Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem! Nem tudom feldolgozni magamban a történteket!!!! fórum

Megcsalt a férjem! Nem tudom feldolgozni magamban a történteket!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2013. dec. 30. 21:54
Ùj év ùj felfogàs ....ha megcsalt szard le ...nem érdemel meg..kàr probàlkozni hidd el mert előbb utobbb megint megteszi.
253. gribedli*** (válaszként erre: 252. - Stak76)
2013. dec. 24. 14:52
Ez a beszed! Boldog karit neked is:)
252. stak76
2013. dec. 24. 14:17
Ha nem felelek meg neki akkor mehet. Nem akarok megvaltozni a kedveert elhizni vagy ilyesmi. Onmagam vagyok es az is maradok. Ha szeret akkor igy is szeret. Ebben igazad van. Nagyon boldog karacsonyt kivanok mindenkinek.
251. gribedli*** (válaszként erre: 249. - Stak76)
2013. dec. 23. 16:22

Nem ugy ertettem, hogy visszasomfordalt miutan elhagyott, hanem visszasomfordalt miutan megcsalt.


Te tudod, de azt is tudod, hogy soha nem fogsz neki megfelelni, ha mar nem vagy a tipusa mert senki nem valtoztathat azon, amilyen. Es szerintem pont, hogy ertekelni kell magadban, hogy formaban vagy a gyerekek utan is, ez onmagaban is jo! Nezz korul, a fel vilag fogyozik, sikertelenul, mindezt feladnad, feladnad a jo alakodat csak mert a ferjed azt mondja, hogy neki jobban tetszik egy duccos? Nehogymar!:)

250. Krisz42 (válaszként erre: 249. - Stak76)
2013. dec. 23. 14:39
Én már írtam,nagyon gondold át,h el tudod-e fogadni az egészet.Én nem akarnék vele maradni,de nekem ahigy észrevettem,más a párkapcsolatom is,a megcsalást is másképp fogom fel.Én szeretem,h tiszta marad a kapcsolat,valahogy nem tudnám elfogadni,h szeret.Nekem igazi szerelem,kellene,hiszen csak egyszer élünk.A tóbbi dolog számomra érdektelen.Szerencsére nem kell a párommal kényszerből egy lennem,ha ilyen történne,akkor ő menne,,tehát csak azt tudna számítani,ami kettőnk között van.Viszontnekem biztos nem játszmázott volna,főleg,h még én legyek majdnem a hibás.Kicsit más a kapcsolatunk,ő sem így viselkedne.Mivel nincs èrtelme,h megcsaljuk egymást,ezért ha ilyen történne,akkor joggal feltételezném,h már nem szeret,nem arra vágyik,amit én adok neki.Akkor pedig elengedem,hiszen azzal teszem alegjobbat.Szerintem egyébként is az a legjobb,mert legalább az is végre megtanul felelősséget vállalni a tetteiért,aki eddig nem volthajlandó.Tehát mindenki csak akkor fogná fel igazán,h mit tett,ha emiatt repülne.Utâna mindenki külön is megtapasztalná milyen,tudnának dönteni.Még utána is vissza lehet fogadni,ha tényleg fontos vagy neki.Mikor nincs tét,akkor néha még megpróbálják annyira az èrzelmi ráhatást,h a végén még neked lesz bűntudatod,mert rádhárítják a felelősséget.
249. stak76
2013. dec. 23. 14:17
Te valamit nagyon felreertesz. Nem hagyott el a ferjem csak egyszeruen megcsalt. Mellesleg ha idaig jutnanak a dolgok o nem az az ember akivel harcolnom kellene a gyerektartasert. De nem tartunk itt. Probaljuk mind a ketten helyrehozni a kapcsolatunkat. Csak nekem nagyon nehezen megy tultenni magam ezen a dolgon. Nem jogi segitsegre van szugsegem akkor egy ugyvedhez fordultam volna.
248. gribedli*** (válaszként erre: 247. - Stak76)
2013. dec. 23. 13:19

Hát ez gáz... Csak azt tudom mondani, hogy hozták a formajukat:(


Plusz ebben az esetben nincsenek jogi következmények sem, lévén, hogy gondolom, nem ott házasodtatok össze. Mindenesetre a gyerektartás ugyanúgy érvényes, úgyhogy még mindig úgy gondolom, azért somfordált vissza, mert nem akar fizetni

247. stak76
2013. dec. 23. 12:58
Igen magyar a no es a ferjem is az.
246. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 239. - D2d5bb5db4)
2013. dec. 23. 11:06

Megnézném én azt az "őszinte" beszélgetést, ahol ők bevallják mit éreznek egymás iránt...

Amúgy lehet megalázóbb. Ha követi a tanácsodat és leülnek hármasban.

Bár nekem élből nem kéne egy félrejáró pali. Nem hogy még én kaparjak érte.

245. Krisz42 (válaszként erre: 241. - D2d5bb5db4)
2013. dec. 23. 09:21
Tudod furcsa,h felnőtt emberek-mint te is-a kapcsolataikban játszák a játszmáikat,ahelyett,h olyan párt keresnének,akivel önmaguk lehetnek.Minek beszélgetni 3-masban?Ha a férfi azért is cirkuszol,h beszélt a másik nővel,akkorcmajd belemegy egy ilyenbe.Egyébként teljesen mindegy,közölheti akkor is,h nincs köztük semmi.
244. gribedli*** (válaszként erre: 243. - Stak76)
2013. dec. 23. 08:44

Az a csaj nem magyar? A ferjed magyar?


Bocs a kerdesert, csak azert tettem fel, mert ezek az aprosagok sokat szamitanak, minden kulturaban mashogy kezelik ezeket a dolgokat es segit megerteni, kezelni. Masreszt kulfoldon jobban szabalyozzak torvenyekkel is az ilyesmit, szoval egesz mas is kikerekedhet belole mint otthon.


Jellemzo, hogy a magyarok meg jobbra balra kefelgetnek, ferfiak es nok mert ugysem mulik rajta semmi, mashol meg mar sorozatos sms-ek az extol is stalkingnak minosulhetnek, ami buntetendo, szoval szamit, hogy melyik orszagban eltek.

243. stak76 (válaszként erre: 242. - D2d5bb5db4)
2013. dec. 22. 13:41
Az elejen nagy vonalakban vazoltam a problemam. Termeszetesen azt is odairtam ha valakit igazan erdekel a tortenetem es ugy gondolja hogy tud vagy akar nekem segiteni leirom a reszleteket is. Egyebkent ha figyelmesen olvastad volna a forumot tudnad hogy nem telefonon hanem szemelyesen beszeltek a csajjal. A masik meg az hogy jelenleg nem magyarorszgon elek, igen tenyleg ket het alatt koltozott el a csaj a csaladjaval egy masik varosba. Nem tudom egyaltalan miert feltetelezel ilyet hogy en nem az igazat irom. En azert inditottam ezt a forumot mert ugy gondoltam igy kaphatom a leghasznalhatobb tanacsot. Ismeretlenul. Nincs elfogultsag se reszlehajlas. Amugy ha kivancsi lettel volna a reszletekre kerdeztel volna.
242. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 33. - Stak76)
2013. dec. 21. 19:13

Most 2 dolgot nem értek: Miért nem írtad le az elején az egészet? Pl hogy a férjed ízlése megváltozott,stb.És, hogy beszéltél a csajjal, a férjed telefonján. Mi meg nem tudva mindent, próbálunk segíteni. A másik: A mai időkben 2 hét alatt elköltözni? Ne röhögtess!

Nem adok több tanácsot, az előzőt is legszívesebben kitörölném.

2013. dec. 21. 18:58
De, komolyan gondoltam. Kipróbált.
240. Krisz42 (válaszként erre: 239. - D2d5bb5db4)
2013. dec. 21. 16:42
Ugye ezt csak viccből írtad?Egyébként ezét nem ártana,ha néhányan kicsit tovább is olvasnák a fórumot,hátha kiderül má is,mint a mi esetünkben is:)
239. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Stak76)
2013. dec. 21. 11:22

Ezen át kell esni.

De a legjobb, ha hármasban leültök és megkérdezed, mit éreznek egymás iránt? Ha kell, kényszerítsd őket, hogy hárman beszélgessetek.

Ettől megalázóbb egyiknek sem lehet. Hidd el!!

2013. dec. 21. 05:09
nehez is biztos ez.valj el tole ha van ra lehetoseged,hiszha egyszer megtette lehet tobbszoris megteszi.
237. 27c72ee00a (válaszként erre: 236. - Stak76)
2013. dec. 20. 13:16

Ugorj egyet, lépj tovább rajta!

A fórumod itt van, és kész.

Hogy vagy?

236. stak76
2013. dec. 20. 12:21
Koszonom azoknak az embereknek akik tonkretettek a forumomat. Sajnos mindig vannak olyan emberek akiknek mas ember baja nem fontos. Azt hiszem jo lenne ha belatnak hogy nincs itt semmi keresni valojuk a hoxan de lagalabbis nehany forumban biztos. Akik megprobaltak nekem segiteni azoknak utolag is nagyon koszonom. Stak
235. 8967aa9679 (válaszként erre: 234. - C114183a1c)
2013. dec. 17. 11:22
és essek ugyanabba a hibába újra,amiért most is kikaptam ?{{{
234. c114183a1c (válaszként erre: 233. - 8967aa9679)
2013. dec. 17. 10:53

Jó, akkor kezdjük előről!


1. Én magam, olvas vissza kérlek, hogy kértem. Szépen, tisztelettel! Nem csak Őt, hanem Téged is!

2. Hogy az utánam következők hogy kérték, az már az Ő dolguk, de én abban sem láttam kivetnivalót.

3. Hogy Ő miért olyan hevesen reagált rá, nem tudhatom. Biztos hogy igen labilis volt, tekintve azokat, amiket most külön privátban megírtál.

4. Nem hiszem, hogy azért, mert valakiket kértünk, ne előttünk enyelegjenek, illetve civódjanak, hibásak vagyunk. A hölgy lelkiállapotáról pedig leginkább Neked lehetett fogalmad, és csak remélni tudom, hogy nem történt Vele komolyabb probléma.

5. Mint írtad, eleve ki volt borulva. De ha ezt Te tudtad, miért nem hagytad békén???????????? Erre most nagyon szépen megkérlek, hogy válaszolj!

233. 8967aa9679 (válaszként erre: 230. - C114183a1c)
2013. dec. 17. 10:43

Ő mégis úgy érezte,- írta- kitették!

pedig " sokjóemberkishelyeniselfér"- ne.

232. 8967aa9679 (válaszként erre: 231. - Jasmine24)
2013. dec. 17. 10:40

emberek vagyunk, különbözünk!

Kelll???:-}}}

231. Jasmine24 (válaszként erre: 229. - 8967aa9679)
2013. dec. 17. 10:21
Engem nem zavart annyira teny es valo, hogy esetleg szova tettem volna, mint ahogy azt masok tettek, de nekik is igazat kel adnom, plusz az szerintem kicsit neteseges, ha valakinek ez lett volna az utolso kapaszkodoja, hogy egy ilyen forumba irogat. Csak ennyi a velemenyem.
230. c114183a1c (válaszként erre: 229. - 8967aa9679)
2013. dec. 17. 10:05

Én kértem, méghozzá tisztelettel (!!!), hogy privátban folytassátok. Nekem személy szerint kínos volt olvasni. Mint említettem, nem vagyok prűd, de néha magam is elcsodálkozom azon, amit felnőtt (állítólag 60-70 év közötti) emberek csinálnak.


Megjegyzem, senkire nem szoktam rászólni. De ha kicsit elgondolkozol, netán veszed a fáradtságot és visszaolvasol, talán (reménykedjünk! :) ) belátod, hogy ez a beszélgetés nem topicba való volt, inkább privát úton kellett volna intézni. :)

229. 8967aa9679 (válaszként erre: 227. - Jasmine24)
2013. dec. 17. 09:53

ha csak közölte volna...

mond, kötelező volt olvasni?

avagy nem fért el itt?

Mint láthatod, hisz azóta sincs fórumtéma.Ez sem az!! Gondolkodj el ezen is.

akik beszóltak,azoknak nézd az eddigi tevékenységeit is,hisz másokkal is ezt szokták tenni. Váljon egészségükre!

228. 130454e42d (válaszként erre: 226. - 8967aa9679)
2013. dec. 17. 09:47

Ne hazudj. Nagyon nem hiányzott neki a te szööveged, írta is, nem kíváncsi rá. Nehéz lett volna békén hagyni?

Ha valakinek segíteni akarok priviben teszem, nem nyilvánosan, kellemetlen helyzetbe hozva.

227. Jasmine24 (válaszként erre: 226. - 8967aa9679)
2013. dec. 17. 09:44

Mar bocsi hogy bele szolok, mert en ugyan csak olvastam a forumot, de 2 oldalon keresztul csak a Ti kettotok dolgat lehetett olvasni, ami egyaltalan nem tartozott a forum temajahoz, de ha meg legalabb elvezheto lett volna, vagy szorakoztato, de az sem. Egy mukkot nem lehetett erteni abbol az egyvelegbol, amirol kozottetek szo volt.

A masik, hogy itt kinek kellett volna tudnia, hogy szegenykemnek komoly lelki gondjai vannak? Egyreszt nem mondta, masreszt meg nehogy mar itt valakinek a lelken szaradjon az O esetleges baja, mert kozolni merte vele, hogy talan privatban lehet folytatni a csevelyt. Ne legyunk mar ovodasok!

226. 8967aa9679 (válaszként erre: 225. - C114183a1c)
2013. dec. 17. 09:33

ha átolvasod az írásait, láthatod,nem velem volt a problémája.Én csak bekapcsolódtam a beszélgetéseikbe.Amire nekem írt, azt csak vidámításkápp szántam, hogy ne legyen annyira maga alatt,Lelkileg -családi okok miatt- nagyon instabil volt.Erre tettek itt rá, holott irta,bőven elfér már itt az ő irása.Mint azóta látható is. Tudod, hogy a fuldokló az utólsó szalmaszálba is kapaszkodik.Neki akkor attól ütötték el a kezét.

Nem véletlen lépett ki!

225. c114183a1c (válaszként erre: 224. - 8967aa9679)
2013. dec. 17. 08:45

Imrusova!


Szerintem az nem megoldás, hogy valaki itt jár le, itt éli ki valakin a sérelmeit, pláne úgy, hogy az az illető még csak nem is tehet róla. Kicsit kontrollálni kell magunkat!


Én szívből sajnálom, ha problémája van, de az ember csak azzal tudja megbeszélni ezeket, letisztázni, akivel problémája van, jelen esetben Veled. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook