Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet nyomásra érzékeny a fejbőr? fórum

Mitől lehet nyomásra érzékeny a fejbőr? (tudásbázis kérdés)


4. Melody* (válaszként erre: 3. - Kisfazakas)
2013. dec. 12. 19:22

Igen, erről már hallottam, anyukám h meg van fázva, akkor neki az arca, homloka fáj nagyon. Neked nem szokott arcüreg-gyulladásod lenni?


Viszont nekem olyan, mintha egy idegszál futna végig attól a ponttól, ahol megnyomom és a fülem között. Nagyon zavaró, főleg, ha fodrászhoz megyek és szárítja a hajam. :-( Tényleg nem tudom ez miért lehet, vagy mit lehet ellene tenni.

3. kisfazakas (válaszként erre: 1. - Melody*)
2013. dec. 12. 19:19

MIelőtt jó kis megfázást már az orromban is érzem, a fél fejemen a bőr, de az arcomon is, hajam alatt stb, nagyon érzékeny, nem csak nyomásra, hanem akár ha orrot fújok, fésülködök, stb.

Azt hittem egyedül vagyok ezzel.

2013. dec. 12. 19:15
- ne nyomkodd, ne huzogasd; ne gumizd szorosra a hajad; amugy a hidegtol is erzekenyebb lehet a fejbor;
2013. dec. 12. 19:13

Sziasztok! Tapasztalt már valaki hasonlót?

A fejemen (jobb oldalt) van egy pont amit ha megnyomok, vagy ott picit meghúzom a hajam, nagyon fáj a fejbőröm. Csak ott azon az egy ponton. Igaz kicsit átsugárzik a jobb fülembe (volt gyerekkoromban fülműtétem).

Hasonló ez az érzés ahhoz, mint amikor össze van szorosra gumizva a haj egész nap és este kicsit fájnak a hajhagymák.


Mi lehet ennek az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook