Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menzesz előtt vérzés, segítsetek!! fórum

Menzesz előtt vérzés, segítsetek!! (beszélgetős fórum)


2013. dec. 12. 12:07
3 nap elteltével ma megint véreztem (halvány rózsaszín)és görcsöltem is. Aztán megint semmi. Érdemes lenne délután egy terhességi tesztet csinálnom? Mutathat már ilyenkor valós eredményt?
2013. dec. 12. 05:56
Ha 9-én kellett volna megjönnie a menzesemnek és előtte este kicsit véreztem és még mindig nem jött meg, akkor elképzelhető, hogy az beágazódás volt?
18. Beu23 (válaszként erre: 16. - Melody*)
2013. dec. 10. 18:03
Nem tudom mostanába elgondolkoztam, hogy szeretnék nemsokára. végülis védekezünk hébe hóba mikor nem fintorog párom a gumitól. mert kb. két éve abba hagytam a gyógyszert. szóval vagy felveszi vagy nem, de sose megy belém. szóval ha becsúszna akkor nem esnék pánikba. de egyébként azt terveztem, hogy jövö nyáron probálkozunk élesben hogy 2015 re szülessen :) de szerintem csak szimplán megjött amúgy :)
17. nagymaya (válaszként erre: 15. - Melody*)
2013. dec. 10. 17:31

Elhiszem, hogy félsz.

Tudom, sok orvos van ezzel így, hogy ez ilyen, el kell viselni. Én is végighallgattam ezt számtalan orvostól, mire végre az egyik megtalálta mi a bajom.

Persze nem azt mondom, hogy mindenkinek baja van, akinek erős a mensigörcse.

16. Melody* (válaszként erre: 11. - Beu23)
2013. dec. 10. 09:48
Beu23, te babát szeretnél?
15. Melody* (válaszként erre: 14. - Nagymaya)
2013. dec. 10. 09:47
Nem vizsgáltak ki, de rendszeresen járok orvoshoz. Többször említettem már az orvosnak, hogy mennyire erős menstruációs fájdalmam van,erre ő azt mondta, nagyon sok nő van így (többek között anyukám is így volt mindig).Igaz csak egyszer ájultam el tőle, de akkor még gyógyszert sem vettem be, gondoltam majd elmúlik. Azóta mindig mikor érzem megjön, beveszek egy Algoflex M-t és úgy elviselhetőbb, de a gyengeség az megvan. Feltételezem sok mindenkinél így van.+ fejfájás, aluszékonyság. De most az idegesít, hogy tegnap előtt este véreztem, de azóta semmi, ez a 29. napom. nagymaya, szerintem mindenkinek más a szervezete, másképpen éljük át a fájdalmat is. Valaki pl. minden alkalommal hány mensi előtt vagy erősen migrénes. Mikor egyszer elájultam, orvos barátom volt és azt mondta az erős fájdalomtól előfordulhat. Persze ezt felfogtam, de azóta is tudat alatt minden hónapban attól az érzéstől félek.
14. nagymaya (válaszként erre: 8. - Melody*)
2013. dec. 9. 21:20
Kivizsgálták már, hogy mitől van ez az erős menstruációs fájdalom? Nem akarlak ijesztgetni, de ez lehet akár endometriózis is. Az tuti, hog nem normális.
13. Beu23 (válaszként erre: 12. - Babeck)
2013. dec. 9. 19:41
köszi közbe rákerestem neten :) egy hét múlva kéne megjönni. most minden tünetre úgy érzem, hogy nekem is van és lehet terhes vagyok :D
12. Babeck (válaszként erre: 11. - Beu23)
2013. dec. 9. 19:39
Mert a beágyazódást kísérheti kevés vérzés.
11. Beu23
2013. dec. 9. 18:57
Sziasztok. nekem egy héttel hamarabb jött meg. ez is érdekes. ez miért utalhat terhességre? aki ezt irta irja már meg légyszi. nekem mindig 28 napra jön meg szerencsére gyógyszer utána is beállt elsőre. de nem is rendes menzi hanem élénk piros nagyon folyékony. ma meg ilyen barnás a tamponba. egy héttel a rendes előtt!
2013. dec. 9. 15:43
Én is "imádom"... :-( Irigylem azt, akit nem nagyon visel mg ez az időszak. Én olyankor mikor kerülget a mensi, azokban a napokban kimozdulni is félek, mert annyira gyenge vagyok és mert mindig kerülget az ájulás.
9. 0ced22b382 (válaszként erre: 8. - Melody*)
2013. dec. 9. 14:39
Pont a 28. napon jelentkezett, utána két nap szünet és végre valahára beköszöntött, ami így mindösszesen 13 napot tartott. Mindig "imádom" ezt az időszakot. De tudom, feszült voltam előtte, biztos ez is közrejátszott.
8. Melody* (válaszként erre: 6. - 0ced22b382)
2013. dec. 9. 14:31
Nagyon köszönöm, kicsit megnyugtattál. Én azért pánikolok ennyire mindig, mert minden hónapban azért imádkozom időben jöjjön meg és legyek túl rajta, mert egyszer - életemben először - elájultam a fájdalomtól és kegyetlen rossz volt a közérzetem. Tudat alatt minden hónapban előre félek már ezután az eset óta. A premens tüneteim is valószínű emiatt erősebbek. Beki17, neked a "vérezgetés" akkor a 28. napod körül volt? Utána hány nappal jött meg rendesen kb.?
2013. dec. 9. 14:27

Orvos megmondja, felesleges talalgatni.

Nekem a verzesi rendellenesseg hattereben ciszta all(t).


Ezer dolog lehet.

6. 0ced22b382 (válaszként erre: 1. - Melody*)
2013. dec. 9. 14:27
Ha egy kicsit feszült vagy, vagy valamin stresszelsz, az is okozhatja, nem kell mindjárt terhességre gondolni. Főleg ha amúgy szinte "időre" jelentkezett már valami. Nekem is szokott ilyen lenni, a múlt hónapban pont így jártam. Kicsit idegesítő mire rendesen megjön, de nem kell azonnal pánikolni.
2013. dec. 9. 14:25

Általában a 15,20. napon szokott lenni pecsételő/barnás vérzésem (szinte mindig megérzem a peteérést, mert fáj is a hasam olyankor), de most nem fájt, vagyis nem éreztem.

Tegnap mikor vérezgettem,akkor voltam a 27. napomon és azért nem lepődtem meg, viszont megijedtem, mert reggelre mintha elvágták volna.Még soha nem voltam így. Most nem tudom mikor jön meg rendesen.:-(((

A terhességnek nagyon kicsi a valószínűsége.

2013. dec. 9. 14:20

Bizony fiatalasszonyként én is sokat szenvedtem az ilyen össze-vissza vérezgetésektől.

Nem akarok találgatni. Sokkal jobb lenne, ha elmennél orvoshoz. Legalább te magad is megnyugodnál.

Nekem édesanyám azt tanította, hogy ilyen esetben mindigi orvoshoz kell fordulni.

2013. dec. 9. 14:14

Terhességre van esély?


Nekem amikor hormongondok nem volt peteérésem és úgy jött meg, akkor csinált ilyeneket, hogy egy nap vérzés, két nap semmi, utána meg jól elöntött :S

Remélem nálad nem ez a helyzet.

2. meluss73 (válaszként erre: 1. - Melody*)
2013. dec. 9. 14:13
Nem lehetsz terhes?
2013. dec. 9. 14:12
Sziasztok!Előfordult már valakinél, hogy menzesz előtt nem pecsételő "barnás" vérzése volt, hanem élénk piros, mint amikor megjön? Mert én pont ma vagyok a 28. napon (tehát ma kellene megjönnie) és tegnap este azt hittem megjött, mert olyan élénk piros volt, mint a mensi első napján. Aztán reggelre semmi és ma egész nap is semmi.Ellenben rettenetesen fáradt/álmos vagyok. Ez most mi lehet? Köszönöm előre is a válaszokat!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook