Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet gombám, ha nem viszket? fórum

Lehet gombám, ha nem viszket? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 8. 11:55
Csajok, nagyon szépen köszönöm a teafaolajos tippet! 3 nap alatt rendbe is jöttem tőle! :) :) :)
12. töprengő (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2013. dec. 3. 21:23
Igen, kúraszerűen lehet. Sima olajjal hígítottam tefaolajat. Szoktam csepegtetni párat ebből a tamponra, és azt használom. Általában használ. de joghurtos is bejött. ( több helyen is emlegetik. meg a kaukázusi kefíres irrigálás ) Lehet nem azonos volt a gomba...
2013. dec. 3. 15:46
És a külső tünetek enyhítésére is jó a teafaolaj?
2013. dec. 3. 14:44
Nem használok semmiféle kelléket az öblítéshez, azt nem szeretem. Fürdés után egy csepp olajat teszek a nedves ujjamra és azzal "kenem" át magam belülről, majd a folyó víz alá tartom az ujjam és többször kimosom az olajat. Lehet, hogy hülyén hangzik, de nekem bevált. Nem minden nap, inkább amikor érzem, hogy valami gond kezd lenni. Viszont kívülről bármikor lehet vattával lemosást csinálni.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Töprengő)
2013. dec. 3. 12:46
ez ténxleg nagyon nem ajánlják az orvosok, söt sok eleve ellenzi az irrigálást. Bár azt én is hallottam több nötöl hogyó ez a teafa olajos irrigálás, de semmiképp nem naponta hanme csak ha érzi az ember hogy kezd kijönni.
8. töprengő (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2013. dec. 3. 10:27
Naponta hüvelyöblítesz?
7. Csicsi25 (válaszként erre: 6. - Toulouse)
2013. dec. 3. 09:49
Én gyógynövényboltban szoktam venni, de azt hiszem, lehet kapni a Rossmannban is vagy a DM-ben.
6. Toulouse (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2013. dec. 3. 09:47
És hol lehet ilyen teafaolajat kapni?
2013. dec. 3. 09:25
Kéne egy tenyésztés hogy milyen gomba ugyanis többféle van és nem ugyanaz a kezelés kell rá. Ha pl candida akkor diéta nélkül nem fog elmulni. A tüneted is pont gombára utal, nekem sem viszketett soha söt nekem még furcsább volt meg furcsább ha épp egy évben egyszer még van. Nekem csak a hüvelybementem jobb oldala ég, csip mindig. A bal oldala soha. Én két évig szenvedtem havi szinten a gombával, napra pontosan mindig a menstruáció elött egy héttel jött elö, mensi után elmult. Aztán kiderült hogy nem sima gomba hanem candida.
4. Csicsi25 (válaszként erre: 2. - Toulouse)
2013. dec. 3. 08:52

Hüvelygombát egyszerűen kikezelheted 3 éjszaka alatt a Pevaryl hüvelykúppal. Vény nélkül kapható.


Én már lassan 1 éve használok teafaolajat. Túlzás nélkül mondhatom, hogy egy csodaszer! Esténként fürdésnél használom hüvelyöblítésre, lemosásra és szeretkezés után is ezzel mosakszom meg.

De pl. a kamasz nagyfiam pattanásait is azzal kezelem. Jó még csípésekre is és egy csomó másra. Olvass utána! Nagyon tudom ajánlani!

2013. dec. 3. 08:34
Lehet
2013. dec. 3. 08:34
Múlthét szerdán megint voltam dokinál, most egyértelműen rávágta, hogy ez bizony gomba. Pedig nem viszket, nincs kóros folyásom, csak kívül a hüvelybemenetnél nagyon ég, csíp a bőr. Írt fel a doki Mikogal kúpot és Nizoral tablettát, illetve azt javasolta, hogy kívülről Canestennel kenegessem. De a külső tünetek egyáltalán nem múlnak. Kezdek megbolondulni lassan, sosem fog elmúlni :(
2013. dec. 3. 08:32
Lehet gombám, ha nem viszket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook