Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Karácsonyi ajándék az óvónéniknek fórum

Karácsonyi ajándék az óvónéniknek (beszélgetős fórum)


15. Shyana
2013. dec. 18. 08:38
vettem nekik illat gyertyát meg bonbont. Mind 3-nak ugyanazt mert akkor ugye a dadus nénit sem hagynám ki. Remélem jó lesz :)
14. Mógi
2013. dec. 17. 18:50

Szerintem mindenképp kedves dolog, őket is megajándékozni. Hiszen a szemünk fénye, majdnem annyi időt tölt az oviban, mint otthon, így az ovi szinte a 2. otthona :-).

Nekem szimpatikus a fémdobozos saját készítésű süti. Én ezt illetve a karácsonyi mécsestartót javasolnám. Nem túl drága, de mégis maradandó, amire ránézve eszébe jut a gyerkőc, és mosolyt csal az arcára.

2013. dec. 17. 10:13
semmi
2013. dec. 13. 16:39
A mi ovinkban nem szokás.
2013. dec. 12. 20:12
Ajanlatos lenne leszokni errol a nagy ossznepi ajandekozasi maniarol.
2013. dec. 12. 07:42

kisfiam 3 éves... igaz, még bölcsis, de szerintem kérdés szempontjából majdnem mindegy.


bennem felmerült, hogy kellene valami, de aztán rájöttem, hogy amíg a gyermek még úgy tudja (hiszi, hinni akarja), hogy az ajándékot az anygalok/Jézuska hozza, addig nem feltétlen helyénvaló vele együtt bevinni, hogy akkor most ajándékot adjunk... szerintem megzavarná.

2013. dec. 11. 22:20
Tavaly karácsonyi fémdobozban saját készítésű sütit adtunk, nagyon örültek. Idén nem adunk semmit, mert elutazunk és jövő héten már nem megyünk, most meg korainak tartom... ráadásul úgyis csak februárig jár a lányom oviba, majd adunk akkor búcsúajándékot :)
2013. dec. 11. 22:06
Szerintem pénzt kiadni ilyesmire felesleges. Ha már nagyon szeretnétek adni valamit, akkor max egy kis mézeskalácsot, amit a gyerkőc feldíszít.
7. 23a8c7d393 (válaszként erre: 5. - 9bbc382386)
2013. dec. 11. 21:50

Nálunk sem, és most sem.


Csak és kizárólag olyan esetben kap az óvónéni ajándékot, ha itthon készítünk díszeket, és a gyereknek eszébe jut, hogy készítsen egyet az óvónéninek. Azt Ő készíti el, Ő csomagolja be, Ő adja oda.


Soha nem én mondom, hogy készítsenek az óvónőnek is, ha valamelyik úgy gondolta, hogy szeretne ajándékot csinálni a pedagógusnak ( most már a tanárnőnek) akkor megcsinálta, becsomagolta, bevitte. Lehetett ez karácsonyfadísz tobozból, hajtogatott angyalka, mécses szép fenyőágon. Mind, mind a gyerek saját keze által.

2013. dec. 11. 21:46

Szerencsére nem volt szokás az ilyesmi, amikor a gyerekeim óvodások voltak.

Tök fölösleges. Csak versengenek a szülők ebben is.

2013. dec. 11. 21:22
Ez nem volt szokás régebben.
2013. dec. 11. 19:40
kis desszert, marcipán, tea, illatosító (putpourri), gyertya - ilyen apróságok.
2013. dec. 11. 19:09
mi díszeket vettünk,házikó,amibe mécsest lehet tenni,világító hóembert, nagy kerámia harangot..dísztasakba tesszük.
2013. dec. 11. 18:34
Mi 1-1 doboz bonbont vettünk hozzá 1-1db airwick színváltós gyertyát, karácsonyi motívummal.
2013. dec. 11. 18:31
Szokás? Ha igen akkor mit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook