Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen jelei vannak ha tetszem egy férfinak? fórum

Milyen jelei vannak ha tetszem egy férfinak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. dec. 10. 21:19

Az esetleg hogy mikor találkozunk előre köszön nekem mindig mosolyogva?

Vagy 1 hete összefutottunk egy helyen, de csak köszöntünk egymásnak. Erre tegnap mikor megint találkoztunk felhozta hogy "Jaj de ki voltam akadva akkor" és elkezdte mondani az akkori napját.

De szóval ő az aki megszólít engem, ő az aki előbb köszön. De mondjuk nagydumás, közvetlen típus.

2013. dec. 10. 21:18
nagy ívbe elkerül, kerüli a szemkontaktust és hozzád se mer szólni :D egy barátnőm így jött rá hogy belezúgott a srác mint vak ló a gödörbe :D
2013. dec. 10. 21:12
Pölö meghúzza a copfodat :)
2013. dec. 10. 20:50
Pl. tovább tartja a szemkontaktust. Sokat mosolyog, vidámabb ha mellette vagy.
4. kisj
2013. dec. 10. 20:45

Ezt érezni kell és ez általában mindenkinél működik.

Sajnos én nem tudok semmi konkrétumot írni neked

2013. dec. 10. 20:45

Szia!

Azt meg lehet érezni!Legalábbis én mindig megéreztem.

Máshogy néz Rád,másként beszél.Látszik hogy érdekled.

Sokszor hozzád ér,sokat mosolyog a közeledben.Szerintem ezek egyértelmű jelek.:)

2013. dec. 10. 20:44
Sokat keres, keresi a testi kontaktust es figyel arra, amut mondasz. Ha pl emlited, hogy melyik csokit szereted, arra heek mulva is emlekszjk.
2013. dec. 10. 20:28

Egyértelmű jelek érdekelnének, azon kívül hogy elhív randira, mert az egyértelmű persze, de azon kívül érdekelne.

Miből lehet azt tudni? És miből lehet megkülönböztetni a sima kedvességet, haverkodást attól ha tetszem valakinek?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook