Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párommal a szakítás nyüglődésében vagyunk.Néha a munkahelyemmel szemközti parkolóban ül az autóban és néz.Mit írnátok neki sms-ben? fórum

Párommal a szakítás nyüglődésében vagyunk.Néha a munkahelyemmel szemközti parkolóban ül az autóban és néz.Mit írnátok neki sms-ben? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 7. 10:27
Szerintem így lesz legnehezebb a szakítás, meg az elválás. Ha tényleg a szakítás mellett döntöttetek, akkor arra kellene törekedni, hogy minél kevesebbet találkozzatok, kevesebb kapcsolatotok legyen egymással, de ez persze az exedre is vonatkozik. Én azt írnám neki sms-ben, hogy ha egyszer így döntött, akkor hagyjon békén, ne nehezítse meg a dolgot.
2013. dec. 7. 10:26
Minden kapcsolatban vannak nehezebb napok, viták, de ennek ellenére amíg van szeretet, és megbocsátás, nincs gond. El kell engedni a múltat és építeni kell a jövőt. Ha ő most nem is hisz a kapcsolatotokban, te annál inkább, helyette is. Lesz olyan, amikor fordítva lesz. Ilyen az élet.
2013. dec. 7. 10:08
Hát én nem írnék neki semmit. Ha szakítani akar velem, akkor minek???
2013. dec. 7. 09:16

Annyi nem elég, hogy szeretlek? Szerintem ennél szebbet nem lehet mondani, még ilyenkor sem. Én például nem szeretem az idézeteket, nem személyes a számomra. Kapcsolatunk elején a párommal mi is volt, hogy idézeteket küldtük egymásnak, de 1 akkor még annyira nem ismertük a másikat, hogy tudjuk mit szeret, 2 nem volt közös emlék még amiből táplálkozni tudott volna költői vénánk :-)

Szerintem írj neki valami szépet amiben egy közös élményre utalsz, amikor boldogok voltatok.

2013. dec. 7. 08:52
Még mindig várom az ötleteket. :(
14. 342402de6d (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2013. dec. 6. 21:42
Ez tetszik:)
2013. dec. 6. 21:37

Azt hiszed, nekem nem fáj? Fáj, és sokáig fájni fog. Aztán eljön majd az a pillanat is, amikor minden fájdalom nélkül azt fogjuk mondani, emlékszem, volt egyszer egy barátom.

Berkesi András

2013. dec. 6. 21:33

Te és én nem vagyunk egyformák. Más világban élünk, mégis te tanítottad meg nekem, mi az igaz szerelem. Te mutattad meg, mit jelent törődni valakivel, és ettől én jobb ember lettem. Szeretném, ha ezt tudnád. Nincs bennem keserűség a történtek miatt. Ugyanakkor biztos vagyok abban, hogy ami köztünk volt, igazi volt, és örülök, hogy legalább egy kis időre együtt lehettünk. (...) Talán egy pillanatra te is ezt érzed majd, visszamosolyogsz, és gyönyörűséggel őrzöd meg közös emlékeinket.

Nicholas Sparks

2013. dec. 6. 21:29

Csukás István



Ülj ide mellém



Ülj ide mellém s nézzük együtt

az utat, mely hozzád vezetett.

Ne törődj most a kitérőkkel,

én is úgy jöttem, ahogy lehetett.

Hol van már, aki kérdezett,

és hol van már az a felelet,

leolvasztotta a Nap

a hátamra fagyott teleket.

Zötyögtette a szívem, de most szeretem

az utat, mely hozzád vezetett.

2013. dec. 6. 21:25

Ignotus



Akarom



Azt akarom, hogy rám szorulj,

Azt akarom, hogy sírj utánam,

Azt akarom, ne menj tovább,

Azt akarom, maradj meg nálam,


Azt akarom, halkan nevess,

Azt akarom, szavad elálljon,

Azt akarom, szemmel keress,

Azt akarom, a szíved fájjon,


Azt akarom, add meg magad

Kegyelemre vagy pusztulásra, -

Azt akarom: engem szeress,

Azt akarom, ne gondolj másra.

9. 5236d12e25 (válaszként erre: 8. - Faece228a8)
2013. dec. 6. 21:24

Amíg az egyik fél nem határozza el magát a végső döntés mellett csak rosszabb hosszadalmas és fájdalmasabb. Mert az egyik ilyen esetekben több reményt táplál.


Barátnőm is ugyen ebben a cípőben jár most.A barátja kidobta, de ugyan úgy kereste a srác sms, személyes tali stb. Barátnőm akkor tudta lezárni amikor egy sms után megkérdezte a srácot miért írta neki hogy nem tudja elfelejteni és fontos neki ha kidobta és mit akar. Mivel a srác -nem tudommal felelt- ez volt az utolsó amire a barátnőm végre elhatározta és ő tett pontott a végére, akármennyire is szenved és szereti azt a srácot.

8. faece228a8 (válaszként erre: 6. - Lia14)
2013. dec. 6. 21:10
Nagyon kedves választ adtál. Meg egy kis reményt. Én valóban nem akarok elszakadni tőle, de már annyiszor megbeszéltük a dolgot. Ő az, aki azt mondja a viták miatt, hogy ez már úgysem lesz olyan, mint volt. :(
7. 342402de6d (válaszként erre: 3. - Faece228a8)
2013. dec. 6. 21:08
Csak vicceltem:)
2013. dec. 6. 21:07
Miért sms-t akarsz írni? Menj le és beszélj vele...ha tényleg el akarnátok szakadni egymástól, nem így viselkedne egyikőtök sem. :)
5. faece228a8 (válaszként erre: 4. - Forgatos)
2013. dec. 6. 21:06
De jó fej vagy! Ez egynek jó! :)
2013. dec. 6. 21:06
Ó, Rómeó, hozd a létrát és mássz be!
3. faece228a8 (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2013. dec. 6. 21:05
Köszönöm, de valami kedvesebbre gondolok.
2013. dec. 6. 21:04
"menjafaszomba"
2013. dec. 6. 21:02
Bár már mindketten érezzük, hogy nem fog menni együtt, nehezen tudunk elszakadni egymástól. A szakítást ő kezdeményezte. Tudom, hogy még mindig szeret, ez néha abban is megnyilvánul, hogy a munkahelyemmel szemben ül a parkolóban, mert onnan lát engem az irodában. Valamit úgy írnék neki ilyenkor sms-ben, de nem tudom, hogy mit. Nem arra gondolok, hogy csináljuk vissza, vagy hogy szeretlek, hanem valami frappáns, megható dolgot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook