Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rakott krumplihoz szeretnék tippeket fórum

Rakott krumplihoz szeretnék tippeket (beszélgetős fórum)


1 2
2013. dec. 20. 08:38
Én mindig úgy csinálom,hogy pörkölt alap+szalonnakocka,összepirítva,2 féle kolbász(lecsó+füstölt,ez megy a tojásos krumplira,a tetejére meg besamel,megszórom reszelt sajttal+tálalás előtt friss zöldpetrezselyemmel.:)Nyami!Így biztos nem száraz egyáltalán!:)
53. c383f88f42 (válaszként erre: 52. - Durciful)
2013. dec. 14. 18:09
a napokban én is készítettem :)
52. Durciful (válaszként erre: 49. - C383f88f42)
2013. dec. 14. 08:38
Ez se kutya :) Már nyeltem is egy nagyot.
2013. dec. 12. 10:30
Csinalom
50. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 2. - Annuska00)
2013. dec. 12. 10:30
Egyetértek én is mindigígy csinal..pont ma azt csinaltam..
2013. dec. 11. 18:32
Ha van otthon húsos füstölt szalonna, kis kockákban serpenyőben lepirítani és a kisűlt zsírral a krumpli közé rakni plusszban a többi hozzávaló mellett.
48. szöszi71 (válaszként erre: 46. - Durciful)
2013. dec. 11. 14:13
Nagyon jól hangzik. Esküszöm kipróbálom! Imádom én is a rakott krumplit. :)
2013. dec. 11. 09:58
ja és a krumplit mindig előre megfőzöm.
2013. dec. 11. 09:56

Én a tejfölbe nyers tojás sárgáját keverek. Nem spórolok a tejföllel, bátran, jó sokat teszek bele. Nagy méretű, ovális alakú tálban készítem, 1 liter tejfölt adok hozzá és 4 tojás sárgáját teszek bele. A virsli alapból meghatározza nálam a rakott krumplit, kizárólag a legdrágább, csupa hús virsliből készítem. Én kolbászt nem rakok bele, csak ha vendégek is jönnek, mert én nem szeretem. A sorrend nálam: kerekre vágott krumpli, sok virsli karika, sok főtt tojás karika, sok reszelt sajt, bőven tojássárgájás tejfől, a jó zsíros tejfölből és ha meg akarom bolondítani (főleg, ha fiatalok jönnek vendégségbe), akkor ananász darabok - ettől még mindenki vágott egy hátast, senki nem gondolná, hogy mennyire összeillik a rakottkrumpli és az ananász íze - és ezt a sorrendet folytetom, amíg meg nem telik a tál. A tetejénmindig sok tejföl és még több reszelt sajt van.

A lényeg, hogy tocsogjon!!!

45. grizus
2013. dec. 11. 01:07
Úgy lesz jó szaftos, ha a kolbászkarikákat előre kisütjük olajban, és ezt keverjük a tejfölbe. Nagyon jó így.
2013. dec. 10. 19:19
Sziasztok ! Most aztán annyi finomságról olvastam,hogy éhes lettem. maradt még a déli rakott krumplimból,megyek és melegítem. szép estét mindenkinek.
2013. dec. 10. 16:42
Én a tejfölt összekeverem egy nyers tojással, teszek bele ételízesítőt is. A krumplit, kolbászt, főtt tojást ebbe a tejfölös masszába forgatom bele, irány a tepsi, és jót eszünk, mert nem "száraz", hanem jó szaftos.
2013. dec. 10. 16:42
Nalam olajozott tepsibe, jenaiba krumpli, tojas, kolbasz, tejfol, krumpli, tojas, kolbasz, tejfol, pici olajkrumpli, tejfol. Sozva, picit borsozva.
2013. dec. 10. 16:37
Én is főtt krumpliból csinálom.Főtt tojás, kolbász, néha csirkesonka, tetejére tejföl+vegeta, néha teszek még rá egy kis húsos szalonnát/bacont vagy sajtot.Nagyon fini úgy is.
2013. dec. 10. 16:35

Én is főtt burgonyából készítem,de nem rakok bele főtt tojást!Hanem egy nagy doboz tejfölben elkeverek 3-4 tojást,sót, borsot aki szereti,és ezzel locsolom le.Így egy habos réteg lesz benne ha megsül.A tetejére szoktam időnként szalonnát,

vagy reszelt sajtot tenni.

2013. dec. 10. 15:47

Szia!

Én is héjában főzöm a krumplit. Vékonyra szelem rétegesen. A 2 krumpli réteg közé én főtt tojást, hagymát és kolbászt teszek. Általában 2 tejfölt szoktam 1 kicsi doboz főzőtejszínnel elkeverni és ezt teszem a tetejére. Így nem fog kiszáradni másnapra sem. Isteni finom... Ja és a reszelt sajt is finom a tetején! :) Nyami-nyami

2013. dec. 10. 15:43
Nálam ma is rakott krumpli volt. Héjában főzöm,sós vízben. Vékonyra szeletelem és úgy sorjázom. Füstölt kolbászt használok. Rá teszek egy sor előre lesózott hagymát, majd a tojást. A legtetejére öntöm a tojással elkevert tejfölt. Még finomabb ha megszórod a tetejét reszelt sajttal.
2013. dec. 10. 15:41

Meg kell főzni a krumplit, fólia a tetejére majd úgy a hűtőbe és nem lesz barna.

Nekem az a praktika vált be "szárazság" ellen, hogy csinálok egy kevés besamell mártást amit összekeverek a tejföllel majd rácsurgatom a krumplira. A mártás bemegy a krumpli rések közé és finom szaftos lesz még másnap is :)

36. Mézes-Krémes (válaszként erre: 15. - Keszkenő)
2013. dec. 10. 15:34
Én egyszer a héjában főtt krumplit kicsit korábban zártam le, mint kellett volna. Tehát a krumplim félig nyers volt még. És még így sem sült át, kemény maradt, szar lett az egész valamiért. :(
35. Mézes-Krémes (válaszként erre: 8. - Babus28)
2013. dec. 10. 15:32
Arra érdemes figyelni, hogy nagyon vékony szeletben menjen bele, nehogy túl ropogós maradjon, az zavaról lehet. Aki szereti a hagymát, annak szerintem így is ízleni fog. :)
34. forrest2010 (válaszként erre: 9. - Hte23)
2013. dec. 10. 15:26
A tetejére terítek szalonnát , ha bacont , akkor a félig sült krumplira , h ne égjen meg , de a sült szalonna a tetején isteni ízt ad hozzá , mindenféle rakottnak ngyon jó ízt kölcsönöz , éppúgy , mint a reszeltsajt .
2013. dec. 10. 15:25
A nyers krumplis változat sokaknak azért nem ízlik, mert nemlég puha, szaftos a végeredmény. Ezért kell 3 dl tejet aláönteni és úgy sütni lefedve, majd megpirítani. Érdemes kipróbálni!
2013. dec. 10. 15:05
En is fott krumpli parti vok es ramegy egy nagy tejfol meg egy naturjoghurt is, hgy jol tocsogjon, egy nap allas utan ugyis felsziv a buri mindent. :)
2013. dec. 10. 15:00

Nyers krumplival nekem se jött be. Maradok annál a verziónál, hogy megfőzöm a krumplit.


Ettem már úgy is, hogy az aljára és közé tettem szalonnát és hagymát is, ja és persze a tojás, kolbász sem maradt el. Így is nagyon finom.

30. Milup2 (válaszként erre: 1. - Babus28)
2013. dec. 10. 14:31
Nekem a nyers krumplis nem jött be..Inkább főtt krumplival csinálom..S akkor össze lehet állítani előző nap, hűtőbe be, s másnap sütni...;)
29. Milup2 (válaszként erre: 26. - Agnes89)
2013. dec. 10. 14:29
De jól hangzik..Kipróbálom én is :D
28. simple
2013. dec. 10. 14:28
Én szoktam még bele karikázni paradicsomot és hagymát is. A tetejére sajtot teszek, alufólia alatt sütöm és a fóliát csak az utolsó pár percre veszem le, így a sajt szépen megpirul rajta.
27. hte23
2013. dec. 10. 14:26
és még milyen mennyei a bolognai szószos nokedli. A tetejére egy kis sajt és összesütve :)
2013. dec. 10. 14:16
Mi bolognai alapporral készítünk darálthúsból egy adagot. Főtt krumpli karikázva, főtt tojás felkarikázva, bolognais darált hú, megint egy réteg krumpli, majd jó sok tejföl. Be a sütőbe, mennyei!! :D
2013. dec. 10. 14:05
Mi nem kolbásszal csináljuk, hanem darált hússal, így sokkal kiadósabb. A húst hagyman megpirítani, felfűszerezni. Aztán egy sor krumpli, hús, főtt tojás, krumpli stb amíg el nem fogy a hozzávaló. A tetején a tejfölt pedig egy egész tojással kikeverjük, és akkor nem túrósodik össze, szépen lehet vágni :-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook