Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mik a tapasztalatok a sópipa es inhalátor használatáról? fórum

Mik a tapasztalatok a sópipa es inhalátor használatáról? (tudásbázis kérdés)

5. cooltim (válaszként erre: 4. - Klauka_)
2013. dec. 7. 20:17
Koszonom! Ma vettem vegul inhalatort, mert bezeltem a gyerekorvosunkkal. Ajanlotta tobb okbol is, igy emellett dontottem.
2013. dec. 7. 13:42

Én is orrvérzős vagyok, nekem allergia szezonban vérzik sokszor. Párásítás nekem használ, sópipám van, de nem használom, mindig elfelejtem...

Inhalátor nagyon jól előhozza a lerakódást, de orrvérzésre nem tudom, hogy kifejezetten jó lenne-e.

Kipróbálnék a helyetekben orrkenőcsöt, Dr. Theiss felnőtteknek, nem tudom gyerekeknek jó-e, de biztosan van gyerekeknek való is.


Jobbulást!

2013. dec. 6. 22:52

cooltim

Ha van rá mód és lehetőség a himalájai sólámpát érdemes használni, minden nap.

2013. dec. 6. 21:31
Szerintem a sópipa szárít, de nem értek hozzá.
2013. dec. 6. 21:11

Van egy 4,5 eves kislanyom, akinek egy kis orrfolyas, vagy natha elofordulasakor egybol verezni kezd az orra. Voltunk vele ful- orr- gegeszeten, megneztek es azt mondtak, nagyon vekony a nyalkahartyaja, hamar kiszarad, majd kinovi. Most eppen torokgyulladasa van szegenynek es a heten mar tobbszor verzett az orra. Szeretnek segiteni ezen a nyalkahartya szarazasagon. Sopipara gondoltam, vagy inhalatorra, ill. valami nagyon tutis parasitora. Parasitot most is hasznalunk, de szerintem nem eleg hatekony.

Minden tapasztalat erdekelne, koszonom!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook