ezt valahol, ha nem tudnám, hogy már idősebb, egy kislányos rajongásnak gondolnám. Azzal álmodsz, akire napközben is sokat gondolsz. Tapasztalatból mondom... Nem sokszor álmodom (inkább csak álmodozom :) ), de így van.

2013. dec. 14. 09:50

Itt szó sincs kölcsönös kötődésről. Te kötődsz hozzá, de te sem eléggé.

Közös jövőtök esély egyenlő a nullával.

Viszont ha csettint, te ugrasz. Illetve csettinteni sem kell, mész te magadtól is.

Ne haragudj, én így látom.

2013. dec. 14. 09:31

Nem lehet belőletek "normálispár"

akkor már lett volna

sokkal többet gondolsz ebbe mint ami valójában van.

Ébredj fel!!

2013. dec. 14. 09:08
Az én kis történetem rég múlt időkhöz nyúlik vissza. 16-17 éves körül lehettem, mikor megismertem, egy akkor tőlem idősebb férfit. Ő akkor 23 éves volt... Ismerkedtünk, találkozgattunk, romantikáztunk. És sajnos itt abba is maradt... Eltelt pár év, újra egymásra találtunk egy bowlingozás alkalmával. Akkor már sok sok éve hogy nem találkoztunk, és nem tartottuk a kapcsolatot, de akkor és abban a pillanatban, mint ha megállt volna körülöttünk az idő...

Ugrás a teljes írásra: Utazás az idővel...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook