Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negatív teszt, terhességi tünetek... lehet mégis terhesség? fórum

Negatív teszt, terhességi tünetek... lehet mégis terhesség? (tudásbázis kérdés)


16. Manyi8 (válaszként erre: 15. - Valakivagyok1984)
2013. dec. 5. 07:09
:)
15. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 14. - Manyi8)
2013. dec. 4. 15:46
Igy van de en 9,5 evig nem voltam fogekony ezert irtam h ez valtozhat!
14. Manyi8 (válaszként erre: 13. - Valakivagyok1984)
2013. dec. 3. 13:08
Igen, de ez nagyon egyén függő. vannak a nagyon fogékonyak, és vannak a szerencsésebbek :)
2013. dec. 3. 12:33
Mi 9,5 éve megszakitassal vedekezunk 2x estem teherbe,amikor akartuk 4eves es egy 4 honaposom van de sajnos nemtudtam h a hormonok miatt fogekonyabb lettem ezert most 6 hetes terhes vagyok.most intezem az abortuszt utana spiralt rakatok fel.szoval nalunk 9,5evig biztos modszer volt
12. Manyi8 (válaszként erre: 10. - Carpediem*)
2013. dec. 3. 12:08

Ne haragudj, de hiába veszi ki időben, attól függetlenül teherbe eshet. Ott az előváladék...

Bár jóval kevesebb az esély rá, mégis ott a példa, hogy 10 hónapos baba lett belőle :) (Gratulálok :) )


És én is, Húgom is, és rajtunk kívül még 2-en születhettek volna meg csak előváladékból, csak sajnos az egyikkel anyu elvetélt, a másikat elvetette, mikor még nagyon fiatalok voltak.


Ez nem kioktatás, de szerintem jó, ha az ember tanul új dolgokat :)

11. yasmine1122 (válaszként erre: 10. - Carpediem*)
2013. dec. 3. 11:56

De a megszakításostól is teherbe lehet esni, mivel az előváladék is tartalmazhat spermiumot. És ahogy az előző válaszoló Szilvi is írta, ő így lett terhes!


Már én sem szeretnék többet fogamzásgátlót szedni.

2013. dec. 3. 11:51

a normális megszakításos szextől nem esel teherbe,

attól igen, ha valaki nem időben fejezi be, de ha igen, mármint ÉRTI a dolgát, és úgy megszakításos a szex, abból nincs baba.


Szerintem egyébként hormonális bajod van, sajnos, a gyógyszerek miatt!!

Remélem hamar rendbejössz, én a helyedben nem szednék semmilyen fogamzásgátlót.

Én egyébként mindet elítélem, de ez az én véleményem, az oka is megvan.

De te tudod.

Kívánom a legjobbakat.

9. yasmine1122 (válaszként erre: 8. - Cbe1344f18)
2013. dec. 3. 11:32
Köszi!! :)
2013. dec. 3. 11:31
Akkor drukkolok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnétek! :)
7. yasmine1122 (válaszként erre: 6. - Cbe1344f18)
2013. dec. 3. 11:30
Nem lenne baj, ha baba lenne a dologban, ezért is "védekezünk" így, de konkrétan még nincs tervben fél, egy évig. De örülnék nagyon ha mégis baba lenne :)) Gratulálok a kicsi fiadhoz! :)
2013. dec. 3. 11:26
Ja, és a megszakítós módszer csak játék, nem védekezésre való: bizonyítja a 10 hónapos kicsi fiam :-)))
2013. dec. 3. 11:22
Köszi a választ! Még várok pár napot hátha megjön, vagy változik a helyzet, aztán meglátogatom a dokit.:)
2013. dec. 3. 11:15
Előfordulhat, hogy nincs rendben a ciklusod, simán. De a terhesség sem kizárt, nekem az első gyerkőccel a 48. napon lett csak + a tesztem, azt hittem, hogy beteg vagyok. De mindenképp menj el dokihoz, mert lehet bármi más is.
2013. dec. 3. 11:00
A tesztet ma reggel csináltam és negatív lett.
2013. dec. 3. 11:00

November elején (3.-án) abba kellett hagynom a fogamzásgátló szedését, mert állandó rosszulléteim voltak. 2 hónapig Yasminelle-t szedtem, majd újat írattam hátha javul a közérzetem de csak rosszabb lett a másik tablettától, így azt egy hétig szedtem csak, tehát nem szedtem végig a levelet. Rá 2 napra meg is jött...

Ezután múlt hét pénteken (22.-én) rózsaszínes folyásom volt, ami másnap barnára váltott, majd pici vér is volt, de vasárnap szinte már semmi, max egy kis barna.

Kb. 8-9 napja alhasi fájdalmam van, néha szédülök és émelygek, illetve a derekam is fáj. Tegnap óta a mellbimbóm is érzékeny.

Párommal azóta megszakítással védekeztünk csak. Lehet, hogy terhes vagyok, vagy ez inkább csak hormonális, hogy még nem jött helyre a ciklusom?

2013. dec. 3. 10:59
Negatív teszt, terhességi tünetek... lehet mégis terhesség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook