Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MPL Postacsomag alapdíjak-mi az MLP? fórum

MPL Postacsomag alapdíjak-mi az MLP? (tudásbázis kérdés)

2013. dec. 8. 21:09
Akkor küldheted simán is, pár százassal olcsóbb, ha nem adsz meg értéket, elveszés esetére.
2013. dec. 8. 20:03
Tartós élelmiszer,5 kiló körüli értékben.Ráér.
2013. dec. 8. 19:22

Én nemrég feladtam két kg alatti csomagot üzletiként, 1500 Ft-ért. Így ebben benne volt az értékbiztosítás is, és másnapra garanciával meg is érkezett a csomag.

Növényt küldtem így, ezért volt fontos, hogy gyorsan megérkezzen. De a kicsivel nagyobb költség mellett is megérte így küldeni.

A súlya nem volt nagy, pontosan nem tudom. De ha sima csomagra értéket adtam volna meg, az is ennyi lett volna,viszont időgarancia nélkül.

Attól függ, mit küldesz, fontos-e a gyors kézbesítés.

2013. dec. 8. 18:53
Köszönöm..akkor sima csomagként mehet??
2013. dec. 8. 18:51

2 kg-ig 1 000

5 kg-ig 1 190

10 kg-ig 1 290

20 kg-ig

2013. dec. 8. 18:46
MPL = Magyar Posta Logisztika
2013. dec. 8. 18:43

Ezt találtam,és nagyon kedvező árakat..de mi az MLP


Nagyszerűen egyszerű


A szállítandó csomagtételek sokfélék, eltérő méretűek és tömegűek lehetnek. Előfordul, hogy szállításukhoz többféle szolgáltatást igénybe kell venni. Ezért terjesztettük ki a nem szerződéses vállalkozóknak és magánszemélyeknek az MPL Üzleti csomagot egyszerűsített szolgáltatástartalommal.


Milyen előnyökkel jár AZ MPL Üzleti csomag igénybevétele?

Gyors


Küldeményének akár egy munkanapos kézbesítését is kérheti.

Kényelmes


Küldeményeit háztól-házig visszük, amelyek útját honlapunkon a nap 24 órájában nyomon követheti.

Rugalmas

2013. dec. 8. 18:42
MPL Postacsomag alapdíjak-mi az MLP?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook