Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Teniszkönyök, minden érdekel :( fórum

Teniszkönyök, minden érdekel :( (beszélgetős fórum)


márc. 1. 08:00
hello engem most mutottek vele,14 en.10 napig nem fajt,utana megint begyulladt,most kaptam szteroidot melle.varom a hatast
2016. nov. 7. 13:40

Sziasztok,

én 2x kaptam a könyökömbe szteroid injekciót.ennek a hatása 3 hónapig tartott...

most megint nagyon fáj.

ki fogom próbálni a kineziológiai tapaszt.

majd beszámolok a fejleménykéről!

2014. okt. 20. 15:21

sziasztok! igaz már egy éve nem járt itt senki, de hátha újra éled a fórum. nekem már pár éve van teniszkönyököm. időnként kiújul és fáj. ha időben elcsípem, akkor krémekkel, vagy tapasszal kezelgetem. már 2x kaptam bele szteroid injekciót is.

Most megint nagyon fáj, hiába kenem. Megint menjek dokihoz szuriért? Nincs erre valami egyszeri megoldás? ez lesz életem végégig?

Köszi a válaszokat előre.

9. szomorkodó (válaszként erre: 5. - Mafalda)
2013. dec. 4. 17:38

Köszi.

Tegnap beszéltem egy masszőrrel, akinek van ilyen defektes kuncsaftja, mint én. A lapocka masszázst próbálták, mivel ott vannak valami eredő izmok, és idegek, ami összeköttetésben van a könyökkel. Őt masszírozza pár hete, és megszűnt a kézfájdalma, pedig neki is diagnosztizálták ezt az elváltozást. Lehet, hogy megpróbálom én is.

A lökésterápia baromi fájdalmas, mert egy elektromos eszközzel csapatják, nagy sűrűséggel a csontot, amire le vannak tapadva az izmok, és a csonthártya is meg van már betegedve.

Mindenesetre már megnéztem a youtubon a műtétet, így nem nagy durranás. De az sem biztos, hogy megoldja a problémát. A vége a balta:(

2013. dec. 3. 19:30
Köszi Nektek:)
2013. dec. 3. 17:36

Ferjemnek volt, eleg sokaig tartott, mire rendbejott.

Nem tudom mit szedett, de nalunk a Voltaren/diclofnac a favorit az ilyen esetekre.


Szteroid injekcio? Az lett volna a kovetkezo lepes. Esetleg probald meg.

2013. dec. 3. 17:33
A férjemnek segített a homeopátia (Traumeel). Egy próbát megér!
2013. dec. 3. 00:07

Sajnállak:(((Ha az injekció sem használt akkor tényleg tovább kell lépni.De gondolom közben nem kímélted a kezed,így nem sokat ér a kezelés:((

Tkp.betegállományba is mehettél volna ha begipszelik.De az csak a legelején ér valamit.Ha egyáltalán...


Biztos hogy annyira fáj az a lökéshullám?Ki mondta?Olvastál róla?Mindenképpen rá kell szánnod magad,mert a semmitől nem jön redbe és így élni sem lehet:(((


Érdekes,h itt senkinek nem volt ilyen baja,pedig ez elég gyakori.


Remélem h csak találtok valamilyen megoldást!

Érdekelne,h mi lett veled,írj majd!

És gyógyulj meg hamar!!!

2013. dec. 2. 22:06

SESÍTSÉG!!!!

Senkinek sincs teniszkönyöke?:(

3. szomorkodó (válaszként erre: 2. - Mafalda)
2013. dec. 2. 12:48
A gipszet nem tudom bevállalni, mert a jobb kezem, és az istenért nem tudok ballal huncutkodni a számítógépen, és a munkám ezt kívánja. Tanulgatom, de nem megy. a szteroidos injekció már megvolt a nyáron, hetente kaptam 5 helyre a könyök zsanérba. Nem sok lehetőség maradt, csak ez a lökéshullám, ami állítólag rohadtul fáj. Úgyhogy hívom a papot:(
2013. dec. 2. 12:30

Azt a terápiát nem ismerem.

Nekem gipszelték,de későn,így nem hozta rendbe.

Kaptam bele 2 injekciót(az vmi nagyon vad dolog,talán szteroid)amiből csak néhányat szabad,mert a kötőszövetet károsítja(nekem nem lett semmi bajom tőle)--na ez hatott.


Később ha elkezdtem érezni,tettem rá rögzitőt,kíméltem(nem szabad azzal a karral kinyújtott kézzel cipelni(elég hülye mondat:)))

Műtét,vagy komolyabb kezelés után nem tudom mi van,de nekem mondták,hogy ez bizony többször kiújul.Kezdődött is sokszor,de megelőztem.Ja,..és nem teniszezek:))

2013. dec. 2. 12:18
Teniszkönyököm van, meg akar operálni a doki. Valaki tud jobbat, vagy próbálta esetleg a lökéshullám terápiát? Most azt írták fel, de nem vállalom be, ha nincs értelme.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook