Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Wizz Air: laptop, gyógyszer... fórum

Wizz Air: laptop, gyógyszer... (beszélgetős fórum)


10. emagdi
2013. dec. 9. 19:24
és laptopot a táska tetejére, mert biztonsági ellenőrzésnél ki kell venni, és kellemetlen ha legalulról kell kitúrni (meg vissza) :)
9. emagdi (válaszként erre: 6. - Lány0921)
2013. dec. 9. 19:23

jah, azért ezt gondold át, hogy megéri-e neked külön laptoptáska plusz másik táska (miért nem rakod egybe?) mert ez így azért bazi sokba fog neked kerülni, ráadásul még azon kívül hogy kifizettetik a plusz csomag díját, még azt is mondhatják hogy menjél és add fel az egyiket csomagként (nem viheted fel a fedélzetre).

alapszabály, hogy fapadosnál egy táskába pakolunk mindent, ügyelve arra, hogy mekkorák a mérethatárok.

2013. dec. 9. 15:34
Egy darab kezipoggyaszt lehet felvinni , ha kismeretu (42cm x 32cm x 25cm) akkor ingyen, ha nagymeretu (56cm x 45cm x 25cm) akkor fizetni kell erte, kettot akkor sem vihetsz , ha fizetnel erte. A laptopot viheted de akkor csak azt vagy beleteszed egy hatizsakba az iratokkal meg az olyan dolgaiddal amit nem szeretnel feladni borondben.
7. Kamillka (válaszként erre: 6. - Lány0921)
2013. dec. 9. 13:49
Ebben az esetben igen. Egy táska vihető fel ingyenesen, ami lehet egy kis méretű kézi poggyász vagy egy laptop táska.
2013. dec. 9. 13:22

Bocsi, kicsit összekavarodtam :)

Szóval: a fedélzetre szeretnék felvinni egy kis méretű kézitáskát, illetve egy laptopot laptoptáskában.

Fizetek pluszban a laptopért?

Köszi még egyszer :)

5. Kamillka (válaszként erre: 4. - Lány0921)
2013. dec. 9. 13:16
Ha csak laptop táskát viszel fel, akkor úgy ingyenes.
2013. dec. 9. 13:07

Igen, engem is az érdekel, hogy fizetnem kell e azért, hogy a laptopomat felvigyem. Ezek szerint igen-mármint ha ezt laptoptáskában teszem meg.

Amúgy köszi! :)

3. Kamillka (válaszként erre: 1. - Lány0921)
2013. dec. 9. 13:03

Igen, mehet a laptop. A laptop táska egy kézi poggyásznak számít. Érdemes az ingyen felvihető kicsi poggyászba belerakni,mert fizetni kell minden plusz taskáêrt.

A folyadékot már írtâk. Mindenképpen tedd bele zárható 1literes zacsiba. Nekem most novemberben azt mondták, h már nem kell zacskózni. Ki is szedtek a sorbòl. Ha lesz feladott poggyászod inkább tedd abba. Egyszerűbb és biztosan nem veszik el.

2013. dec. 9. 12:13

laptop mehet.

egyéb krémes és folyadék állagú dolgaidra pedig az általános szabály érvényes: max 10 db, egyenként max 100ml-es tartályban levő dolog vihető fel, átlátszó nejlonzacskóban (ezt adnak a reptéren, ha nincs).

2013. dec. 9. 12:03

Februárban utazom Londonba a Wizz Air légitársasággal és néhány dolog még nem igazán tiszta...

Laptopot felvihetek a gépre? Vagy azért pluszban fizetni kell?

Illetve mi a helyzet a sminkcuccokkal és gyógyszerekkel. Sok szemcseppem és egyéb hasonló dolgom van, amit inkább magamnál tartanék, de nem tudom, hogy felvihetem e a fedélzetre.

A telefonos szolgáltatásukat sajnos nem tudom elérni, ezért kérdezlek titeket :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook