Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent az pontosan, ha a srác akivel épp randizgatsz, tiltja hogy én vagy bárki más kövesse mit lájkolt? fórum

Mit jelent az pontosan, ha a srác akivel épp randizgatsz, tiltja hogy én vagy bárki más kövesse mit lájkolt? (beszélgetős fórum)


25. Guruljka (válaszként erre: 24. - 1bf89bddf4)
2013. dec. 15. 01:58
Ne haragudj, magába a vitába nem akarok belefolyni, de Dodi44 férfiember. Úgyhogy a bugyija is tárgytalan... :-D
24. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 21. - Dodi44)
2013. dec. 14. 22:05

Egyszerűen ostobaság, amiket itt beszélsz.


Mit szólnál, ha most én "általánosítanék" a nőkről egy szösszenetet: (Jaj, hogy ti nem szeretitek ezt a szót, de akkor miért veszel minden férfit egy kalap alá?)


Nézzük ez hogy tetszene neked: a nők genetikailag arra vannak programozva az évezredek során, hogy az erősebbhez menjenek, mert társadalmilag alacsonyabb státuszukat mindig igyekeztek megtámogatni "egy-egy mecénással" a jó élet reményében. Olyanok, akár a patzkányok, mindig oda tartanak, ahol egy kis ételt sejtenek, valóságos megélhetési bűnözők, akik szeretetüket és szerelmüket mindig a férfi társadalmi helyzetének megfelelően osztogatják.


Ezért hát mit vársz egy férfitől? Ha bejut a bugyidba, vagy más nőébe, csakis azt teszi, amire évezredek alatt a természet programozta. Ez miért elítélendő, ellentétben azzal, amit ti nők tesztek?


Ja persze, a nőt képmutatással is felvértezte a természet agy és hermeneutikai képesség helyett.


És most én mondom azt, amit ti szoktatok elsütni, ha egy férfi mondjuk megjegyzi ezt: Hogyan lehet ilyen megkeseredetten élni, mint ahogyan a soraidből süt? Talán bizony rossz tapasztalataid vannak és azokat kivetíted az egész férfi nemre?


(Fejcsóválás és sajnálkozás...)


Ahogyan egyetlen nő sem akar szóba állni egy önmagába és sérelmeibe feledkezett férfivel, azt hiszem ez igaz fordítva is. Csak a nők magukat mártírnak akarják beállítani. Ám ez nagyon messze álla a modern értelemben vett megélhetési bűnöző fogalmától.


Nos, mit szólsz mindehhez? Éppolyan kegyetlen sarkítás, mint a te sületlenséged.


Ami pedig a soraidból kiáramló fajgyűlöletet illeti egy dolog: szerencse, hogy ezt nem egy zsidóval kapcsolatban mondtad, mert ízekre szednének. Darabokra. Persze egy afroamerikaival meg lehet tenni. Őket sikk másnak titulálni.

23. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Empanada)
2013. dec. 14. 19:39
:)Azt jelenti kedves...hogy ott kell hagyni.Mondjuk még tegnapelőtt...:)
2013. dec. 14. 17:58

Inkabb egy maganyos sziget, mint egy fekete feherborunek! A genetika nem valtozik evszazadok alatt, hiaba a viszonylag jo korulmenyek, tanultsag, szocializalodas, alkalmazkodas, stb.

Az oroszlan fogatlanul is oroszlan marad!

A tobbi altalanositasnak meg semmi ertelme, hogy van koztuk jo, meg rendes, meg egyebek.

Maradjon mindenki a sajat fajtajanal, kulturajanal, identitasanal!

Lasd Afrikai szeretok c. film!

21. Dodi44 (válaszként erre: 1. - Empanada)
2013. dec. 14. 17:51

Kedves naiv empanada,

kerlek engedd meg nekem, hogy megemlithessek egy par dolgot. Amit az iskolaban belenk szerettek volna sulykolni, hogy minden ember fajta egyforma. Nem igaz. Meg az ugyan azon a videken elo ember fajok sem egyformak!

Az ertek rendszeruk egeszen mas mint a Tied, a celjuk, az elveik, a fontossagi, az ertek rendszeruk, ami nem is a bo"r szinetol fugg! Ismerek par Magyar lanyt, kiknek mesztic gyerekei szulettek, a fekete mar regen lelepet, meg a gyerek megszuletese elott! A gyerekek az iskolaban sem elfogadottak meg egymas kozott sem, mert a kisgyerek meg nem agymosott, hogy mindenki egyforma! Figyeld meg a gyerekeket ha a legtobbje sotet haju, es hogy fogadjak be a voros hajuakat?

A fekete boru embereknek is es minden mas bor szinnek mas a gyerekkori hatter korulmenyei, egeszen mas a gondolkodasuk.

A ferfiaknak, hogy minnel tobb no"t agyba vigyenek es utanna lelepnek. Ottmarad az egy vagy mar az otodik gyerek az anyjaval! (mert nem tanul belole)

Es ha aki teged akar agyba vinni, meg raadasul "letilt" helyekrol, hat mit mond az Neked? Nem azt hogy masok utan is kajtat?

Szelhamos.

Ne feledd el! A ferfiak olyanok mint az egerek. Mindent lehetot elkovetnek, hogy a lyukba bejuthassanak! Utanna irany a masik lyuk.

Te ertekesebb vagy lelkileg, testileg, hogy megengedd neki, vagy magadnak, hogy ez tortenjen Veled is!

Meg AID-et is osszeszedj, csak hogy elmondhasd feketevel is lefekudtel. (ne gondold, hogy az elso leszel neki, es mindenkivel, akivel mar egyszer is egyutt aludt, annak az esetleges betegsegenek Te is gazdaja fogsz lenni!

Ne legyel egy "Flat Rabit" (az orszag utakon talalsz sokat eltaposva, mert az autok elgazoljak oket, es az autok tovabb szaguldanak...)

De ha ram hallgatsz, azt csinalod amit akarsz. (evtizedek ota koztuk elek)

20. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Empanada)
2013. dec. 14. 17:42
Mivel csak 3 randevun vagytok tul, ennek nincs nagy jelentosege. Egyaltalan semminek. 3 ev utan inkabb. Lenyegtelen.Ez a kovetes-lajkolas meg akkora marhasag; mintha azt tiltanak meg, hogy mondjuk ne koszonjenek egymasnak az emberek akar ismeretlenul is. Nagy brm volt, aki kitalalta.
19. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Empanada)
2013. dec. 14. 17:02
furcsa, amit leírtál. szerintem ha egy pasi ilyen képekre nyomul és lájkolgat, kábé 15 éves szintjén van. mindegy, hogy téged zavar, vagy nem zavar, akkor is mutatja a jellemét :( az, hogy letiltott, hogy ne lásd te sem, hogy mit csinál, kivel kommunikál, nem azt mutatja, hogy részese lehetnél komolyabban a magánéletének
18. Krisz42 (válaszként erre: 17. - Szomorkodó)
2013. dec. 14. 15:50
Én felveszem a párom telefonját-ő mondta,h vegyem fel,ha nincs ott-,de azon kívül,h vmit megoszt,lájkolni nem szokott.Én is osztok meg,de nem hülyeségeket.De nem a face-n éljük az eletunk.Azert tényleg jobb volt régen;egyszerűbb és stresszmentesebb:)
17. szomorkodó (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2013. dec. 14. 14:50
Annyira hozzászoktam én is ahhoz, hogy nem volt info áramlás, csak a személyes találkozás, hogy ma sem nézem meg azt, hogy ki mit likeol, ki az isnerőse, kinek küldözget jeleket, kitől kap, hány sms-e jön, hányszor csörög a telefonja, azzal milyen kedvesen beszél. Neadj isten belenézzek a telefonjába, felvegyem ha csörög, olvasgassam, hogy itt kinek mit reagál a hozzászólására, az kedves e, vagy sem. Magyarul köszönöm jól vagyok. Ha valaki akar, úgy is átver, lelke rajta. Likeoljon amit akar, letojom. Sőt, ne is legyen az ismerősöm, ha akarja, és tiltsa le a hozzáférésemet az adatlapjához. Tudatlanoknak áll a világ:)
16. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2013. dec. 14. 09:32
Milyen szép is volt! :)
15. andi6020 (válaszként erre: 13. - Moonlight13)
2013. dec. 14. 08:46
Nagyon nem is lett volna hol fórumot indítani:)
14. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Empanada)
2013. dec. 14. 08:07
Tudod ki foglalkozna ezzel! Utálom, amikor az FB-t tanulmányozva von le valaki következtetéseket! Vagy elfogadom azt az embert, akivel randizom, vagy nem! Nem az FB-ről fogod megismerni, hanem a találkozásaid alkalmával!
13. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2013. dec. 14. 08:04
:) Nem is volt gondunk a sok like-olással! És nem is indítottunk fórumot róla! :D
12. 0f9b4c01e1 (válaszként erre: 10. - Empanada)
2013. dec. 14. 03:15
Hát... ha nem gondolod hogy lesz valami komoly kapcsolat ebből akkor nem hoznám fel a témát. Viszont a komolyodik a dolog köztetek akkor mindenféleképpen mondjad neki. Hanem mondod úgy is ott lesz a kérdés a fejedbe mindig hogy miért csinálta ezt.
11. empanada (válaszként erre: 6. - Krisz42)
2013. dec. 14. 01:14
A jozan eszem ugyanezt mondja :) Ugy ertem nem erdekel, h ez meg belefer. Nekem valoban nincs igenyem ilyesmikre.
10. empanada (válaszként erre: 4. - 0f9b4c01e1)
2013. dec. 14. 01:07

Ez az utolso remenyem most. Egyebkent ugy dontottem, hogy találkozgatunk ahogy eddig, ha addig nem mondjuk ki, hogy ez mar hivatalos, akkor kar eroltetni. Szoval ezt teszem most. Annyival konnyebb, hogy most mar tudom, meg veletlenul sem engedhetem magam beleszeretni egyenlore. Pedig en balga mar majdnem megtettem.

Hogy oszinte legyek egyaltalan nem hiszek ebben, de nem akarom csak eldobni a lehetoseget. Ha megis egyutt maradnank elohozhatom neki ezt egyaltalan?

2013. dec. 13. 23:06
Majd ha a sokadik randi után fogja ezt csinálni.na akk megértem a kérdést de a 3 randi után ez nem hangzik tul jól...
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Empanada)
2013. dec. 13. 22:49
A 3. randi? Azért ez nem egy olyan hosszútávú kapcsolat még szerintem.
2013. dec. 13. 22:39
Szerintem mond meg neki, hogy téged nem zavar, ha bármi lányokat is lájkolgat, de az igen, hogy titkolni akarja. Ez a legegyszerűbb.
6. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Empanada)
2013. dec. 13. 22:31
Ha titkolnivalòja van,az régen rosdz.Most biztos lesz olyan is,aki majd írja,h mindenkinek lehet magânélete,stb.,de szerintem ez nem ìgy van.Férjemnêl mindig látom,ha lájkol vmit,bár nem nagyon szokott,de hiányos öltözetű nők soha nem voltak terítéken.Ha a barátod még itt tart,akkor jobb,ha nem foglalkozol vele,mert egyrészt nem érett még komoly kapcsolatra vagy csa k neki se vagy fontos igazán.Engem érdekelt volna,h nőket lâjkol,mondjuk nem szóltam volna érte,csak jegeltem volna a kapcsolatunkat.Ő mit szólna,ha te félmeztelen srácokat lájkolnâl?Gondolom nejed nincs ilyenre igényed.Majd olyannal kezdj komoly kapcsolatot,akinek szintén nincs igénye ilyesmire.
2013. dec. 13. 22:28
Bakker, de jó, hogy ezelőtt 25 évvel még nem volt facebook
4. 0f9b4c01e1 (válaszként erre: 1. - Empanada)
2013. dec. 13. 22:27
nem lehet hogy nem akar téged bántani azzal hogy lájkol ilyen képeket stb? Lehet hogy azt hiszi hogy ez probléma lenne köztetek. De ha nem vagy biztos abban akkor inkább kérdezd meg tőle. Fő a nyitottság és a őszinteség akármilyen kapcsolatban.
3. kisj
2013. dec. 13. 22:19
Iszonyat boldog vagyok már attól a tudattól is, hogy az én koromban azt se tudtuk, hogy mi a fittyfene az a lájkolás!
2013. dec. 13. 22:17
Azt nem tudom, de hogy lehet ezt beállítani, én is utálom, hogy minden megjelenik az üzenőfalon.
2013. dec. 13. 22:16

Kicsit a körülményekről: A srác 28 éves, én 25. 3 randin vagyunk túl, ahol eléggé közel is kerültünk egymáshoz. Először én csak egy futó kapcsolatot szerettem volna, de ő annyira jól gondolkodik mindenről, megérintett a személyisége és ahogy egyébként bánik velem. Érzem, h kedvel, szeret (kezdeti stádiumban) néha úgy érzem, jobban, mint én őt. Korábban nagyon sokat sms-eztünk, most egy kicsit hanyagoljuk, picit mintha már nem lenne annyira mit írni, nem akarjuk folyton ugyanazt ismételgetni. De amikor rámír, ugyanolyan kedves, meg minden.


Fontos lehet még hogy nem Magyarországon élünk, hanem az USA-ban, ő egyébként fekete bőrű.



Szóval most vettem ezt észre, eddig mindig láttam miket lájkolt amik sokszor voltak ázsiai szexis lányok, hiányos öltözékben, de engem ez nem érdekel. Fiúk kortól függetlenül szoktak ilyet nézegetni. Most viszont nem tudom mire gondoljak, először arra gondoltam nem is akarom többé látni, de aztán arra gondoltam lehet, hogy ez csak a számomra ilyen nagy ügy.


Ti mit tennétek, mire gondolnátok a helyemben? Érdemes ezt egyáltalán megemlíteni? Most azt tettem, h én is letiltottam, senki nem láthat semmit rólam. Remélem észreveszi magát és nem is kell erről beszélni.


Amiért nem is igazán szeretném említeni... Ezután simán csinálhat egy másik profilt, ott meg aztán csinálhat amit akar... Szóval ezzel igazán nem nyernék semmit...


Aki azt írná, túl sokat agyalok ezen, annak mondom...tudom, de a véleményetekre szükségem van. Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook