Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Géllakkhoz jó az UV lámpa is vagy kell egy másik fajta? fórum

Géllakkhoz jó az UV lámpa is vagy kell egy másik fajta? (tudásbázis kérdés)


21. michelle.r (válaszként erre: 20. - Gribedli***)
2013. dec. 14. 11:45
Izgatottan várom. Tegnap megnéztem egy csomó videot a youtube-on, nem is olyan bonyolult a Burberry, és még színeim is vannak, igaz,igaz normál ecsettel, nem díszítőlakk, de talán az élével is menni fog. vagy örökre eltántorít :)
20. gribedli*** (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2013. dec. 14. 08:13
Csinaltam, meg szep! A hoxa nem i-phone compatibilis, igy nem tudom azonnal feltenni, de meg a hetvegen meglesz:)
19. michelle.r (válaszként erre: 18. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 23:25
fotófotófotóóóóóóóóóóóóó prego ;)
2013. dec. 13. 23:16

Amugy keszen vagyok vele, es nem volt nehez:) tetszik is, kis egyszeru.


Most mar csak arra vagyok kivancsi, mennyire tartos?


Mivel nem korrigalhattam volna, ha tul vastag feher csikot teszek, nagyon vekonyra igyekeztem huzni, szerencsere nem csesztem el, de fert volna oda meg egy kis feher. Viszont nagyon elegedett vagyok a lakk allagaval, hogy konnyu feltenni meg minden, ja es az is, hogy nagyon tiszta melo, nem folyt szet egyaltalan, a zselet mindig utana kell reszelgetni, ez szep kis preciz

17. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Bowie)
2013. dec. 13. 23:08
Piros csik? Arra nem mondjak, hogy kosz:)
16. bowie (válaszként erre: 10. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 21:10
Ez a két csík között kontúr volt nekem egy ideig, a nők agyon dícsérték, hogy milyen egyszerűen elegáns, aztán az egyik ismerősöm meg beszólt, hogy szép, csak ha hirtelen ránéz az ember, olyan, mintha koszos lenne ott a körmöm alatt..akkor megrémültem, nyugtatott, hogy nyugi, csak első ránézésre..na de az emberek 98%a csak futólag pillant rá..ehh...azóta nem volt olyanom.:D
15. michelle.r (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 20:52

megnézem, köszi. Rövidek a körmeim, max. 1 mmm-el érhet túl az ujjamon.


A skót is állat lenne, van piros skótkockás harisnyanadrágom.

2013. dec. 13. 17:56
www.realtimetv.it/video/programmi/nail-lab/
2013. dec. 13. 17:50
A burberry is rovid kormokre van lakkozva. Direkt nem olyan videot valasztottam, ahol tul hosszu, mert szerintem nem is sikk annyira legalabbis pont ehhez a markahoz nem illik. Rovid korommel meg sportosan elegancsos:))))
12. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2013. dec. 13. 17:47

Skotkockas kormok (piros-zold-feher szinu):


m.youtube.com/watch?v=vlsW-ekjeEI


Mikeligna moulen rouge francia manikur rovid kormokre(gyakorlatilag egy piros csipkebugyira emlekeztet:D)


m.youtube.com/watch?v=F86Nw0iFgVY



Burberry kormok (beige--feher-fekete-piros) ez angol

m.youtube.com/watch?v=2XqTGalDy9E

11. michelle.r (válaszként erre: 10. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 15:48

Wowwwwwwwwwww, kifejezetten jó, úgyis hanyagolom mostanában az olasz tanulás ;)


A Burberry nálam régi becsípődés, cipőtől esernyőn át, töltőtollig, mindenem van :). A fele királyságomat Burberry körmökért.


megnézem ezt a műsort. Sima lakkal én is csinálok franciát és egészen jó is szokott lenni, ha nem egyformák a vonalak, sebaj, két-három nap múlva úgyis lemosom mert sérül a vége. De a géllel, ha elrontom, az 2-3 hétig rusnya.

10. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2013. dec. 13. 14:54

Azert itt is kell elokeszito zselecske meg tisztitozsele meg kisfacom, amiket a lakk ala kell feltenni, ugyhogy nem uszom meg 3 dobozkaval;)


De en nagyon minimalista vagyok, a french-et szabad kezzel csinalom raadasul es meg a kozmi is megdicseri, de ugye, ha veletlenul elhuztam a vegeit, akkor van mod korrigalni. Ezzel a gellakkal nem tudom, ugyhogy nagyon vigyaznom kell.


Ami nagyon tetszik, az a 2 csik kozott egy vekony ecsettel egy fekete kontur vagy csillamkontur de nem csinalom, mert ennel rovidebben hordom, nincs jelentosege. Viszont szeretem nezni. Van egy kormos musor, amit rendszeresen nezek a real time-on, Mikeligna nevu csaj mutat technikakat es az a cime, hogy Nail lab


Bar olaszul beszel, de ne erdekeljen, a kepek erthetoek:) mindig meghivja egy-egy level irojat es tema szerint mutat egy technikat. Az illeto abszolut laikus es Mikelignaval egyutt csinalja, mindenki sajat maganak. Es ok sem hasznalnak sablont, es azert megsem olyan benak! A sarkait viszont vekony ecsettel csinaljak, na pl. ezt ott lattam eloszor, ugyes, en enelkul csinaltam mindig.


Kedvencem Mikelignatol a Burberry mintas korom es a water marble technika de neki sem merek allni!

9. michelle.r (válaszként erre: 8. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 14:16

Valahol olvastam már tőled ezt, akkor belenéztem a lakkos kosárba és elszörnyűlködtem. Több tucat lakkom van és kb. 3 színt használok én is :))


Most olyat vettem, ami ún. gel look, kb. 5 perc alatt szárad meg, 6 napig tökéletes, főleg ha teszek rá fedőlakkot is. Addig úgy néz ki, mintha gél lenne, aztán azonnal vállalhatatlan lesz.


Ahhoz nagyon ügyesnek kell lenni, hogy szép legyen a francia - és én azt hiszem nem vagyok. Ha meg tudnám csinálni, folyton olyan lenne :).

8. gribedli*** (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2013. dec. 13. 12:59

Ah, ezt nem tudtam, de tobb mint 2x annyiba kerul a led lampa mint amennyi az uv lampam volt es mire elhasznalok annyi aramot ami 49 euroba kerul, az olyan par szaz korom szaritgatas:)))


Viszont ha nem lenne mar lampam, megvettem volna csak hogy ne kelljen szalonba mennem! Es hosszutavon olcsobb lett volna ez is.


A lakkot kozben elszaladtam megvenni es feltesszuk mint egy lakkot, megszaritjuk, nagyon gyors. Lenoves mint a zselenel de ezt konnyebb feltenni. A zselevel mar van tapasztalatom, ugyhogy ezzel gyorsabb leszek:) es beszamolok.


A lakkok 19 euro 1 doboz, ezert csak frenchhez vettem 2 szint es stop. Egyebkent sem hasznalok sok szint, 3 lakkot hasznalok most is a normalisakbol is, nem vagyok manias

7. michelle.r (válaszként erre: 5. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 10:10

A led mizéria azért kell, mert valami megmagyarázhatatlan oknál fogva a led techológia lényegesen kisebb költséggel üzemel ;)


Olyan lakkot vegyél, ami oldószeres és nem kell felbolyhozni a karmaidat. Aztán mesélj, mennyire bonyolult, elméletben már mindent tudok, de még mindig elriaszt, hogy elbénázom a gyakorlatban :D

6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 10:08

A gél lakk UV fényre szárad, ergo a napon is, ha van türelmed kivárni :P


Bármilyen UV lámpa jó hozzá ;)

2013. dec. 13. 09:22

Na, nekem is gyanus volt, hogy miert kell okvetlenul ez a led mizeria, nem hiszem, hogy a kormos beruhaz 2 fele lampara de nem voltam benne biztos.


Koszi csajok! Mivel a lakk is eleg draga onmagaban, nem akartam megvenni csak egy probara. A komplett kit is huzos, de ha csak az az egy mod lett volna ra, akkor beutemeztem volna azt a lampat is valahogyan kesobbre es a masikat megtartom, ha nem a lakknak kell. Es addig lemondtam volna a gellakkrol. De most egy kicsit megkonnyebbultem ettol a hirtol:)))

4. szomorkodó (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 09:19
uv lámpa jó hozzá
2013. dec. 13. 09:15
2013. dec. 13. 08:56
Nekem uv lámpa alatt szokott száradni a géllakk a körmösnél.
2013. dec. 13. 08:55

A géllakk, amit kinéztem, egy led-lámpával szárítható csak meg. Kíváncsi lennék arra, hogy mit takar itt a led kifejezés? Az üzletben a csajnak fogalma sincs a kettő közötti különbségről, nekem meg muszáj lenne tudni, mert már van egy műkörömépítéshez való uv-lámpám és nem szeretnék potyára megvenni egy led-eset, ha a kettő ugyanaz, vagy ha megszárad az uv-ben is. A led fénye szintén kék.


Szerintetek? Aki csinálta már? Jó az uv is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook