Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinőtt bölcsességfog húzása: rosszabb, mint egy másik fognál? fórum

Kinőtt bölcsességfog húzása: rosszabb, mint egy másik fognál? (tudásbázis kérdés)


15. grizus
2014. márc. 23. 00:46
Mivel hátrébb van, lehet. Nekem pl. a bal hátsó nagyon kicsi és előtte egy b.zi nagy fog van. Tetejébe mindig rám is szólt a fogorvos, hogy jobban tátsam ki a szám. Szóval én drukkolok, hogy ne kelljen kihúzni soha. Egyébként a bölcsességfog össze is nőhet az állkapoccsal, anyumnál ez van, de neki szuper egészségesek a fogai szerencsére.
2014. márc. 22. 20:11
Nekem 37 évesen húzták nagyon féltem de pillanatok alatt kész volt semmi fájdalom .Nyugi én is nagyon paráztam előtte sőt meddig szevedtem mire orvoshoz mentem vele . Mert én is ugy voltam hogy hű ha ez bíztos gáz lesz. Bíz az orvosodba ha ügyes észre sem veszed.
2014. márc. 22. 08:02
nem rossszabb.
12. Vuccli
2013. dec. 3. 19:37
Nem lesz semmi gáz, simán kihúzzák és kész!
11. Nyamitörp (válaszként erre: 8. - Adry1992)
2013. dec. 3. 19:23
Nem értek hozzá, de szerintem a kinőtt fogat könnyebb húzni. A bölcsességfog húzása szerintem azért nehezebb a többi fognál, mert nehezebb hozzáférni. Az enyémre azt mondta a doki, hogy a fülem felől könnyebb lenne húzni. :) Meg az enyém azért fájt, mert a fog alatt volt egy kis gyulladás. Viszont az kiszámíthatatlan, hogy utána feldagad-e az arcod. Ha tudod akkor kérd meg a dokit, hogy lézerezze meg a sebet, akkor jobban gyógyul.
2013. dec. 3. 19:23
Nekem úgy szedtek ki bölcsesség fogat, hogy a fele már nem volt meg. Nagyon be voltam tojva, aztán az érzéstelenítő idejével együtt 8 perc után vigyorogva jöttem ki a szobából. Észre sem vettem, hogy a doki kikapta, utána sem volt vele SEMMI bajom.
2013. dec. 3. 19:23

Szeptemberben húzták ki a kinőtt és kilyukadt bölcsességfogamat így 40 évesen,de nem volt gond.

Szépen kijött,igaz nem volt elfekvő gyökere és egyéb baja,meg nem volt annyira rossz sem hogy összeroppanjon.

Nem dagadtam fel,semmi bajom nem volt.

2013. dec. 3. 19:14
Nekem annyi különbség volt a régebbi húzás és a mostani között, hogy a régieknél nem nőtt még ki a bölcsességfogam, szóval felvágták az ínyt és varrták is.
7. Nyamitörp (válaszként erre: 6. - Nyamitörp)
2013. dec. 3. 19:11
Hülye vagyok bocs. Szóval az arcom nem volt feldagadva utána.
6. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2013. dec. 3. 19:10
Nekem a bal felsőt húzták. Nem mondom, hogy nem fájt a húzás, de annyira nem, mint előtte a fogam. Nekem nem vérzett. Másnap elég érdekesen nézett ki a fejem, nem a fogam volt feldagadva, inkább olyan fejem volt, mintha az egész éjszakát végigsírtam volna, de este már rendeződött az arcom. Azt tudom, hogy nekem összevarrták a sebet, meg lézerezték húzás után is, meg még másnap.
5. megi04 (válaszként erre: 4. - Adry1992)
2013. dec. 3. 19:09
Hát...kérdezz rá a dokinál,mit javasol.Nekem nem volt utána semmi bajom...De te azt írod,hogy a másik kettővel is szenvedtél...
2013. dec. 3. 19:02
Az a helyzet, hogy lehet 10-én kihúznák a bölcsességfogam, 12-én pedig Bécsbe akarok menni. Szerintetek kockáztassak vagy kérjek másik időpontot?
2013. dec. 3. 18:58
Fogorvosa válogatja.Nekem nem volt rosszabb.
2013. dec. 3. 18:57
Ha már kinőtt az alsó bölcsességfogam, ugyanannyi lesz a szenvedés és a fájdalom vele, mint egy másik foggal vagy rosszabbra számítsak? A felsőket úgy húzták ki, hogy még nem nőttek ki, és akkor 3 napig fel volt dagadva az egész arcom és levesen éltem jópár napig, annyira vérzett és fájt. De mikor pl kihúzták a 4 db 5-ösömet, alig kottyant meg.
2013. dec. 3. 18:57
Kinőtt bölcsességfog húzása: rosszabb, mint egy másik fognál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook