Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Maxféláron.hu-érdemes licitálni? fórum

Maxféláron.hu-érdemes licitálni? (tudásbázis kérdés)


10. bowie (válaszként erre: 8. - Paki1968)
2013. dec. 4. 16:19
szerintem a végén beszállva is annyi az esély.nem gondolnám, hogy a rendszer figyeli a felhasználó neveket is minden aukciónál külön külön
9. paki1968 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2013. dec. 4. 09:16
Ezen az oldalon BID-eket kell vásárolni bizonyos áron,vagy liciten nyerni.mi ott nyertünk-,és azt féláron kellett kifizetni.Egy termék liciténél meg van határozva,hogy hány BID kell egy licithez.mondjuk telefonnál 8 BId,játéknál pl 2 BID.És addig kell licitálni,amíg meg nem nyered azt a bizonyos terméket.de csak max a féláron lehet megvenni,de általában ettől jóval olcsóbban.tegnap pl egy 139900 telefon 4000 ft körül kelt el.Az oldal haszna-mint ahogy bowie is mondta abban van,hogy a licitálók elveszítik a BID-eket,csak az nem aki végül megnyeri
8. paki1968 (válaszként erre: 5. - Bowie)
2013. dec. 4. 09:12

Köszönöm szépen!

Ezeket tudtam,mert elolvastam a szabályzatot.Tulajdonképpen arra voltam kíváncsi,hogy ha valaki csak kb a vételár 85 %-nak elérésekor száll be,addig csak figyel,akkor is megnyerheti-e-vagyis van-e ugyanolyan esélye,mint annak aki végig bent volt?Vagy a gép irányítja az egészet?vagy csak rajtunk múlik,hogy éppen mi ütjük le?

7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Bowie)
2013. dec. 3. 08:21

De minek ehhez bidé?

Mondjuk a többi részét sem értem :)

2013. dec. 3. 07:57
vagyis de, értem..attól, hogy a végén szállsz be, még nem biztos, hogy te nyered..lehet feleslegesen vernéd rá a bidedet. ebből van bevétele az oldalnak.
2013. dec. 3. 07:56
mondjuk ezt az utolsót nem is értem.
2013. dec. 3. 07:55

Ezen kívül:

Miért nem áll meg a licit ha a termék elérte az eredeti árának felét és az ár miért nem megy feljebb?

Mivel rendszerünk alapja, hogy a termék maximum féláron kelhet el, így ha egy termék ára eléri az eredeti árának felét, annál feljebb már nem mehet. Ugyanakkor az aukció folytatódik, mivel nem szeretnénk megszabni a felhasználóinknak, hogy többet már nem licitálhatnak mert az az esélyegyenlőség rovására menne és az éppen a félár előtt licitáló utolsó felhasználó nyerné az aukciót.


Szóval attól, hogy a végén szállsz be, még nem biztos, hogy vége is lesz az aukciónak..érdeklődéstől függ.

2013. dec. 3. 07:53

Ott van a gyik között, hogy a licitált összeget nem kapod vissza akkor sem, ha nem te nyered az aukciót.

Vagyis bideket kell vásárolni, de amit felhasználtál bidet, nem kapod vissza akkor sem, ha nem te nyerted a terméket..

2013. dec. 3. 07:46
Tudja valaki,hogy mikor érdemes licitálni a maxféláron.hu termékeire?Vagyis mikor érdemes bekapcsolódni?És mi alapján áll le a licit?Ha valaki csak a legvégén lép be ugyanolyan esélye van,mint a többieknek akik végig licitáltak,vagy nála biztosan nem állít le a gép?
2013. dec. 3. 07:44
Maxféláron.hu-érdemes licitálni?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook