Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Osciloccinumot mennyi idős kortól lehet adni? Pár hónapos csecsemő kaphatja már? És milyen adagolásban? fórum

Osciloccinumot mennyi idős kortól lehet adni? Pár hónapos csecsemő kaphatja már? És milyen adagolásban? (tudásbázis kérdés)


2008. márc. 26. 14:46
Nekem homeopátiás orvos mondta, hogy piciknek kb 12 szem, nagyobbacskáknak kb annyi, amennyi a kis kupakba belefér.
2008. márc. 26. 14:08
Nyugodtan lehet neki egy tartálynyit adni, persze pici forralt s lehűtött vízben feloldva.
4. S.Sandra (válaszként erre: 3. - 7934d1ac97)
2008. márc. 25. 10:51

én ezt az adagolást a könyv gyermekgyógyászat részében olvastam.

de ha bemész a gyógyszertárba (sok van ahol már tényleg értenek is ezekhez a szerekhez) ott is tudnak tanácsot adni. Szerintem majd vedd meg ezt a "homeopátia napjainkban" című könyvet, ezer forint körül van az ára, és minden érthetően le van írva benne.

3. 7934d1ac97 (válaszként erre: 2. - S.Sandra)
2008. márc. 25. 10:14

De pici csecsemőnek is??


Mert a fiam amikor 2 éves volt a fül-orrgégész azt mondta hogy csak fél pelletet szabad neki adni? Akkor csecsemőnek mennyit?

2008. márc. 25. 09:44

elvileg az összes homeopátiás szert már újszülöttkortól lehet adni.

Nekem van egy homeós kiskönyvem, abban ezt találtam az Osciloccinum-ra: gyulladás kezdetén 3 napig naponta egy tartály, kialakult tünetnél első nap 3x1, majd 2x1, aztán 1x1 tartály tartalmát elszopogatni.

2008. márc. 25. 09:35
Osciloccinumot mennyi idős kortól lehet adni? Pár hónapos csecsemő kaphatja már? És milyen adagolásban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook