Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 40 óra társadalmi munka érettségi előtt fórum

40 óra társadalmi munka érettségi előtt (beszélgetős fórum)


2013. dec. 7. 21:44
A fiam úgy örült neki... már szervezték az osztályban, hogy hova miképp, erre kiderült, hogy ők most érettségiznek, rájuk ez nem vonatkozik... deeeeeeeeeeeeee kiiiiiiit érdekel az iskola, és hogy mi vonatkozik és mi nem... egy alapítványnak és egy egyesületnek segít be rendszeresen... :) EMBER-ből van. <3
2013. dec. 4. 21:12

Az iskolától függ, hogy hova lehet menni, mivel nekik kell szerződést kötni a gyerekeket fogadó intézményekkel. Gondolom, majd kaptok valami lista-félét...

Én egy mozgássérülteket és értelmi fogyatékosokat ellátó intézményben dolgozom, és mi is kötöttünk szerződést két iskolával.

Szerintem, ha van valami speciális, amit ti magatok találtatok ki, akkor biztos lehet kérni az igazgatótól, hogy próbáljanak szerződést kötni.

5. ubi pretium (válaszként erre: 4. - Idhikai)
2013. dec. 4. 20:49
Bizony!Kötelező,de olyan klassz helyekre lehet menni,mindenki élvezi,amit végül választott.Mi a tüzoltóság,ill. katasztrófavédelmet választottuk,nagyon klassz :) De a könyvtár sem rossz.Állatvédőkhöz menni meg mindenképp élmény.
4. Idhikai (válaszként erre: 1. - Sztolyka)
2013. dec. 4. 20:29

pl. alapítványnak besegíteni... most hirtelen a Mosolygó Kórház jutott eszembe, lehet menni mesélni a kórházba a beteg gyerekeknek pl.. aztán az alapítvány leigazolja. Állatvédő egyesületeknek, alapítványoknak besegíteni...

Lényeg, ne letudni akarjátok! Nem véletlenül van!

2013. dec. 4. 20:27
Az én fiam iskolájába az igazgató helyettes fogja felhívni a helyi önkormányzatot (azt választottuk).Szerződést fognak kötni és majd az önkormányzat dönti el,hova mehet.
2013. dec. 4. 20:24
50 óra.Legalábbis nálunk ennyi.Az iskolatitkár intézi.Nálunk lehet menni könyvtárba,tűzoltókhoz,stb.Fiam már letudott belőle 3 órát,egyszerre ennyit lehet.Jobb már 9.-ben túl esni rajta.
2013. dec. 4. 20:12
Hogyan kell ezt elintézni?40 óra társadalmi munka érettségi előtt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook